Skocz do zawartości
Felipe

Pomysł na biznes

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Powinien zastąpić Hofmana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie dałem z biznesem spokój, dostałem fajną pracę robię korekta tekstu i jestem z tego na prawdę bardzo zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja planuję założyć firmę robiącą sprzatanie biur taki mam pomysł, ale na razie nie zacząłem jego realizacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

nie wiem czy w tym działe ale jak cos to sie przeniesie do innego

 

jak to jest w rozliczeniach

oko za oko

ząb za ząb

a dlaczego (słowo zostało usunięte) za pieniądze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz wynajmować na przykład sale weselne, co prawda, najpierw trzeba w to sporo zainwestować, ale myślę, że można też dostać dofinansowanie z unii. Na sale weselne zawsze jest popyt i, żeby zarezerwować salę trzeba nawet czekać kilka lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry pomysł z tymi salam

bo teraz ludzie po kilka ślubów biorą w życiu

a jeszcze ten program rolnik szuka zony

i kiedys były takie domki składane ale coś ostatnio nie sa modne

 

ale teraz zima sie zbliża a pokrywy śnieżnej nie ma to może by sztuczne ośnieżanie

 

koniunktora w rolnictwie dobra ziemia po 100tys za ha to .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ale wiecie co bo jak nasz starosta z PSL zapowiedział ze kupi nowe autobusy to kupi po wyborach a ze ma 2 razy i troche wiecej cej radnych niz przed wyborami to moze i kupi 2 razy tyle co planował

 

Ale teraz najlepsze oni maja tylko jedna rentowna linie 14 połączeń dziennie trasa 44 km biorą 7,4 za bilet autobusy pełne

tam jeszcze szynobus jedzi ale ma 3 kursy ale jest tanszy tez pełny

i jeden busik na 2 autka jedzie tez pełny tanszy bo 7 zł i chłopaki do 150 rozpędzają mercedesy wiec 20min to jak korki sa to maja

 

ale teraz blokowany przesz marszałka województwa starostę i jeszcze z 5 urzędów gościa ograniczało wprowadził 14 kursusów swoich Dafami i Bova bedzie ludzi wozić za 4 zł

strarosta by utrzymać PKS musi zaproponować cene 3,5 albo zamknać PKS z nowymi autobusami

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie sukces biznesu zależy od kilku czynników. W sklep stacjonarny teoretycznie jest trzeba na początku włożyć więcej, bo lokal itp. Ale prowadzene sklepu w internecie to nie bułka z masłem. Powiem więcej, obecnie dla zwykłego Kowalskiego który chce wejść w ten biznes, a ma małą wiedzę, nie widzę przysżłości. Za duża konkurencja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj to prawda na alegro to wiedze musi mie¢ czlowiek by biznes rozkreci¢ ale wierzba energetyczna http://www.lasprywatny.pl/poradnik.htmlDane wg badań na UW-M w Olsztynie - Szczukowski Stefan i Budny Janusz ( WODR - Olsztyn - 2003)

 

* zbiór w cyklu jednorocznym stosuje się przy bardzo gęstych nasadzeniach w ilości 60.000 sztuk/ha; Plon s.m. wynosi przeciętnie 14,81 tony/ha/rok (waha się od 12,82 - 20.000 sztuk/ha sztobrów do 16,71 - 60.000 sztuk/ha sztobrów)

* zbiór w cyklu dwurocznym i trzyletnim stosuje się przy nasadzeniach 20.000 - 40.000 sztuk/ha; Plon s.m. wynosi przeciętnie w cyklu dwuletnim 16,07 tony/ha/rok (waha się od 14,50 - 20.000 szt/ha sztobrów do 17,65 - 60.000 szt/ha sztobrów) oraz przeciętnie w cyklu trzyletnim 21,47 tony/ha/rok (waha się od 21,47 - 20.000 szt/ha sztobrów do 21,40 - 60.000 szt/ha sztobrów)

* zawartość wody w drewnie - wartość kaloryczna do zawartości popiołu: cykl 1-roczny - 53,15%, cykl 2-letni - 50,14%, cykl 3-letni - 45,98 %

* zawartość kaloryczna drewna: cykl 1-roczny - 18,56 MJ x kg-1 s.m., cykl 2-letni - 19,25 MJ x kg-1 s.m., cykl 3-letni - 19,56 MJ x kg-1 s.m.

* zawartość popiołu: przeciętnie: 1,51 %, w tym cykl co 1-rok - 1,89 %; cykl co 2-lata - 1,37 %; cykl co 3-lata - 1,28 %

* zawartość celulozy: przeciętnie 49,84% s.m., w tym cykl co 1-rok - 45,58% s.m., cykl co 2-lata - 48,02 % s.m., cykl co 3-lata - 55,94 % s.m.;

* zawartość ligniny: przeciętnie: 13,24 % s.m., w tym cykl co 1-rok - 13,34 % s.m., cykl co 2-lata - 12,58 % s.m., cykl co 3-lata - 13,79 % s.m.;

* zawartość hemicelulozy: przeciętnie: 13,86 % s.m., w tym: cykl co 1-rok - 13,53% s.m., cykl co 2-lata - 13,39 % s.m., cykl co 3-lata - 13,96 % s.m.;

* efektywność energetyczna upraw wierzbowych:

>> nakłady energetyczne na uprawę roślin wierzby: w cyklu 1-rok - 12,19 GJ/ha, w cyklu 2-letnim - 18,40 GJ/ha, w cyklu 3-letnim - 30,10 GJ/ha;

>> plon suchej masy z ha: w cyklu 1-rok - 14,81 ton/ha, w cyklu 2-letnim - 32,13 ton/ha, w cyklu 3-letnim - 64,42 ton/ha;

>> energetyczność produkcji zrębków: w cyklu 1-rok - 0,83 GJ/t s.m., w cyklu 2- letnim - 0,57 GJ/t s.m., w cyklu 3-letnim 0,47 GJ/t s.m.;

>> wartość energetyczna plonu: w cyklu 1-rok - 274 GJ/ha, w cyklu 2 - letnim - 618,44 GJ/ha, w cyklu 3-letnim - 1.261,69 GJ/ha;

 

normielnie piec na eko groszek i zrebka z wierzby mozna pali¢ 1,5 zrebki to 1 tona eko groszku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mirabelki i szczaw to moze by¢ czarny kon w 2015 r tylko nie wiadomo jaka stawka doplat bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro koniunktura jest dobra tylko czasem brak opadów to moze deszczowanie usługowe?

 

kilka deszczowni sie kupi pare kropelkowych kilka szt szpulowych wodę z Wisły w Małopolsce 9,6 m to nad morzem pewnie z 40 ma wiec wody jak w Nilu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Odzież to dobry interes, moda się zmienia, człowiek zjeść i ubrać się musi. Lumpeksy są zagrożeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odzież to dobry interes, moda się zmienia, człowiek zjeść i ubrać się musi. Lumpeksy są zagrożeniem.

 

Adam Ty masz lep jak koń w naszej szkapie

 

Ja własnie rozkręcam interes z wypożyczalnia sprzętu erotycznego wibratory gumowe lale

 

nie każdy chce orać dziewice woli zaorane i tak samo jest z sprzętem

 

wezwanie kobieta takiego wibrator nie używany jeszcze jedzie plastikiem albo guma lub korozja go juz wrze-raz i jeszcze prawiczek a taki juz użyty to działa jak mlot pneumatyczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam w planach założenie firmy zajmującej się obsługa prawna spółek już nawet czynię ku temu pewne kroki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja myślę o warzywach ekologicznych. opłaca się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja stringi C meskie nosicie takie chłopaki ?

bo ja męskie bede szył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jako rolnicy, nie lepiej prowadzić działalność usługową? U mnie jest sklep od 25 lat. Jedyny na wsi. I ze sprzedażą jest niestety coraz gorzej. Ludzie uciekają ze wsi, a przejezdnych jest nie za wiele.

 

 

-------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jako rolnicy, nie lepiej prowadzić działalność usługową? U mnie jest sklep od 25 lat. Jedyny na wsi. I ze sprzedażą jest niestety coraz gorzej. Ludzie uciekają ze wsi, a przejezdnych jest nie za wiele.

 

 

------

 

to wspaniały pomysł jak dziś czytam jednego dzentelmena wpisy to w takich sklepikach warto wprowadzić nowy towar

TABLETKI NA BÓL DUPY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pszenice 260 ton uprawiam po perzu zysk mam 208 tys rośnie bez nawozu i orania

Rośnie z przyzwyczajenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak cheeseburgery były za 2 zł to weszła promocja "kup dwa za 5 zł" i jednocześnie podniesiono cenę pojedyńczego cheeseburgera na 3 zł, potem promocja zniknęła a cena 3 zł została, teraz zrobią pewnie to samo... Swoją drogą - kiedyś, za czasów "cheeseburgera za 2 zł" ludziom płacili w tej knajpie 7 zł za godzinę (czyli miałeś 3,5 cheese'a za godzinę), teraz płacą 8 czyli (troszkę ponad 2,5 cheese'a za godzinę) czyli jak nowy cennik wejdzie to będa mogli sobie kupić 2 cheeseburgery za godzinę pracy! Tak dzieci wygląda inflacja - pracujesz tyle samo, zarabiasz tyle samo tylko coraz mniej możesz sobie za to kupić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanowiłem że jak to jest: raz piszesz "czytelnie" a innym razem że potrzeba tłumacza.Ale mam zagadkę znajdz istotne różnice pomiędzy Twoim(?) tekstem a tekstem zamieszczonym na http://zapytaj.onet.pl/Category/016,009/2,17273092,Jakie_sa_ceny_zestawow_w_MacDonald.html

Pedzel opowiedział(a) 2012-01-21 09:00:04:

Pamiętam jak cheeseburgery były za 2 zł to weszła promocja "kup dwa za 5 zł" i jednocześnie podniesiono cenę pojedyńczego cheeseburgera na 3 zł, potem promocja zniknęła a cena 3 zł została, teraz zrobią pewnie to samo... Swoją drogą - kiedyś, za czasów "cheeseburgera za 2 zł" ludziom płacili w tej knajpie 7 zł za godzinę (czyli miałeś 3,5 cheese'a za godzinę), teraz płacą 8 czyli (troszkę ponad 2,5 cheese'a za godzinę) czyli jak nowy cennik wejdzie to będa mogli sobie kupić 2 cheeseburgery za godzinę pracy! Tak dzieci wygląda inflacja - pracujesz tyle samo, zarabiasz tyle samo tylko coraz mniej możesz sobie za to kupić...

Czyli jak to nazwać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak się zastanowiłem że jak to jest: raz piszesz "czytelnie" a innym razem że potrzeba tłumacza.Ale mam zagadkę znajdz istotne różnice pomiędzy Twoim(?) tekstem a tekstem zamieszczonym na http://zapytaj.onet.pl/Category/016,009/2,17273092,Jakie_sa_ceny_zestawow_w_MacDonald.html

 

Czyli jak to nazwać?

 

tekmie... a jak myślisz dlaczego tego kmiota staram się zniechęcić do wklejania tych swoich pierdół tu na forum? Na pierwszy rzut oka (na drugi zresztą też) widać że to bezmózgie,zawistne i ograniczone umysłowo barachło nic od siebie nie potrafi sklecić a jak już skleci te parę "zdań" to w taki sposób że jakby to pies zeżarł to niewątpliwie by się wściekł.

Jedyne co robi dobrze ta obmierzła parówa to wyuczone (i to pewnie też z niemałym wysiłkiem jego intelektu) użycie kursora myszki "kopiuj, wklej" (tylko żeby to było jeszcze na temat.... ale to już pewnie za wiele jak na jego 2 zwoje mózgowe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Obdarzanie" kogoś jakimiś epitetami nie jest sposobem na rozwiązanie problemu.Świadczy tylko o naszej kulturze osobistej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym chciał otworzyć firmę produkującą sprzęt potrzebny do modernizacji armii, zobaczymy czy to będzie miało szansę bytu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...