Skocz do zawartości
Gość Piotrek

Zetor Proxima

Rekomendowane odpowiedzi

a ja zetor 7011 i ursusek c-330 tez rakieta z turem

 

to ile ty hektarów masz ze jeszcze farmera chcesz kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
96 a ty?????????????

prawie setke

 

swoich 86 plus jeszcze trochę dzierżawy(19) tak ze razem wychodzi 105ha. i mtz z zetorem dają sobie radę...no i na wiosnę muszę wszystko zaorać bo "rolnosrodowiskowe mam" (poplony)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bym miał 100ha to bym sobie inaczej życie zaplanował. 25 hekatarów piździeluchu mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ja bym miał 100ha to bym sobie inaczej życie zaplanował. 25 hekatarów piździeluchu mam.

 

to masz od hu***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy użytkuje ktoś z was agregat uprawowy KOMBI 3.7m z proxima 8441. Jak ten ciagnik sobie radzi z tym agregatem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wybrałem JX 60 ale tylko dlatego ze to ma byc ciagnik pomocniczy do lekkich prac.

 

Miłośnik zetorów i zdecydował się na budżetówke case

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej cos kupuje a nie tak jak ty ciagle tyko pisze swoje bezsensowne wywody i pytanie po 20 razy to samo

 

zetor jak najbardziej jest oki ale nie do lekkiej roboty w której bede palił wiecej niz 3 cylindrowy case który mi zastepuj 3512. A cena taka sama.

 

DUżego pewnie kupi fortere 11441 lun 12441 choc nie powiem ze nie mysle o MXU 120 ale tu pewnie zdecyduje kasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wybrałem JX 60 ale tylko dlatego ze to ma byc ciagnik pomocniczy do lekkich prac.

 

przecież nie samym zetorem człowiek żyje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy może jednak ktoś się wypowie na temat mojego wcześniej zadanego pytania( kilka postów wcześniej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a uciągiem jest spokojnie tylko będzie ci przodek rzucało trochę nawet jeśli masz komplet obciązników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy ktoś ma zetora 80-100 konnego z przednim tuz-em? jak sie sprawuje może podniesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. czy użytkuje ktoś zetora 6341 lub podobny i może powiedzieć coś o tej maszynie.... jakies uwagi z eksploatacji.

 

czy można ten traktor przyrównać do 7245 czy raczej 7745?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co dublujesz posty.!!!!!! 6341 to nie proxima !!!!!!!! masz juz odpowiedz w temacie o zetorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś dane ile wynosi udzwig podnośnika w 8441 w odległości 610mm od cięgien ciągnika,

oraz może ma ktoś jakieś info lub spostrzeżenia na temat proximy 2008 w nowej masce, wiem tylko że 7441 ma w standardzie duże koła, a jeszcze jakieś szczegóły są z innym zaczepem, nie wie ktoś czy nowa proxima ma sterowanie tuz z błotnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak możóę miec sterownie na błotniku ??????? Jak nie ma EHR !!! Widze że nie przestałes drązyc tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak możóę miec sterownie na błotniku ??????? Jak nie ma EHR !!! Widze że nie przestałes drązyc tematu.

 

 

A dlaczego mam nie drążyc tematu jak arimr jawnie sobie kpi z rolników umowy na kredyty preferencyjne nie podpisane, wnioski na prow nawet nie sprawdzone może w lipcu coś ruszy, z tym błotnikiem to pytałem o sterowanie na zewnątrz kabiny z tyłu na błotniku, tzn przy podczepianu maszyn z tyłu ciagbnika poza kabiną żeby miec możliwośc regulacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak będziesz już miał tą Proxime to sobie dokupisz wajche na błotnik za 150zł która jest przykręcana do błotnika i bedziesz miał sterowanie na błotniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...