Skocz do zawartości
Izydor

Czy lubicie majsterkować ??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

Ciekawy jestem czy ktoś lubi pogrzebać w garażu czy w warsztacie ??

Mam pytanie dokładnie czy ktoś buduje własny sprzęt muzyczny do samochodu lub domu.

 

Pozdrawiam wszyystkich erolników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z budowaniem własnego sprzętu audio to się nie bawiłem ale żeby powstawiać jakieś wzmacniacze głośniki wysoko i nisko tonowe to sie robiło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a co chcesz zmajstrować, jakiegoś subwoofera czy tube?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wole se pomajstrować przy organach

swoich czy dziewczyny /narzeczonej/ żony* ?

 

 

*niepotrzebne skreślić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wole se pomajstrować przy organach

swoich czy dziewczyny /narzeczonej/ żony* ?

 

 

*niepotrzebne skreślić

 

Mnie tam wszystko jedno

Byle majstrować ...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie to fajnie wygląda i pewnie jak ma 1000W nieźle dudni

Ale zajmie dużo miejsca w bagażniku + wzmacniacz do tego monstrum, duży pobór prądu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tyle tube robiłem z (wymiary) na oko ponieważ projektowałem kształt i wymiary w programie i nieznałem wymiarów bagażnika. Jak włożyłem do bagażnika Renault Clio to pasuje idelnie (trafiłem ) az sam się dziwie. Wzmachol Monacor tez jest mocny przewody również. Przydał by się kondensator bo światła na odpalonym lekko przygasają. Jednym słowemwali tak żewłosy za kierownica chodzą po głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale grzmot jakby do poloneza wpakowac to nie wiadomo co by sie dzialo lepiej nie gadac, ale tuba spoko dobra robota Izydor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duch jak chcesz żeby mocno grało to musi być mocny sprzęt a jeśli ma dużo watów a zasilany jest 12 V to musi brać dużo prądu. Niedawno zauważyłem ze przez chwile moze 3-5 minut grania przewody zasilajace wzmachol zaczęły się ostro grzać. I niestety alternator nie wytrzymał tego napięcia. hehehe. Ale powiem że firma Valeo jest dobrą firmą.

 

 

A tutaj chciałbym zaprezentować moją konstrukcje z przed ponad 3 latek były feroie zimowe i chciałem sbie pograć, więc zrobiłem kierownice do kompa koszt ok 50 zł w dzisiejszych czasach jest to nieopłacalne gdyz kierownice można dostać z a 30 zł. Ale ta jest wyposażona w sprzęgło dlatego są 3 pedały. Konstrukcja mogła być lepiej dopracowana ale była zima i w nieogrzewanym garażu było ponad -20 stopni wiertarka ledwo ci się kręciłą.

Opierałem sie na p=materiałach z tej stronki: http://www.elektroda.net/dla_kompa/kierpc.html

 

A teraz fotki:

3d715939b0da3192.jpg

b96695ba9d171d1b.jpg

b9c802d907a120f1.jpg

9d40115429a52886.jpg

b630fadec4f78be3.jpg

63e31afe2158a7f7.jpg

0c185db3e365bc19.jpg

fd133353e11931ac.jpg

d16d3d7131202209.jpg

642b8c549b3e3710.jpg

 

Obecnie gram na niej w Hard Truck jakiś nowy gra się legancko. Ale najważniejsza jest satysfakcja że coś sie samemu wytworzyło.

 

Pozdrawam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny jest haulin, z reszta wszystkie czesci 18 sa niezle, ja majsterkuje ale przy simsonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co simsona do kompa chcesz podłaczyć ??

 

Hehehe. A tak na serio, co przy nim robisz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Izydor a z kąd kupowałes części do kierownicy? Bo fajne dzieło i sam chciał bym się pobawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Części kupywałem w sklepie elektronicznym jak chodziłem do technikum jeszcze.

W grudniu ściągnołem sobie gierke Toca Race Driver 3 i postanowiłem dorobić biegi przy kierownicy jak w 1 (i nie tylko). Jak to zimą było zimno ale biegi działaja. Sprtwnie. Tylko nie mam z kim pograć w sieci . Gra sie dobrze tylko trzeba sie przyzwyczaić bo kierownica nie ma oporów ale to nie problem. Jeśli któryś z orumowiczów chciałby zagrać to zapraszam gg jest w profilu.

Pare fotek.

 

1dd86dd5da6ea580.jpg

 

d4e408686b5e3ef9.jpg

 

bea21fb573b2920f.jpg

 

2da6a0182f922700.jpg

 

Pozdrawiam Marcin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korsarz,polecam spawarkę inwertorową.Miałem okazję ostatnio taką popracować i mam o niej jak najlepsze zdanie.Co do tej transformatorowej ,nie bardzo wierzę w 300A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korsarz też polecam jak najbardziej innwentorową spawa się nią we wszystkich pozycjach i niema takiego czegoś jak klejenie się elektrody pozatym nie występują spadki napięcia na długich przedłużaczach a takie zakupiła szkoła zawodowa i uczniowie je testują jak narazie ze skutkiem pozytywnym http://www.allegro.pl/item506244805_spawarka_gys_mma_180a_opcja_tig_4weld_pl.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...