Skocz do zawartości
Gość

Wszystko o Ursus C-360

Rekomendowane odpowiedzi

Zwoplnice zwolnicami ,ale są tez dwa typy półosi roznia się illoscia zębów o 1 i w tym tkwi roznica szybkości

 

Drogi przyjacielu, zanim coś o czymś napiszesz, bądź łaskaw poczytać trochę, chociażby na tym forum. Przejrzyj 3 strony wstecz i dowiesz się na czym polega różnica w zwolnicach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś ile kosztuje tylna opna 14,9/R28 i jakiej firmy wziąśc bo czeka mnie niestety wymiana w najbliższych dniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heja sorki ale nie chce mi sie szukac tematu o podnosniku który działa tylko przy wlaczonym WOM i pokrewnych.

 

dajcie namiar na podstrone bo 70 stron nie bede czytał

z góry THX

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest instrukcja do C360 i w dodatku do 3P

 

Dzieki,narazie tylko 1 częśc pobrałem bo transfer słaby.Teraz jak się coś zepsuje to można samemu pokombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wie ktoś ile kosztuje tylna opna 14,9/R28 i jakiej firmy wziąśc bo czeka mnie niestety wymiana w najbliższych dniach

na allegro od 750 zł szt, są też firmy które dowożą na miejsce jeśli bierzesz dwie szt i dokładają dętki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stomil olsztyn 785 zł gat.1

No u mnie za kormorana chce 840zł a w druugim sklepie 890zł Na allegro facet ma braum za 749 ale tylko odbiór osobisty więc chyba odpada a drugi ma po 730zl Petlas. Niewiem co to za firma. Czy może mi to ktoś przybliżyć a może ktoś takich używa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupułem w zeszłym roku na jesieni barumy radialne - 900zł/szt w handlopexie, dowóz gratis. Facet mi oferował good yeary diagonalne za 740zł. Polskich nie sprzedają (mieli reklamacje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trayal to niby Jugosławiańska.A co do diagonalnych opon to fajnie się jeździ po dołach (miękkie boki) ale zdaje mi się,że szybciej się zużywają a i trwałość tych boków pozostawia duzo do życzenia-wyrwy potrafią się zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak dołoże i zdecyduje sie na barumy Co o nich myślicie

PS byłem dziś w Krk na ulicy łokietka w warzszacie powiedzieli mi że spr. jednego wtrysku 10zł a wymiana 15zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak dołoże i zdecyduje sie na barumy Co o nich myślicie

PS byłem dziś w Krk na ulicy łokietka w warzszacie powiedzieli mi że spr. jednego wtrysku 10zł a wymiana 15zł

Myślę że barum to dobry wybór moja c-355 już drugi rok na nich śmiga,stomil spadł na psy nie wiem jak oni to robią(pewnie obniżają koszty produkcji) i opony stomilu są jakieś niższe(porównywałem nowy barum ze stomilem i barum jest ok 5cm wyższy,powiem ci że nawet łysa opona stomilu z początku lat 90-ych jest wyższa od tej nowej produkowanej teraz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam radialki Baruma w 3p i moge je polecic.cisnienie 0,9 atm i jazda w pole.przod do góry podnosi ale idzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to chyba bieznik mniejszy jak niższa.

 

Nie, bieznik jak sie patrzy, kupilem nowe do c330 na jesieni ubieglego roku i faktycznie sa nizsze i ciut wezsze od starych ktore sciaglem, wiec raczej stomil oszczedza (czyt schodzi na psy jak sie kolega wyrazil)

 

Apropos, tylko ja jezdze c-360 na oponkach 16.9 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykręciłem wtryski i zawiozłem do sprawdzenia.Potwierdziły się moje podejrzenia, 2 lały Wymieniłem na miejscu żeby dwa razy nie jeździć wróciłem do domu, założyłem i widać znaczną poprawę Podczas wchodzenia na obroty nie kopci ale pozostał jeszcze mało widoczny dymek na wolnych obrotach.I co tym razem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to chyba bieznik mniejszy jak niższa.

Niestety bieżnik nowej opony barum jest około 1cm wyższy od nowej stomilu,chodzi mi oto że cała opona baruma jest wyższa od stomilu i według mnie opłaca się wydać parę groszy więcej i mieć opony klika sezonów dłużej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ile atm.do przodu a ile do tyłu ładujecie w C-355/60

 

Pozdrawiam

Witam,ja w swojej c-355/c-360 z przudu ładuję 2,2 a z tyłu 1,8 takie ciśnienia były w'instrukcji obsługi'opon jak je kupuiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.8 atm to jest dobre do transportu a w pracach polowych to 0,9 atm(oczywiście tył).Ja tak mam i jest git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...