Skocz do zawartości
Hanso

Chwilówka online - wniosek o chwilówkę

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś potrzebuje wniosku o chwilówkę online to zapraszam na serwisy chwilówek - tam dostaniecie szybko i bez problemu pieniądze w każdej kwocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwilówki bez krd i chwilowki online bywaja czasem zgubne, bowiem przez bardzo wysokie oprocentowanie - powoduja potem problemy finansowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Widzę, że ludziom nie chce się nawet juz iść do placówki tylko przez internet chcą wszystko składać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już coraz prostsze staje się wzięcie gotówki nawet jeśli ma się wpis w bik lub krd, oczywiście jeśli zna sie takie oferty jak ta w (link)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pożyczki , szybko sie dostaje , szybko trzeba spłacić i szybko można popaśc w kłopoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też pożyczam, ale tylko gdy brakuje mi gotówki na pilne wydatki. Ostatnio pożyczałem, bo byłam przed wypłatą, a brakowało mi kasy na nowy piec (stary się zepsuł, a tu zima nadciąga i w domu zimno). Na ofertę chwilówki trafiłem na stronie (link) Ale nigdy nie pożyczyłbym na takie głupoty jak nowe gadżety... Nawet na święta nie chciałbym pożyczać (lepiej urządzić je skromnie, niż potem bawić się z kredytami i ratami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...