Skocz do zawartości
LIBERTA

Kompleksowe wyposażenie budynków inwentarskich.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wyposażam budynki inwentarskie :

1. Ruszta betonowe, okna inwentarskie

2. Systemy usuwania gnojowicy

3. Systemy wentylacyjne

4. Paszociągi

5.Autokarmniki dla trzody

6.Dozowniki leków + serwis

7.Kojce porodowe

8.Kojce grupowe dla loch

9. Salonówki dla loch

10. Sprzęt zootechniczny (znakowanie, poidła,smoczki,poganiacze elektryczne,płyty przepędowe i inne)

 

Zapewniam doradztwo ,dowóz sprzętu oraz prowadzę sprzedaż wysyłkową.

Zapraszam klientów !

Pozdrawiam

Dorota Listoś LIBERTA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tak handlujemy rusztami betonowymi dla trzody .Są to ruszta szer.0,4 m, natomiast długość rusztów jest od 90cm do 3 m .

W razie pytań proszę o telefon 693 421 708 .

Pozdrawiam

Dorota Listoś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym odradzić współprace z firmą Wesstron - po tym jak zostałem przez nią potraktowany. Wyposażyłem u nich całą chlewnie.. i wszystko było pięknie ślicznie dopóki sprzęt nie uległ drobnej awarii - pompa od systemu chłodzenia zaczęła przeciekać, wiec zgłosiłem usterkę - sprzęt nie był prawie w ogóle używany, w dodatku był na gwarancji. Okazało się że uszkodzone były uszczelki - które gdyby nie gwarancja, wymienił bym sobie sam za max 20zł. Natomiast firma Wesstron obciążyła mnie wymianą tych uszczelek.. co wyceniła na (uwaga!) 1530zł ! Dodam że koszt nowej pompy to 3000zł. Nie chodzi o same pieniądze, ale głównie o bardzo negatywne podejscie do klienta. Pani kierownik z którą rozmawiałem była bardzo opryskliwa, w dodatku próbowała zwalić winę za niedziałającą pompę na mnie (nawet jej nie dotykałem od momentu zaintalowania). Ogólnie jeśli ktoś lubi podjescie do klijneta- płąć i spier*alaj to myśle że firma Wesstron będzie idealnym kandydatem. Wg mnie dobrą firmę rozpoznaję się po tym że dba o klienta bo chce żeby do niej wrócił, a ja już po czymś takim raczej nie mam ochoty na dalszą wspólpracę, bo skoro uszczelki kosztują u nich 1500zł na gwarnacji, to ile trzeba było by zapłacić za serwis np. silnika na którego nie ma już gwarancji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...