Skocz do zawartości
Szerky

Tani kredyt hipoteczny w jakim banku

Rekomendowane odpowiedzi

W dobie dzisiejszego rynku finansowego przesiąkniętego ofertami kredytów hipotecznych ciężko jest nam zdecydować się na najlepszą ofertę. Ale na forum kredytowym przeczytasz wypowiedzi specjalistów, dzięki czemu będziesz wiedział czym kierować się przy wyborze najodpowiedniejszej oferty dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz ale możemy korzystać z kredytu dla młodzieży na zakup mieszkania. Sam zastanawiam się na takim rozwiązaniem, widzę że znasz się w temacie, co o tym myślisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że trudno wskazać jeden bank, w którym można pożyczyć pieniądze na najkorzystniejszych warunkach. Ten sam bank, przy tej samej kwocie i okresie kredytu dla dwóch osób może zaproponować zupełnie odmienne warunki. Każdy wnioskodawca rozpatrywany jest indywidualnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w żadnym banku nie znajdzie się najlepszego kredytu hipotecznego dla każdego, tak pojęcie "tani kredyt hipoteczny" może być przez różnych kredytobiorców rozmaicie pojmowane.

 

Dla większości klientów banków tani kredyt hipoteczny to taki, który ma najniższe oprocentowanie. Ale dla niektórych tani kredyt to ten, którego końcowe koszty będą najniższe, albo najniższy będzie koszt wcześniejszej spłaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtańszy kredyt hipoteczny? Sprawdzić rrrso kredytu, a przed wyborem skontaktować się z doradcą finansowym, aby pomógł w wyborze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtańszy kredyt hipoteczny moja znajoma dostała za pośrednictwem ABREWO . Polecam wejść na ich stronę abrewo.pl i poczytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...