Skocz do zawartości
milas32

Rzeczywistość kredytów

Rekomendowane odpowiedzi

W dobie współczesnej bardzo wiele mówi się o różnych kredytach. Nie każda oferta oczywiście jest wiarygodna, a przynajmniej nie ta pozabankowa, dlatego też chciałem wskazać na pewne ciekawe miejsce. To strona (link)która może komuś pomóc w zaciągnięciu ciekawego kredytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wziac kredyt - to kazdy raczej wie, ale jak go splacic - to juz nie:D Niestety ludzie o tym dosc czesto nie myslac, podpisujac umowe kredytowa;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My ostatnio braliśmy na nowy ciągnik i też sie faktycznie wydawało, że w banku bezpośrednio może być problem, ale za pośrednictwem Idea Expert parę ofert do wyboru sie znalazło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się Marianek. Najgorsze jest to, że zdarza się i tak, że podpisują papiery bez dokladnego zapoznania się z umową a później jest wielki problem, że jak to dlaczego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zanim weźmiemy jakikolwiek kredyt, warto jest zajrzeć na jakieś forum, bo tam mamy wiele informacji, wiele podpowiedzi. Między innymi możemy znaleźć jakiś dobry adres, pod którym można zaciągnąć kredyt. Ja w tym miejscu także chcę wskazać na (link), gdyż jest to miejsce, gdzie można wziąć dobre kredyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że taka oferta jak (link) mogłaby zainteresować wiele osób. W dobie współczesnej, gdy szukamy dobrych kredytów, na pewno warto przyglądać się każdej ciekawej ofercie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...