Skocz do zawartości
Gość

Wszystko o Ursus C-360

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie przy 100% OR staneły pierścienie na tłokach, już się tak nie będę bawił, za drogo to kosztuje summa summarum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś mógłby podać z instrukcji obsługi c 360 dwa parametry:

przełożenie przekładni głównej i

przełożenie zwolnicy

To są dane z katalogu C-4011. Przekładnia główna jest ta sama ale zwolnice niestety nie. No ale podam parametry może ci to w czymś pomoże:

Przełożenie:

-przekładnia główna: i=4,077

-zwolnice: i=4,583

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem 4011 na OR i ON pół na pół. Mam też założony podgrzewacz do paliwa ogrzewający za pomocą wody z systemu chłodzenia. Jeździłem na tym latem, ciągnik pracował bez zastrzeżeń. Gdy paliwo było zimne, czuć było z tłumika charakterystyczną woń (placki czy coś podobnego), po zagrzaniu się paliwa zapach ustawał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś pomysł,jak przerobic ciasną "okragłą" kabine na dużą i obszerną??Prosze o pomysły i sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś pomysł,jak przerobic ciasną "okragłą" kabine na dużą i obszerną??Prosze o pomysły i sugestie.

Miałem podobny problem i najlepszym rozwiązaniem okazało się zciągnięcie "orzeszka" . Od razu o wiele ciszej i praca przyjemniejsza, tylko od pogody jest się bardziej zależnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś,czy na złomie sprzedają(zamienią) kabiny(jak mają) po cenie złomu,czy jakoś inaczej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie wiesz,ile moze wazyć kabina kwadratowa do C-360??

Moja z sokólki wbite ma 200kg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Puszkę" musze zmienic bo już sie rozlatuje-jak wchodze do kabiny to sie łape za slupek,a slupek do mnie i wszystko popekane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puszka jest do du.. . miałem okazje jechać 60 z puszko i nie wiele było widać przed przednimi kołami. Trzeba się schylac żeby coś zobaczyć dalej.

 

Wuj ma na 60 jakoś nowo kabine i muwił że waży 350kg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki,żebyś wiedzial,ze puszka do dupy-jakas taka niska i ciasna(ojciec mowi,ze przytulna),kuzyn mierzy 190cm i sie w leb rombnal jak przejezdzal przez prog od bramy moja 60-tka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puszka przytulna? Klaustrofobii można się nabawić Kwadraciak inne życie jeszcze nie to co zetorek ale też wygodnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klaustrofobii??To mało powiedziane-można sie w niej zabić(juz pisalem o kuzynie)Jak bym upolowal na zlomie jakas kwadratowa to bylbym szczesliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 174cm i jak wsiadałem to odrazu zadwoniłem głową. próg wysoki, ciasna (przytulna hehehe) dobrze że tylko hwile jachałem bo mnie krengosłup zaczynał boleć i jechałem prawie na pamięć(drogę widiałem przy przednich kołach). Jak wsiadłem potem do 3512 to myślałem że kabine ukradil (został z prasą na drodze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam oprócz kwadraciaka jeszcze wygodne siedzonko tym razem od żuka I przy 183cm nic mi nie przeszkadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie,gdzie w kwadratowej kabinie jest miejsce na akumulatory??Jak wywale stara to razem ze skrzynkami na nie bo to częś kabiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam,że byłbym wdzięczny za nie O i najlepiej cyknij fotki mocowań jeszcze.Z góry dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy Ale to dopiero po południu bo wcześniej nie będzie mnie w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam oprócz kwadraciaka jeszcze wygodne siedzonko tym razem od żuka

 

A ja chyba wstawie od Omegi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...