Skocz do zawartości
Piotrek21

Prasa do Ursusa 385, 500 beli rocznie

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, potrzebuje nowej, polskiej prasy, do 500 sztuk sianokiszonki rocznie, w przyszlosci doszla by do tego na pewno sloma. Ciagnik to Ursus C385 (rzekomo z silnikiem 912). Mam dylemat czy wybrac cos tanszego, np Ursusa Z-543 czy moze lepiej doplacic do lepiej wyposazonej Famarolki VD z nozami i rotorem. Roznica w cenie bedzie na pewno znaczaca. Moze cos z Sipmy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, potrzebuje nowej, polskiej prasy, do 500 sztuk sianokiszonki rocznie, w przyszlosci doszla by do tego na pewno sloma. Ciagnik to Ursus C385 (rzekomo z silnikiem 912). Mam dylemat czy wybrac cos tanszego, np Ursusa Z-543 czy moze lepiej doplacic do lepiej wyposazonej Famarolki VD z nozami i rotorem. Roznica w cenie bedzie na pewno znaczaca. Moze cos z Sipmy?
A może Metal Fach ?mam ją już 3 lata i jestem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysl, 78km do prasy z rotorem i nozami ?

 

jak masz gdzies mozliwosc pozyczyc taka prase to sproboj czy ci ja ciagnik pociagnie bo nie problem wydac kase, tylko jak ci ciagnik bedzie w niej siodme poty wyciskal to pozniej albo ja sprzedasz, albo bedziesz kupowal mocniejszy ciagnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sasiad ma wlasnie Famarolke VD, ciaga ja 75 konnym Farmtrackiem 675 DT z kompletem nozy. Lekko nie ma ale daje rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...