Gość Napisano 12 Listopada 2014 Powinien zastąpić Hofmana Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Amelaa 0 Napisano 17 Listopada 2014 ja sobie dałem z biznesem spokój, dostałem fajną pracę robię korekta tekstu i jestem z tego na prawdę bardzo zadowolony Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Bosi 0 Napisano 19 Listopada 2014 ja planuję założyć firmę robiącą sprzatanie biur taki mam pomysł, ale na razie nie zacząłem jego realizacji Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
szu 0 Napisano 19 Listopada 2014 nie wiem czy w tym działe ale jak cos to sie przeniesie do innego jak to jest w rozliczeniachoko za okoząb za ząba dlaczego (słowo zostało usunięte) za pieniądze? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lp 0 Napisano 20 Listopada 2014 Możesz wynajmować na przykład sale weselne, co prawda, najpierw trzeba w to sporo zainwestować, ale myślę, że można też dostać dofinansowanie z unii. Na sale weselne zawsze jest popyt i, żeby zarezerwować salę trzeba nawet czekać kilka lat Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
szu 0 Napisano 20 Listopada 2014 dobry pomysł z tymi salambo teraz ludzie po kilka ślubów biorą w życiu a jeszcze ten program rolnik szuka zony i kiedys były takie domki składane ale coś ostatnio nie sa modne ale teraz zima sie zbliża a pokrywy śnieżnej nie ma to może by sztuczne ośnieżanie koniunktora w rolnictwie dobra ziemia po 100tys za ha to ..... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
szu 0 Napisano 21 Listopada 2014 Ale wiecie co bo jak nasz starosta z PSL zapowiedział ze kupi nowe autobusy to kupi po wyborach a ze ma 2 razy i troche wiecej cej radnych niz przed wyborami to moze i kupi 2 razy tyle co planował Ale teraz najlepsze oni maja tylko jedna rentowna linie 14 połączeń dziennie trasa 44 km biorą 7,4 za bilet autobusy pełne tam jeszcze szynobus jedzi ale ma 3 kursy ale jest tanszy tez pełnyi jeden busik na 2 autka jedzie tez pełny tanszy bo 7 zł i chłopaki do 150 rozpędzają mercedesy wiec 20min to jak korki sa to maja ale teraz blokowany przesz marszałka województwa starostę i jeszcze z 5 urzędów gościa ograniczało wprowadził 14 kursusów swoich Dafami i Bova bedzie ludzi wozić za 4 zł strarosta by utrzymać PKS musi zaproponować cene 3,5 albo zamknać PKS z nowymi autobusami Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kasianowak 0 Napisano 22 Listopada 2014 Ostatecznie sukces biznesu zależy od kilku czynników. W sklep stacjonarny teoretycznie jest trzeba na początku włożyć więcej, bo lokal itp. Ale prowadzene sklepu w internecie to nie bułka z masłem. Powiem więcej, obecnie dla zwykłego Kowalskiego który chce wejść w ten biznes, a ma małą wiedzę, nie widzę przysżłości. Za duża konkurencja. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
szu 0 Napisano 23 Listopada 2014 oj to prawda na alegro to wiedze musi mie¢ czlowiek by biznes rozkreci¢ ale wierzba energetyczna http://www.lasprywatny.pl/poradnik.htmlDane wg badań na UW-M w Olsztynie - Szczukowski Stefan i Budny Janusz ( WODR - Olsztyn - 2003) * zbiór w cyklu jednorocznym stosuje się przy bardzo gęstych nasadzeniach w ilości 60.000 sztuk/ha; Plon s.m. wynosi przeciętnie 14,81 tony/ha/rok (waha się od 12,82 - 20.000 sztuk/ha sztobrów do 16,71 - 60.000 sztuk/ha sztobrów) * zbiór w cyklu dwurocznym i trzyletnim stosuje się przy nasadzeniach 20.000 - 40.000 sztuk/ha; Plon s.m. wynosi przeciętnie w cyklu dwuletnim 16,07 tony/ha/rok (waha się od 14,50 - 20.000 szt/ha sztobrów do 17,65 - 60.000 szt/ha sztobrów) oraz przeciętnie w cyklu trzyletnim 21,47 tony/ha/rok (waha się od 21,47 - 20.000 szt/ha sztobrów do 21,40 - 60.000 szt/ha sztobrów) * zawartość wody w drewnie - wartość kaloryczna do zawartości popiołu: cykl 1-roczny - 53,15%, cykl 2-letni - 50,14%, cykl 3-letni - 45,98 % * zawartość kaloryczna drewna: cykl 1-roczny - 18,56 MJ x kg-1 s.m., cykl 2-letni - 19,25 MJ x kg-1 s.m., cykl 3-letni - 19,56 MJ x kg-1 s.m. * zawartość popiołu: przeciętnie: 1,51 %, w tym cykl co 1-rok - 1,89 %; cykl co 2-lata - 1,37 %; cykl co 3-lata - 1,28 % * zawartość celulozy: przeciętnie 49,84% s.m., w tym cykl co 1-rok - 45,58% s.m., cykl co 2-lata - 48,02 % s.m., cykl co 3-lata - 55,94 % s.m.; * zawartość ligniny: przeciętnie: 13,24 % s.m., w tym cykl co 1-rok - 13,34 % s.m., cykl co 2-lata - 12,58 % s.m., cykl co 3-lata - 13,79 % s.m.; * zawartość hemicelulozy: przeciętnie: 13,86 % s.m., w tym: cykl co 1-rok - 13,53% s.m., cykl co 2-lata - 13,39 % s.m., cykl co 3-lata - 13,96 % s.m.; * efektywność energetyczna upraw wierzbowych: >> nakłady energetyczne na uprawę roślin wierzby: w cyklu 1-rok - 12,19 GJ/ha, w cyklu 2-letnim - 18,40 GJ/ha, w cyklu 3-letnim - 30,10 GJ/ha; >> plon suchej masy z ha: w cyklu 1-rok - 14,81 ton/ha, w cyklu 2-letnim - 32,13 ton/ha, w cyklu 3-letnim - 64,42 ton/ha; >> energetyczność produkcji zrębków: w cyklu 1-rok - 0,83 GJ/t s.m., w cyklu 2- letnim - 0,57 GJ/t s.m., w cyklu 3-letnim 0,47 GJ/t s.m.; >> wartość energetyczna plonu: w cyklu 1-rok - 274 GJ/ha, w cyklu 2 - letnim - 618,44 GJ/ha, w cyklu 3-letnim - 1.261,69 GJ/ha; normielnie piec na eko groszek i zrebka z wierzby mozna pali¢ 1,5 zrebki to 1 tona eko groszku Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
szu 0 Napisano 26 Listopada 2014 Mirabelki i szczaw to moze by¢ czarny kon w 2015 r tylko nie wiadomo jaka stawka doplat bedzie Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
szu 0 Napisano 29 Listopada 2014 Ale skoro koniunktura jest dobra tylko czasem brak opadów to moze deszczowanie usługowe? kilka deszczowni sie kupi pare kropelkowych kilka szt szpulowych wodę z Wisły w Małopolsce 9,6 m to nad morzem pewnie z 40 ma wiec wody jak w Nilu Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość Napisano 1 Grudnia 2014 Odzież to dobry interes, moda się zmienia, człowiek zjeść i ubrać się musi. Lumpeksy są zagrożeniem. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
szu 0 Napisano 1 Grudnia 2014 Odzież to dobry interes, moda się zmienia, człowiek zjeść i ubrać się musi. Lumpeksy są zagrożeniem. Adam Ty masz lep jak koń w naszej szkapie Ja własnie rozkręcam interes z wypożyczalnia sprzętu erotycznego wibratory gumowe lale nie każdy chce orać dziewice woli zaorane i tak samo jest z sprzętem wezwanie kobieta takiego wibrator nie używany jeszcze jedzie plastikiem albo guma lub korozja go juz wrze-raz i jeszcze prawiczek a taki juz użyty to działa jak mlot pneumatyczny Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Romo 0 Napisano 3 Grudnia 2014 ja mam w planach założenie firmy zajmującej się obsługa prawna spółek już nawet czynię ku temu pewne kroki:) Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
m3g 0 Napisano 3 Grudnia 2014 ja myślę o warzywach ekologicznych. opłaca się? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
szu 0 Napisano 3 Grudnia 2014 ja stringi C meskie nosicie takie chłopaki ?bo ja męskie bede szył Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
farmer.piotr 0 Napisano 4 Grudnia 2014 A jako rolnicy, nie lepiej prowadzić działalność usługową? U mnie jest sklep od 25 lat. Jedyny na wsi. I ze sprzedażą jest niestety coraz gorzej. Ludzie uciekają ze wsi, a przejezdnych jest nie za wiele. ------- Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
szu 0 Napisano 4 Grudnia 2014 A jako rolnicy, nie lepiej prowadzić działalność usługową? U mnie jest sklep od 25 lat. Jedyny na wsi. I ze sprzedażą jest niestety coraz gorzej. Ludzie uciekają ze wsi, a przejezdnych jest nie za wiele. ------ to wspaniały pomysł jak dziś czytam jednego dzentelmena wpisy to w takich sklepikach warto wprowadzić nowy towar TABLETKI NA BÓL DUPY Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
szu 0 Napisano 11 Grudnia 2014 a sklep z sankami ? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
szu 0 Napisano 13 Grudnia 2014 a pszenice 260 ton uprawiam po perzu zysk mam 208 tys rośnie bez nawozu i orania Rośnie z przyzwyczajenia Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
szu 0 Napisano 14 Grudnia 2014 Pamiętam jak cheeseburgery były za 2 zł to weszła promocja "kup dwa za 5 zł" i jednocześnie podniesiono cenę pojedyńczego cheeseburgera na 3 zł, potem promocja zniknęła a cena 3 zł została, teraz zrobią pewnie to samo... Swoją drogą - kiedyś, za czasów "cheeseburgera za 2 zł" ludziom płacili w tej knajpie 7 zł za godzinę (czyli miałeś 3,5 cheese'a za godzinę), teraz płacą 8 czyli (troszkę ponad 2,5 cheese'a za godzinę) czyli jak nowy cennik wejdzie to będa mogli sobie kupić 2 cheeseburgery za godzinę pracy! Tak dzieci wygląda inflacja - pracujesz tyle samo, zarabiasz tyle samo tylko coraz mniej możesz sobie za to kupić... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
tekmie 0 Napisano 14 Grudnia 2014 Tak się zastanowiłem że jak to jest: raz piszesz "czytelnie" a innym razem że potrzeba tłumacza.Ale mam zagadkę znajdz istotne różnice pomiędzy Twoim(?) tekstem a tekstem zamieszczonym na http://zapytaj.onet.pl/Category/016,009/2,17273092,Jakie_sa_ceny_zestawow_w_MacDonald.htmlPedzel opowiedział(a) 2012-01-21 09:00:04:Pamiętam jak cheeseburgery były za 2 zł to weszła promocja "kup dwa za 5 zł" i jednocześnie podniesiono cenę pojedyńczego cheeseburgera na 3 zł, potem promocja zniknęła a cena 3 zł została, teraz zrobią pewnie to samo... Swoją drogą - kiedyś, za czasów "cheeseburgera za 2 zł" ludziom płacili w tej knajpie 7 zł za godzinę (czyli miałeś 3,5 cheese'a za godzinę), teraz płacą 8 czyli (troszkę ponad 2,5 cheese'a za godzinę) czyli jak nowy cennik wejdzie to będa mogli sobie kupić 2 cheeseburgery za godzinę pracy! Tak dzieci wygląda inflacja - pracujesz tyle samo, zarabiasz tyle samo tylko coraz mniej możesz sobie za to kupić...Czyli jak to nazwać? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
tomass12345 0 Napisano 15 Grudnia 2014 Tak się zastanowiłem że jak to jest: raz piszesz "czytelnie" a innym razem że potrzeba tłumacza.Ale mam zagadkę znajdz istotne różnice pomiędzy Twoim(?) tekstem a tekstem zamieszczonym na http://zapytaj.onet.pl/Category/016,009/2,17273092,Jakie_sa_ceny_zestawow_w_MacDonald.html Czyli jak to nazwać? tekmie... a jak myślisz dlaczego tego kmiota staram się zniechęcić do wklejania tych swoich pierdół tu na forum? Na pierwszy rzut oka (na drugi zresztą też) widać że to bezmózgie,zawistne i ograniczone umysłowo barachło nic od siebie nie potrafi sklecić a jak już skleci te parę "zdań" to w taki sposób że jakby to pies zeżarł to niewątpliwie by się wściekł.Jedyne co robi dobrze ta obmierzła parówa to wyuczone (i to pewnie też z niemałym wysiłkiem jego intelektu) użycie kursora myszki "kopiuj, wklej" (tylko żeby to było jeszcze na temat.... ale to już pewnie za wiele jak na jego 2 zwoje mózgowe) Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
tekmie 0 Napisano 15 Grudnia 2014 "Obdarzanie" kogoś jakimiś epitetami nie jest sposobem na rozwiązanie problemu.Świadczy tylko o naszej kulturze osobistej. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Kopo 0 Napisano 16 Grudnia 2014 ja bym chciał otworzyć firmę produkującą sprzęt potrzebny do modernizacji armii, zobaczymy czy to będzie miało szansę bytu Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach