Skocz do zawartości
suzej

Jak mieć pełny portfel? Czy chwilówka to dobry pomysł?

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiedź brzmi tak*. *)”tak” z gwizdką ponieważ chwilówka chwilówce nierówna. „Tak” tylko i wyłącznie kiedy chwilówka jest darmowa. Jeśli nie wiedziałeś do tej pory nic o chwilówkach to musisz wiedzieć, że jest parę firm pozabankowych, znajdziesz je w (link), które udzielają darmowych pożyczek.

Oznacza to, że oddajemy dokładnie tyle samo ile pożyczyliśmy. Bez kosztów. Bez odsetek. Bez BIK-u. Choć z tym ostatnim to sprawa może być bardziej skomplikowana niż by się mogło wydawać. Pomińmy ten wątek. Aby pożyczka była darmowa trzeba jednak spełnić kilka warunków stąd właśnie pojawiła się *) gwiazdka przy „tak” - „tak, chwilówka to dobry pomysł”. W każdym innym przypadku odpowiedź będzie dokładnie odwrotna. Powodem jest cena chwilówki. Źródło informacji jest niezwykle istotne bo przecież chodzi o pieniądze. Dobrym przykładem są fora i serwisy internetowe, w których na szczególne uznanie zasługuje chwilówka bezPozyczka zwyciężająca w jakości danych o całym sektorze pozabankowym w szczególności pożyczki bez rejestrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OFERTA WYSELEKCJONOWANYCH BANKÓW DLA CIEBIE !

WYPEŁNIJ FORMULARZ

POCZEKAJ NA POŁĄCZENIE OD KONSULTANTA (link)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie może zaczynaja się dobre czasy dla osób nagminnie korzystających z pożyczek . Coraz więcej firm oferyjacych szybkie pozyczki przebija się w ofertach . Daja nawet na 0% i jak widac do takich form pożyczek właczają się powili również banki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej jak ktoś myśli, że może pożyczać w nieskończoność: na wakacje, laptopy, tablety i inne i nie oddawać pieniędzy. Nie da żyć się cały czas na kredyt. Ja też pożyczam, ale tylko gdy brakuje mi gotówki na pilne wydatki. Ostatnio pożyczałem, bo byłam przed wypłatą, a brakowało mi kasy na nowy piec (stary się zepsuł, a tu zima nadciąga i w domu zimno). Na ofertę chwilówki trafiłem na stronie (link) Ale nigdy nie pożyczyłbym na takie głupoty jak nowe gadżety... Nawet na święta nie chciałbym pożyczać (lepiej urządzić je skromnie, niż potem bawić się z kredytami i ratami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

 

Nasz Bank posiada innowacyjną ofertę dla rolników. Zachęcając Państwa do skorzystania z naszej oferty prezentujemy korzyści, dla których warto rozpocząć współpracę z Meritum Bankiem już dzisiaj!

Nasi Doradcy są do Państwa dyspozycji:

Patryk Kurzątkowski, Doradca Bankowy, GSM 730 816 780

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...