Skocz do zawartości
Gość

Wszystko o Ursus C-360

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wie ktoś może czy dużo jest roboty ze zdjęciem szczęk??

Od jakiegoś czasu strasznie mi piszczą a przypalanie nie pomaga pozatym płynu mi nie ubywa więc podejrzewam że na 99% niema tam już okładzin a denerwuje mnie już ten pisk.

JAk jade to aż się ludzie na ulicy za mną oglądają gdy hamuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemasz duzo roboty.winda,sciagnac kolo sciagnac zwolnice,bebny,i wyjac klocki,sa montowane na sprezynach.ostatnio wymienialem w ostrowku.tam jest o tyle lepiej ze nie trzeba windy bo podniesie sie na podporach bocznych i mam kola w powietrzu.jak zalozysz klocki to nasmaruj bolce na ktorych sie obracaja.i uwazaj przy czakladaniu zwolnicy na tasme od recznego.powodzenia!!!

 

/edit - Pią Cze 23 16:36:25

do dasmian 9871::::::sa identyczne rozstawy???a ktory jest szybszy szescdziesiatka czy czterdziestka???ostatnio jechalismy po piasek,z obciazenia takie same dwie puste dwukolowki i czterdziestka zrobila szescdziesiatke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybsza jest z powodu szybszych zwolnic???a jaki ma to wplyw na prace w polu???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie ma chyba wpływu szybkość jazdy do pracy w polu, poprostu jak będzie za ciężko, redukcja na niższy bieg i po sprawie. Ja czterdziestką robie podorywke czteroskibowym pługiem na 3 biegu, a jak trafi na cięższy grunt, zaczyna puszczać dym, redukcja na 2 i heja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale na trojce z reduktorem???

 

/edit - Nie Cze 25 19:12:46

i co Wlodek?wymieniaqles te klocki???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety jeszcze nie ponieważ niewiem jak dokładnie mam się do tego zabrać

Niewiem czy zwolnica zejdzie mi cała czy musze spuszczać olej i rozbierać ją na części i po ściągnięciu zwolnicy niewiem za bardzo co dalej

Zdąże to zrobić jednego dnia (obydwa koła)??

Ile mogą kosztować klocki wraz z okładzinami??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdazysz, nie musisz spuszczac oleju, zwolnica schodzi cala. jak bedzie sie wszystko luzno odkrecac to zrobisz spokojnie te dwaq kola za dzien. a ile kosztuja klocki?? tego niewiem bo byly z magazynu zakladowego.

 

/edit1 - Nie Cze 25 20:27:46

a czesto CI sie psuje ta czterdziestkA???

 

/edit2 - Nie Cze 25 20:48:30

DO tatamarty:a dziala Ci blokada w 40???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u nas przy 40 blokuje sie skrzynia i nieraz trzeba grzebac zeby wrzucic wsteczny.ale rzadko.a blokada CI dziala???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze.potrzebuje kupic teraz ciagnik i zastanawiam sie ktory lepszy c360 czy c4011.na 10ha w tym 2ha laki.poradzcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 mniej pali 10km mniej od60 jest szybsza tylko mogą być problemy z częściami takimi jak np.miękki przód, przekładnia kierownicza, zaczep dolny (po małej przeróbce pasuje od 55),zwolnice, i to co najlepsze wałek przekaźnika mocy tylko kowal w razie czego to ci dorobi.reszta pasuje od 60 lub niewielkie przeróbki.w silniku jest inna pompa wtryskowa(z wyglądu prawie identydzna),filtr oleju i inny zbiornik paliwa.40 jest trwalsza od 60 wg mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

330 by cii wystarczył a o niebo lepsze od tych bubli

małe zużycie paliwa twarda jak (słowo zostało usunięte)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak na taki areał, to doskonale poradziłby sobie MF 255, albo MTZ-550, ten bez przedniego nap., za ok 8000 zł takiego ruska znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbym miał kupować ciągnik to tylko z napędem, w niektórych sytuacjach daje tyle jakbyś jakiś mniejszy traktorek podczepił do przodu.decyzja należy do kupującego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że z napędem jest lepszy, bo nawet jak podchaczysz jakiegoś z przodu, to nie to samo, bo jeden chyc, drugi nic i siedzą oba, ale to też kwestia ceny, bo jeśli kolega ma zamiar kupić 4011, to ni przeznacza wiele kasy na zakup, a napewno za cene 40 nie kupi niczego z przodem, chyba, że starego ARO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z przednim napędem lepszy w polu ale w transporcie po utwardzonym to już nie koniecznie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, żę do transportu tak jak do pola nie jest potrzebny przedni napęd, dlatego też można go wyłąćzyć w każdej chwili, i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak wyłączysz przód, to opony w transporcie zużywają się niemiłosiernie, bynajmniej w starszych modelach ciągników z przodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stare klamoty mają duży opór toczenia, trzeba zadbać troche o łożyska i spokój.z drugiej strony chyba tysiąca km rocznie nie jeździsz po asfaltach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...