Skocz do zawartości
Szerky

Pożyczka gotówkowa na święta

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w biku i niestety żaden bank nie chce udzielić mi pożyczki, pomimo, że tamta pożyczka przez którą się wpakowałem w bik jest już dawno spłacona. Pilnie potrzebuję gotówki na święta. Czy ktoś korzystał z ofert pożyczek bez bik ? Wyglądają na bardzo korzystne i opinie też mają w zasadzie dobre, korzystał już ktoś z Was ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyczki na święta zawsze są najbardziej oprocentowane i niekorzystne dla nas, potencjalnych klientów takich punktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem w biku i niestety żaden bank nie chce udzielić mi pożyczki, pomimo, że tamta pożyczka przez którą się wpakowałem w bik jest już dawno spłacona. Pilnie potrzebuję gotówki na święta. Czy ktoś korzystał z tych ofert? Wyglądają na bardzo korzystne i opinie też mają w zasadzie dobre, korzystał już ktoś z Was ?

 

Jak już musisz załatwić sobie kasę to najlepiej porównuj pożyczki. Coraz bardziej robi się też popularne coś takiego jak pożyczki społecznościowe czyli forma, gdzie ludzie pożyczają pieniądze ludziom. Warunki są bardziej elastyczne i niższe oprocentowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyczki Społecznościowe to mnie zafascynowało.

 

Czy mają w ofercie też kredyty na dowód. Jakieś konkretne nazwy, działają jako parabank czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja wczoraj znalazłem nową firmę pożyczkową, która dopiero wchodzi na rynke i oferuje pożyczki na 23%, bez bik, bez zaświadczeń, nie trzeba mieć dochodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...