Skocz do zawartości
Gość

Wszystko o Ursus C-360

Rekomendowane odpowiedzi

Instrukcje do 3p mozna kupic w wiekszosci sklepow ursusa za kilkanascie zlotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do MLODY20:

A mógłbyś ją jakoś zeskanować i mi ją udostępnić ponieważ nie ukrywam że jest ona mi bardzo potrzebna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do wlodek:wieczorem sie postaram teraz niemam czasu,ale bedziesz mial instrukcje.wlasnie ja mam w rekach i zeskanuje.

 

/edit

niemam dostepu do skanera cholera.PORADZ COS.JA JA KUPILEM NA GIELDZIE ZA 35ZL,TO JEST INSTRUKCJA DO C360 I SUPLEMENT JEST NA KONCU DO 3P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

c-360 to smarkające olejem sprzety ja mam swojego 5314 ma zrobione 7800mth i nie znajdziesz śladu oleju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz śladu oleju w silniku Tee to fajny masz traktor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
c-360 to smarkające olejem sprzety ja mam swojego 5314 ma zrobione 7800mth i nie znajdziesz śladu oleju

wiesz co, mój 5314 ma 2500mth,używany na 25h i jego stan pozostawia wiele do życzenia,nie masz wycieków? buhaha

nawet WOM ci nie cieknie?

niemożliwe ,nawet w serwisie mówili że ten typ tak ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może powiesz mi jak to zrobiłeś że nie ma u ciebie śladu oleju bo ja właśnie muszę wymienić olej ale skoro można jeździć bez to chętnie się dowiem jak to można zrobić :D

A może wystarczy wody nalać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam gościa ,który robi rocznie ok.30Mth a najcięższa praca tego ciągnika to orka pługiem 3 skibowym.Siłownik wspomagajacy podnośnik obrósł "kożuchem" z oleju i z kółka pasowego (w silniku) też cieknie, z pod pokrywy zaworów-tyż .Niby duperele,ale psują wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bądź co bądź ale ja na swoje uszczelnienie nie mogę narzekać.

Takich fachowców to teraz ze świecą szukać.

Podnośnik nie rozbierany już przeszło 3 lata i nawet gramu oleju z tyłu niema.

Tylko jedynie troszeczka cieknie z szybkozłączy ale to dlatego że często ich używam i to tyle, nie mówiąc już o silniku bo ten nawet kropli wycieku niema.

Pogratulować takiej roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna lewe kolo w moim 360 bardzo slabo hamuje. Dzis wymienilem pompki, ale nic nie pomoglo. Co moze byc tego przyczyna? Podejrzewam zdarte bebny, chociaz przy przebiegu 3000mth nie powinny sie skonczyc. Kolejne podejrzenie to wyciek oleju z mechanizmu roznicowego i zalanie bebnow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi hamulcami to ja już nie rozumiem wymieniłam wszysytko oprócz bębnów i tak hamuje mi tylko lewe dałem juz se spokój bo niemam nerwów jeżeli olej to mozna łatwo sprawdzić przyhamowac kilka razy i przepali olej i powinno hamować a jezeli nie to moze cylinderek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy jeżeli ciągnik bierze olej to ciśnienie oleju jest niższe czy nie??

nie zawsze jedno z drugim będzie miało związek , ale przeważnie ma .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do wlodek;mam ta instrukcje ale niewiem jak Ci ja przekazac.nikt niema skanera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie masz skanera to pewnie nic nie zdziałamy.

Może znajdzie się osoba która będzie miała już ją zeskanowaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się was zapytać co może być przyczyną że ciągnik gwałtownie przyśpiesza??

Może wyjaśnie to troche bardziej szczegółowo.

Otóż pisałem już kiedyś że jak ciągne nawet pustą przyczepe to mojego 3p na 5 biegu troche muli a jak ciągne coś cięższego to nawet troche bardziej niż troche.

Ruszam załóżmy z przyczepą na 3 biegu, ciągnik rusza bez najmniejszych kłopotów, wrzucam 4 bieg niema absolutnie żadnych trudności, schody zaczynają sie dopiero podczas wrzucenia 5 biegu i w pierwszym momencie po wrzuceniu 5 i puszczeniu sprzęgła, dopóki ciągnik się nie rozpędzi, łapie muła.

Początkowo zastanawiałem się czego to może być przyczyna ale teraz już wiem.

Ciągnik za szybko przyśpiesza i nie jest w stanie w tak krótkim czasie rozpędzić nawet pustej przyczepy i stąd to mulenie.

Tylko zastanawiam się czemu on tak szybko przyśpiesza.

Wciskam delikatnie gaz, ale to dosłownie odrobine a on takiego kopa dostaje że głowa mała, rusza jak szalony, aż świst i gwizd w zwolnicach słychać, tylko czemu ....???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do wlodek:dawales zdjecia swojej szescdziesiatki gdzies na neta na jakas strone???ona jest taka czerwona i ma czarna kabine???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włodek masz jak widać z fotek niezły ciągnik. Przestań szukac , bo coś pewno znajdziesz. I wtedy będziesz miał nie lada problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie ale myśle nad tym żeby założyć nagrzewnice z przudu między kabiną a kierownicą ponieważ tak jak już wspominałem bardzo dużo używam ciągnika zimą a kabina jest dosyć szczelna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie widac ze ta kabina jest szczelna,ale wiem ze w czeskiej kabinie byl otwor na dole po lewej stronie na rure do ogrzewania a w TWOJEJ TEGO NIEMA????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...