Skocz do zawartości
Gość

Wszystko o Ursus C-360

Rekomendowane odpowiedzi

witam!!

mam pytanie czy w waszych c-360 tez na 4 czy tam 5 biegu nie pamietam juz kreci sie walek znaczy to gdzie sie podczepia walek tam z tylu wiecie o co chodzi

zawsze zapominam zapytac kogos z rodziny a to mnie nurtuje bo jak siedze na przyczepie i tam patrze na traktor to wpada mi tio w oko od razu nie rozumiem tego

nawet jak jest wałek wyłączony to może on sie kręcić ale jak go reką złapiesz to zatrzymasz, dziej sie tak ze to wszystko pracuje w oleju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak pisze Osa21- wałek powili może sie okręcać, ale bardzo go łatwo zatrzymać, co nie stanowi żadnego problemu przy podczepianiu wałka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no walsnie bo jak pozniej chcialem zapiac wwalek to wylaczylem traktor zeby to sie nie krecilo bo niewiedzialem jak to zatrzymac ale thx za odpowiedz teraz bede wiedzial ale czyli to niej jakas wada ciagnika i nie wymaga naprawy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no walsnie bo jak pozniej chcialem zapiac wwalek to wylaczylem traktor zeby to sie nie krecilo bo niewiedzialem jak to zatrzymac ale thx za odpowiedz teraz bede wiedzial ale czyli to niej jakas wada ciagnika i nie wymaga naprawy ?

nic nie trzeba robić mozna z tym zyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegów . Mam pytanie: czy turem na c-360 podnosicie baloty z sianokiszonką? Ja swoją dźwigam baloty z siana 150/150 ale nie wiem czy z sianokiszonką 120/120 taką z świeżej trawy dam radę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swoim dwusekcyjnym turem na swojej c-355 podnoszę baloty sianokiszonki bez problemu i to prawie bez gazu. na wiosnę założyłem nową pompę (zetorowską, bo wydajniejsza) a pod sprężynę zaworu bezpieczeństwa włożyłem naktętkę ósemkę i podkładkę. teraz dźwiga wszystko, a jedynym ograniczeniem jest wytrzymałość przodka. mam do tego tura łychę 1,5 m. i pełną łyżkę ziemi podniosło bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zetorowska czyli jaka bo jestem laikiem w tym temacie ? Podaj od jakiego zetora bądź jej numer katalogowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie jaka może byc przyczyna że podnosnik podnosi mi tylko do pewnej wysokości i ani cm dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukałem paragonu. pisze na nim: pompa zetor 7011-4610. z wyglądu prawie taka sama jak zwykła od sześćdziesiątki, tyle że dekielek na zetorowskiej pompie jest przykręcany na śruby, których jest o 2 mniej. chyba 6, ale nie pamiętam dokładnie. ponoć zębatki w zetorowskiej są większe i stąd wieksza wydajność i brak tych dwóch śrub. pompa jest produkcji polskiej i kosztowała 320 zeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moich stronach to jakies 220 zł pompa z tucholi a wzmacniana to 330zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poszukałem paragonu. pisze na nim: pompa zetor 7011-4610. z wyglądu prawie taka sama jak zwykła od sześćdziesiątki, tyle że dekielek na zetorowskiej pompie jest przykręcany na śruby, których jest o 2 mniej. chyba 6, ale nie pamiętam dokładnie. ponoć zębatki w zetorowskiej są większe i stąd wieksza wydajność i brak tych dwóch śrub. pompa jest produkcji polskiej i kosztowała 320 zeta

Dzięki za informacje

Ktoś też napisał że pompa do c-360 wzmacniana tzn. jaka? wydajniejsza czy trwalsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledze Lukano chodziło pewnie o tą zetorowską, bo w moich stronach nazywa się ją również wzmacnianą. a jeśli tak to wzmacniana= wydajniejsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto co znalazłem na www.Aves.net.pl

pompa c-360 198,01

wzmacniana 319,64

tuchola 225,00

A zetor 7011-4610 289,99

474,90

orginał zetor 525,00

i co wybrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie pompy wzmacnianej, o ile jest ona mocniejsza od ursusowskiej (w przybliżeniu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oto co znalazłem na www.Aves.net.pl

pompa c-360 198,01

wzmacniana 319,64

tuchola 225,00

A zetor 7011-4610 289,99

474,90

orginał zetor 525,00

i co wybrać?

AF było cos o pompie od zetora cos tam jest do przerobienia najlepiej moim zdanie pompa wzmacniana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AF było cos o pompie od zetora cos tam jest do przerobienia najlepiej moim zdanie pompa wzmacniana

O co chodzi z tym "AF"?

Pisałem o zetoroskiej bo chodzi mi o wydajniejszą a nie uzyskałem 100% odpowiedzi że zetorowska wydajnością równa się wzmacnianej do c-360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AF to AgroFoto.pl a czy wydajniejsza nie wiem trzeba by poszukac np.www.tuchola.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy tulejka centrujaca podnośnika to ona łączy rurkę od pompy z rozdzielaczem czy jest to cos innego bo mam opisane w instrukcji tylko zdjęcie rozmazane i niewiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy tulejka centrujaca podnośnika to ona łączy rurkę od pompy z rozdzielaczem czy jest to cos innego bo mam opisane w instrukcji tylko zdjęcie rozmazane i niewiem

Tak łączy z rozdzielaczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pomocy. Znajomemu padła pompa wspomagania od c-362. Jej symbol to PZ 10, a nr kat. 0050639230. Pomórzcie !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...