Skocz do zawartości
Izydor

Czy lubicie majsterkować ??

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie to transformatorowa 300A spawa gorzej od inwetrorowej 160A ?

Sory że zadaje takie głupie pytania ale jestem zielony w tych sprawacha chce sobie kupić spawarke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykła spawarka transformatorowa to prad zmienny i związany z tym brak możliwości spawania różnymi rodzajami elektrod co przekłada sie na brak możliwości spawania różnych materiałow.Spawarka transformatorowa spawa się trudniej,występuje większy łuki to co napisał poprzednik.Ta spawarka do której podales link w życiu nie ma 300A ,spójrz na kable które nie są w stanie przesłać prądu o takiej wielkości.Licho coś wygląda również kabel zasilający.Mogę się mylić bo zdjęcie jest podle i trudno określić skale.Ale za 3 stówki ,moim zdaniem będzie tyle warta co wiertarka "agojama" lub" toya' za 30 zeta.Nie polecam ci jej,kiszka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korsarz ja posiadam narazie tylko zwykłą spawarkę w dodatku własnej produkcji przewody w niej mam o średnicy 18mm. i jak spawam elektrodą piątką to i tak potrafią kable po dłuższym spawaniu śmierdzieć gumą a moja spawarka to waży jakieś sto pare kilo a nie trzydzieści i zawsze chciałem sobie kupić maga ale jak sprubowałem inwentora to zmieniłem zdanie bo magiem zardzewiałe elemęty pospawać to męczarnia no ale decyzja zależy zawsze od ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korsarz ,na wlasne potrzeby kupisz coś tanszego.Kiedyś w Castoramie widzialem w promocji spawarkę inwertorowa w cenie poniżej 600 zł.Miałem zamiar nawet ją łyknąć,ale żona stanęła w opozycji.Co do spawania to różnica między transformatorem a inwerterem jest taka jak między"Szczaniem w piwnicy ,a piciem w Szczawnicy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jest bardzo duża różnica,

ps. moja żona jest w opozycji od momętu ślubu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...