Skocz do zawartości
Marianek

Apteki internetowe - to jest to!

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, ze istnieja apteki internetowe, ktore umozliwiaja nam zakupy lekow przez internet. Nie trzeba wychodzic z domu, aby w koncu kupic leki. Jednak XXI wiek stwarza niezle mozliwosci!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w sieci jest sporo oszustów i ja sam bałbym się leki kupywać w sklepei internetowym czy w aukcjach allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat jeżeli chodzi o leki to wolę apteki stacjonarne. Może to niepoważne w tych czasach, ale leki przez internet kojarzą mi się trochę z jakimiś przekrętami. Za dużo dla mnie aptek w pobliżu, żeby ryzykować zakup, chyba że rzeczywiście byłaby to zaufana apteka sprzedająca leki onlnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wiem konkretnie, czego potrzebuję - kupuję przez internet. Jeżeli mam wątpliwości - idę pogadać z farmaceutą. Niewątpliwie jednak - dobrze, że apteki online istnieją, że mamy taką opcję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wam moge polecic czeskie apteki poniewaz wysylaja one rowniez do polski! z polskiego cieszyna a posiadaja o niebo wiekszy asortyment niz polskie apteki i nie sa zobowiazne do przestrzegania polskiego prawa i jest wiecej dostepnych lekow w lepszej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie apteka internetowa kojarzy się z zamówieniem wszystkiego co jest na recepcie i odbiorem we wskazanej przeze mnie aptece w realu. Fakt czasem kupuję leki na Słowacji, np detralex zarówno w tabletkach jak i w żelu. Nie jest on osiągalny w Polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Apteki internetowe w obecnych czasach to świetne rozwiązanie. Jest w nich znacznie większy wybór i leki są o wiele tańsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wogole interenet ulatwia obecnie zycie. Wiadomo,teraz to tych aptek jak grzybow po deszczu,ale widocznie takie zapotrzebowanie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie korzystałam , bo mam aptekę blisko do domu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w przyszłości będzie możliwość kupna też leków na receptę - gdy wreszcie wejdzie elektroniczny system leczenia. wtedy będziemy podawali przy zakupie np unikalny numer recepty, apteka będzie zaznaczała, że nam go wysłała, numer będzie znikał z naszej karty i po kłopocie. to będzie dość wygodne, choć kolejny krok do inwigilacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli apteka, taka która jest internetową wersją normalnej apteki bo wtedy nie ma czego się obawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że to super rozwiązanie i wbrew niektórym opiniom nie martwię się o jakość i oryginalność leków, bo jeśli apteka internetowa jest sprawdzona to naprawdę stanowi poważną konkurencję dla aptek stacjonarnych. Ja korzystam bo często jest taniej niż w "normalnych" aptekach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to dobry pomysł, wiadomo, jak ktoś mieszka na wsi, to nie ma łatwo, do apteki daleko. A tak można zrobić zapasy podstawowych rzeczy: plastrów, bandaży, tabletek na grypę, przeciwbólowych itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zdecydowanie zgadzam, że przez internet jest taniej, czasem nawet 30%. Np. woda marimer do nosa, kupuję w sezonie zimowym. W necie 15 zł, w normalnej aptece 25 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apteka internetowa to krok ku nowoczesnym rozwiązaniom - oszczędność i wygoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos aptek wiecie w jakiej aptece internetowej mogę kupić dobry krem na naczynka? szukam jakiejś sprawdzonej apteki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje w aptekach internetowych już od dawna i nigdy nie miałam większych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby taniej ale jakoś wole te 3 minuty przejść się do apteki, która cenowo wcale gorsza nie jest no a spacer się zawsze przyda. Nie wszystko trzeba kupywać przez internet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...