Skocz do zawartości
Gość

Wszystko o Ursus C-360

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zauwazyłem cos dziwnego podczas pracy silnika z tyłu skrecałem łancuchy na ramionach usłyszałem dziwny stukot z wałaka zapomniałem jak sie nazywa tam gdzie sie podłancza prase opryskiwacz itp co to jest na 100% nie z silnika bo to juz sprawdziem?????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lukano zapewne chodzi ci o wałek odbioru mocy (WOM). a tenże wałek załącza ci się lekko, czy z problemami? ja kiedyś tak miałem. WOM ledwo mogłem załączyć, a zgrzytało co nie miara... zawinił napęd pompy podnośnika, w którym rozleciało się łożysko (takie małe dziadostwo z dwoma zębatkami przykręcane razem z pompą do dekla).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie macie może szablon napisu na masce w c-4011 w wersji elektronicznej lub jakis link gdzie jest pokazana cała c-4011 w orginale,robię w swojej remont silnika i maluję chciałbym przywrócić jej fabryczny wygląd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robilem taki szablon, styl czcionki może nie był taki sam jak fabryczny ale i tak lux się prezentował. Była to jedynie przymiarka gdyż malowanie ciagnika odłożyłem na bliżej nieokreślony czas a szablon sprawdzałem na blasze, ktorej teraz niestety nie mam, zresztą jak i szablonu bo gdzieś przepadł. Teraz znowu przymierzam się by go zrobić: przekreślony napis URSUS ściagnę gdzieś z neta a cyfry zrobię w WORDzie (tak robilem za I razem)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam problem poniewaz w mojej 60 rozładowało akumulatory do zera z warcie było na silniczku od wycieraczki ale sytłacja powtuzyła sie ponownie jak moge sprawdzic czy to nie rozrusznik????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

komplet naklejek na 360 dwa boki i przód 15 zł albo mniej (kupowałem na wiosnę) więc nie warto chyba kombinować z jakimiś szablonami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
komplet naklejek na 360 dwa boki i przód 15 zł albo mniej (kupowałem na wiosnę) więc nie warto chyba kombinować z jakimiś szablonami

Ale mi chodzi o napisy "ursus C-4011" a nie c-360,o ile wiem nie ma takich w sprzedaży

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na allegro widziałem kiedyś że gość robi naklejki jakie się chce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kluczyk wyjmij ze stacyjki

Bardzo smieszne kluczyk z stacyjki był wyjety ale po wymontowaniu zegarów i stacyjki okazało sie ze jest przypalona instalacja czy nie posaiada ktos z was schematu instalacji do C360

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na allegro widziałem kiedyś że gość robi naklejki jakie się chce

Każda firma zajmująca sie reklamą, poligrafią, drukiem, zrobi takie naklejki, tylko trzeba zamówić, lub przynieś gotowy wzór. Era szablonów i psikania przez nie napisów już dawno przeminęła, a jak sie ma odrobine talentu i pomysłu, to można sobie samemu różne napisy zrobić z okleiny samoprzylepnej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Era szablonów i psikania przez nie napisów już dawno przeminęła.

A ja wlaśnie wolę zrobić sam dla wlasnej satysfakcji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też robie sam, ale naklejane napisy z okleiny samoprzylepnej, tak, czy tak musze wycinać, czy to w szablonie, czy gotowe litery z okleiny, ale efekt jest o wiele lepszy, z okleiny mozna zrobić wszystko. jak znajde to wstawie jakieś foto z napisami mojej produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej tatamarty.323a u Ciebie ten pług stoi na wystawie chyba nim nie orasz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oram, oram, ale na fotce jest akurat świerzo pomalowany, a na wystawie to on też stoi, bo wystawiłem go na plac przy ulicy, więc każdy się na niego gapi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam mam banalne pytanie jaka jest kolejność zakładania filtrów paliwowych papierowy na wstępny a filcowy na dokładnego oczyszczania czy na odwrót. Bo kłuce sie o to z mechanikiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co zrobić jak przecieka olej z pompy wtryskowej tam gdzie cięgło (dźwignia) gazu wchodzi??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co zrobić jak przecieka olej z pompy wtryskowej tam gdzie cięgło (dźwignia) gazu wychodzi??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co zrobić jak przecieka olej z pompy wtryskowej tam gdzie cięgło (dźwignia) gazu wchodzi??

Co ci wychodzi??Cała dźwignia z pompy czy tylko dźwignia spada z takiego jakby mocowania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co ci wychodzi??Cała dźwignia z pompy czy tylko dźwignia spada z takiego jakby mocowania?

Olej z pompy mu wychodzi, dźwignią. Co zrobić? wymienic uszczelnienie, jeśli tam jest, a tak apropo, to ile ty masz w tej pompie tego oleju, że aż do dźwigni sięga?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam co moze byc kopcenia na białawo pompa była robiona wtryskiwacze tez silnik włanie sie skonczył docierac wymieniłem filtr powietrza na nowy i niewiedziałem ile wlac oleju czy zbyt wysoki poziom oleju w filtrze moze byc skutkem kopcenia???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam co moze byc kopcenia na białawo pompa była robiona wtryskiwacze tez silnik włanie sie skonczył docierac wymieniłem filtr powietrza na nowy i niewiedziałem ile wlac oleju czy zbyt wysoki poziom oleju w filtrze moze byc skutkem kopcenia???
A może silnik jest niedogrzany ? Czyli brak termostatu .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi