Skocz do zawartości
Gość

Wszystko o Ursus C-360

Rekomendowane odpowiedzi

kolego ztymi biegami, to radziłbym sprawdzić długośc tego suwaka do którego mocowane są widełki, jeśli oczywiscie wkładałes ten suwak nowy, na Twoim miejscu pokusiłbym się o zdjecie pokrywy skrzyni, nie zajmuje to tak wiele czasu, mały wieczorek z piwkiem w garażu i zajrzeć na ile zazębia sie dolny tryb z choinki z górnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest możliwe ,żeby po niecałym roku użytkowania szlag trafił pompę hydrauliczną f-my Hylmet? Kiedy zagrzeje się olej nie chce podnieść pełnego moskita 400/12.wczoraj ją odkręciłem wymyłem filtr [chociaż wcale nie był brudny] ,rozkręciłem i wymyłem też zawór bezpieczeństwa i filtr pod siedzeniem ale niewiele to dało.Cały podnośnik był jesienią sprawdzany w stacji obsługi i było wszystko w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba zegar podlaczyc i zobaczyc cisnienie jakie daje teraz to roznie bywa z tymi czesciami nie wiadomo skad pochodza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj uruchomiłem 3p po naprawie i.. podnosśnik podniósł i nie chce opuścić. ćo jest grane?? wymieniłem pierścienie na tłoku i oringi zaworu w rozdzielaczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczep jakis sprzet np plug i wtedy sprawdz na pusto moze jakis czas nie opuszczac sam bo trzymaja oringi na tloku ja tak mnialem zeby opuscic musialem skakac po zaczepach ale sie wrobily i jest git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mała wajch tez byla w uzyciu. Może wiesz któredy wraca olej z cylindra?? przez ten filtr pod siedzeniem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego z tymi biegami, to radziłbym sprawdzić długośc tego suwaka do którego mocowane są widełki, jeśli oczywiscie wkładałes ten suwak nowy, na Twoim miejscu pokusiłbym się o zdjecie pokrywy skrzyni, nie zajmuje to tak wiele czasu, mały wieczorek z piwkiem w garażu i zajrzeć na ile zazębia sie dolny tryb z choinki z górnym

Widełki i suwak (wodzik, listwa czy jeszcze jak to się tam nazywa) są nowe, jeśli zazębienie nie będzie pełne to mam chyba 2 opcje - zmiana długości listwy, tzn położenia widełek (robił ktoś coś takiego?) lub,obawiam się - zastosowanie jakiegoś pierścienia dystansowego na choince, jak nie urok to s... ---wa mać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze mówisz jak nie urok to sraczka , bywa nieraz tak, dołu bym nie ruszał czyli choinki, a zobacz ten suwak' nazwijmy to tak, bo jesli mało zazebia 3-ke to dwójka musi być zaebiana za daleko, logicznie myśląc, wiesz te nowe" częsci , to znimi róznie, najlepiej porównaj z częsciami które wyjmowałes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj uruchomiłem 3p po naprawie i.. podnosśnik podniósł i nie chce opuścić. ćo jest grane?? wymieniłem pierścienie na tłoku i oringi zaworu w rozdzielaczu
zalozyles pewnie te niebieskie.przejdzie mu a za chwile znowu zacznie puszczac. u mnie ramiona zostaly na dole to go na windzie podnosilem.pierwszy raz podnioslem caly ciagnik ale za drugim razem puscily,a teraz to same opadaja,wiec zaloz cos naprawde ciezkiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki JACUS. Tylko myśle jak tu cos zapiac jak ramiona sa u gory-jutro bede probowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzis podpiałem anne i podnossnik nawet o 1cm nie opuscił. Pewnie zle złozylem ten pieprzony zawór w rozdzielaczu. Macie jakies schematy jat to złozyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sorki źle przeczytałem, żeby zwiekszyc sie wykreca, a zmniejszyc wkręca

Wkręciłem 1,5 obr. i jeszcze mnie korci żeby wkręcić,przy lekkich pracach wogóle się nie odczuwa spadku mocy,ciekawe czy spadnie zuzycie ON?

Ijak spadło Ci zużycie??? Ja używam 60 do tura i mam przykręcony 2 razy, bo 3 to za dużo i wtedy wyraźnie czuć słabośc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowe dzisiaj pokonalem rozdzielacz w 3p.poprzednio zle zlozylem zawor. Dzis poprawilem i znowu nie opuszal....juz zalamka calkowita ale podpiolem rozrztnik na belke i runda po dziurach i opuscil-chodzi ladnie choc troszke opuszcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sorki źle przeczytałem, żeby zwiekszyc sie wykreca, a zmniejszyc wkręca

Wkręciłem 1,5 obr. i jeszcze mnie korci żeby wkręcić,przy lekkich pracach wogóle się nie odczuwa spadku mocy,ciekawe czy spadnie zuzycie ON?

Ijak spadło Ci zużycie??? Ja używam 60 do tura i mam przykręcony 2 razy, bo 3 to za dużo i wtedy wyraźnie czuć słabośc

Na razie za mało używana żeby sprawdzić,praktycznie cały czas stoi,ale jeszcze jej przykręce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam ciągnik rolniczy C-360. Jakiś czas temu oddałem go do naprawy - problem polegał na tym że za nisko podnosił sprzęt rolniczy oraz ramiona belek nie chcą opaść jak najniżej.

I problem nie został rozwiązany Sad

Czy ktoś może wiedzieć czemu tak się dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś z bieżniami (przy wale od ramion jest takie ustrojstwo i rolki na nim musisz dobrze to obejrzeć może któraś spadła albo nie chodzi po bieżni)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przydalby sie 110 ah.firma najlepsza,ale chyba tanszy jest hd[do ciezarowek i rolniczych] niz futura-cena piekna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam do sprzedania ciągnik ursus c355, nowa kabina (plastikowe błotniki i dach ), zajerestrowany , przegląd do kwietnia 2010r ,stan dobry w ciągłym użytkowaniu, alternator i akumulator 12v - pali na dotyk. Jeżeli ktoś jest zainteresowany lub zna kogoś kto może być zainteresowany proszę o kontakt na nr 604 959 897

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=635543718

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, mam do wymiany bądź naprawy pompę olejową w 60-tce, ma TURa i nie bardzo sobie z nim radzi(duża łyżka 1,5m, ładowacz do obornika z krokodylem). Nie wiem czy wstawiać oryginalną czy może włożyć od Zetora, podobno pasuje(bodajże od 7211), ma być mocniejsza.

Czy ktoś wykonywał podobną przeróbke, bądź wie czy będzie pasować? A może jest jakiś inny sposób na wzmocnienie (na łyżce która waży około 150kg podnosi max 400kg przy ustawionej niższej opcji podnoszenia;/).

Z góry dziękuję za pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawiać starej nie polecam bo to nie jest takie proste jak by wyglądało. Chodzi o dokładność obróbki elementów. Proponuje zamontuj wzmocnioną albo od zetora ale tą potrzeba dopasować, ja nie robiłem tego ale to podobno nie jest trudne do wykonania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...