Skocz do zawartości
Marianek

Tabletki sesja na koncentracje?

Rekomendowane odpowiedzi

widzialem w telewizorze reklame ostatnio i moze bym to co tam widzialem wykorzystal u siebie? Chodzi mi natomiast o tabletki sesja na koncentrację - czy ktos z was probowal kiedykolwiek takiego specyfiku? Dobre to jest? Dziala??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oba są ok i bardzo pomagają. wydaje mi się, że najlepiej kupić je tak, by apteka (link) je wyslala- bo jest duzo taniej niz w normalnej. jednak warto pamietac, ze lepiej nie przesadzac- warto stosowac tez zdrowa diete, omega 3, wit b12, swieze powietrze oraz sport - one najbardziej poprawiaja koncentracje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kiedyś kawa wystarczała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyt tabletkach na koncentracje mozna wyłysieć. Warto zastosować przyokazji focus zagęszczanie włosów np. z (link)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem za takimi wynalazkami. Wolę sięgać po tradycyjne środki. Słyszałem na przykład, że świetnie zwiększa możliwości koncentracji biała herbata. Jest droga - ale zero chemii .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyt tabletkach na koncentracje mozna wyłysieć. Warto zastosować przyokazji focus zagęszczanie włosów np. z (link)

 

Co Ty pitolisz stary?!????? Uzywam se juz tych tabletek juz prawie rok, energije mam nieziemskom, ale nie widzem, aby wystepowalo u mnie łysienie. Ktos ci glupot nagadal i tyle!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to syf. może Cie po tym boleć głowa i może po tym nie zaśniesz ale mi na przykład zaczęło się kręcić w głowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest przeciwna jakimkolwiek tabletką. Ja ucząc się do sesji piłam dużo kawy to tez pewnie niezdrowe, ale lepsze niż jakaś chemia. A, żeby poprawić swoją koncentrację wystarczy wpisać w google jakieś propozycję i jest tam mnóstwo ćwiczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak realnie wygląda skuteczność reklamy sesji... Myślę, że jak ktoś jest zdesperowany to próbuje i tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...