Skocz do zawartości
wbb

ubezpieczenie Salmonelli środowiskowej

Rekomendowane odpowiedzi

Rzucam temat - Ubezpieczenie chowu brojlerów na wypadek wystąpienia Salmonelli środowiskowej.

Co Wy na to, gdyby powstało takie ubezpieczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
super

Pozostało mi już tak naprawdę dopięcie tematu, znalazłam ubezpieczyciela który weźmie takie ryzyko tylko pozostało dograć szczegóły. Ubezpieczenie będzie obejmowało stratę finansową u hodowcy brojlerów gdyż nie jest objęty dotacjami ze skarbu państwa.Inne rodzaje hodowli drobiu są dotowane, kury, indyki, a Brojlery nie, mimo, że wszystkie są objęte programem zwalczania chorób zakaźnych. Jeśli się mylę to poprawcie mnie.

Nie mogę tylko dogrzebać w necie informacji co się dzieje się po wystąpieniu drugi i trzeci raz salmonelli u tego samego hodowcy i gdzie jest to zapisane. Zrobiło się zamięszanie przez dwie dzikie świnie i trudno teraz o informacje od lekarza weterynarii a ubezpieczyciel ciśnie bo chce ruszać z programem ale wdług mnie za dużo chce za to kasy.

Jest to ważne bo od tego zależy składka i wysokość ochrony. Jedno i drugie musi być realne.

Jeśli ktoś mógłby mi pomóc to zrobił by przysługę nie tylko mi ale wielu hodowcom brojlerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...