Skocz do zawartości
Gość agronom

Wszystko o Massey Ferguson

Rekomendowane odpowiedzi

mam załączony cały czas żółw, dźwignia przesówa się w lewo a nie załącza się zając

i nie świecą się kontrolki

beztytuuoxr.th.jpg

sprawdź ten czujnik w deklu od biegów albo daj prąd bezpośrednio na elektrozawór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej chłopaki a nie wiecie coś o mf 595? o wadach tego ciągnika? (help) będe wdzięczny !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ej chłopaki a nie wiecie coś o mf 595? o wadach tego ciągnika? (help) będe wdzięczny !!!

Prosty ciągnik nie do zdarcia. Wymieniaj oleje na czas w skrzyni też to będzie chodzil i nawet jeździł i pracował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam mf-a 3060 i bardzo mi słabnie wspomaganie po rozgrzaniu oleju niewiem co to moze byc bo wywrot i podnosnik smiga bez zarzutu swieci sie tez kontrolka od cisnienia oleju moze ktos ma instrukcje napraw do tego modelu bo jak dzwonilem do serwisu mówia ze trzeba wyregulowac cisnienie hyrauliki na orbitrol mam odpowiedni manometr ale ni diabla niewiem czym to wyregulowac....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosty ciągnik nie do zdarcia. Wymieniaj oleje na czas w skrzyni też to będzie chodzil i nawet jeździł i pracował.

 

wiem że fajny ciągnik i nie do zdarcia, tylko mi podnośnik nie działa po wymienieniu dwóch pomp !!!i kiper również !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dużo było o tym modelu opisane, starczy poczytać

 

np na jakiej stronie jest coś o MF 595 ? ? ? ? ? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dużo było o tym modelu opisane, starczy poczytać

 

np na jakiej stronie jest coś o MF 595 ? ? ? ? ? ?

czytaj posty wstecz, nie wierze ze nic niema,

poza tym jesli nie tu, to wejdz sobie na agrofoto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy poratujcie mam MF 590 coś się stało z pompą podnośnikową cały czas podnosi w dowolnie którym położeniu dźwignia się znajduje, jakoś da się opuścić, a podnosi baaarrrrdzo wolno co się moglo stać olej?, zapchany filtr???

Tak apropos ktoś ma może katalog do MF 590?

dodo0@op.pl

 

ja mam MF 595 przez rok mi podnosił dobrze potem coś się stało.podnosił wolno albo wcale ! I potem nic nie działało :przedni napęd,podniśnik, kiper,wzmacniacz momętu, a WOM cały czas się kręci !!! też mam podobny problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy poratujcie mam MF 590 coś się stało z pompą podnośnikową cały czas podnosi w dowolnie którym położeniu dźwignia się znajduje, jakoś da się opuścić, a podnosi baaarrrrdzo wolno co się moglo stać olej?, zapchany filtr???

Tak apropos ktoś ma może katalog do MF 590?

dodo0@op.pl

 

ja mam MF 595 przez rok mi podnosił dobrze potem coś się stało.podnosił wolno albo wcale ! I potem nic nie działało :przedni napęd,podniśnik, kiper,wzmacniacz momętu, a WOM cały czas się kręci !!! też mam podobny problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dużo było o tym modelu opisane, starczy poczytać

 

np na jakiej stronie jest coś o MF 595 ? ? ? ? ? ?

czytaj posty wstecz, nie wierze ze nic niema,

poza tym jesli nie tu, to wejdz sobie na agrofoto

 

przeczytałem wszystkie tematy na tej stronie i nic mnie nie zaciekawiło.

odpowiedzi coloczaka wyglądają jakby coś o tym typie wiedział !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
naprawiam ciagniki MF CASE wszystkie modele 508061026

 

w sobotę czy w niedzielę zaproponowałeś mi pomoc z ciągnikiem MF595.Czy to nadal aktualne? daj mi gg jak masz !!! ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem w MF 6190 z elektryką po załączeniu sprzęgłem i odpaleniu czasami wszystko się rozłącza wraz z komputerem a po ponownym wciśnięciu sprzęgła podczas uruchomionego silnika wszystko wraca do normy i nie wiem czy to czujnik czy spadki napięcia i nie wiem gdzie tego szukać POMOCY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prosty ciągnik nie do zdarcia. Wymieniaj oleje na czas w skrzyni też to będzie chodzil i nawet jeździł i pracował.

 

wiem że fajny ciągnik i nie do zdarcia, tylko mi podnośnik nie działa po wymienieniu dwóch pomp !!!i kiper również !!!

 

Ja mam 698 i tez wymieniałem pompe od załączania wom przedniego napędu, tylko, że u mnie pomogło. Miała zerwane frezy na wałku i nie miała napędu, a wom mi się też obraca tylko, że bez włączenia dźwignią niczego nim nie ruszy. Ja to bym spradził szczelność wszystkich kanałów tam gdzie przechodzi olej z pomp, bo prawdopodobnie jest nieszczelność, ostatnio tak miałem w c 360, niepotrzebnie wymieniłem pompę. Musi Ci się lampka palic od ciśnienia oleju w skrzyni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam takie pytanie zakupiłem MF 3060, mam w nim 4 biegi i przełączanie żółw/ zając w tej dzwigni od kierowcy, a w tej drugiej od dzwi jest tylko funkcja tył i przód, nie ma zadnyh grup biegów A, B, mam jeszcze przełącznik od zwalniacza hydrulicznego + - przytej tablicy od sterowania podnosnika i tyle. Jaka to jest skrzynia 16-16 czy cos innego??? Od czego jest pokretło na tej tblicy od sterowania podnosnika jest ono u dołu na przodzie tablicy sterującej podnosnika??? reszte juz rozgryzłem.

 

Raczej jest to skrzynia 32-32.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam takie pytanie zakupiłem MF 3060, mam w nim 4 biegi i przełączanie żółw/ zając w tej dzwigni od kierowcy, a w tej drugiej od dzwi jest tylko funkcja tył i przód, nie ma zadnyh grup biegów A, B, mam jeszcze przełącznik od zwalniacza hydrulicznego + - przytej tablicy od sterowania podnosnika i tyle. Jaka to jest skrzynia 16-16 czy cos innego??? Od czego jest pokretło na tej tblicy od sterowania podnosnika jest ono u dołu na przodzie tablicy sterującej podnosnika??? reszte juz rozgryzłem.

 

Raczej jest to skrzynia 32-32.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może w tym temacie szpece mi odpowiedzą na moje pytanie-JAk stwierdzić ze turbo nie działa??Jakie objawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie ma ktoś z was ursusa 2812 czy polecacie ten sprzęt jak z jego awaryjnością??????pilnie prosze o odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego to jest temat o MF a nie o Ursusach wiec pisz w odpowiednim miejscu i nie rob bałaganu na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może w tym temacie szpece mi odpowiedzą na moje pytanie-JAk stwierdzić ze turbo nie działa??Jakie objawy?

Najprościej będzie podłączyć zegar i zmierzyć ciśnienie, niestety nie mam pojęcia ile powinno wynosić prawidłowe. Chyba max ok 1 bara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie jaki numer mają przednie opony w Mf 6170 chodzi mi o ten drugi bo pisze na nich 14,9 R 28 a przecież nie są takie same jak w c 360 Jeśli miał by ktoś namiar na używane opony to byłbym bardzo wdzięczny. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro pisze na nich 14,9 R28 to są takie same jak w c 360 tylko są innego producenta i bierznik mają inny. jak nie wierzysz to podjedż obok c360 i sobie porównaj. odpowiednik 14,9R28 to 420/70R28 szerokość ta sama tylko profil niższy. ale jeżeli z tyłu masz opony na zwykłej numeracji to i przód powinien być na zwykłej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie przypadkiem, czy będa sie nadawać obciązniki od ursusa 5024 do MF 6180? Z wyglądu są bardzo podobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...