Skocz do zawartości
Gość agronom

Wszystko o Massey Ferguson

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam do odsprzedania polską instrukcję obsługi do Massey Ferguson serii 3000

a także

instrukcje do John Deere i Fendt po polsku

instrukcję napraw do MF serii 6100 -z schematami elektrycznymi EHR autotonic datatronic itp - niemiecki

To znowu ja bardzo proszę tą instrukcje do 3060 na b1sam@interia.pl bardzo ale to bardzo proszę GUSTLICZKA !!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posiadam do odsprzedania polską instrukcję obsługi do Massey Ferguson serii 3000

a także

instrukcje do John Deere i Fendt po polsku

instrukcję napraw do MF serii 6100 -z schematami elektrycznymi EHR autotonic datatronic itp - niemiecki

To znowu ja bardzo proszę tą instrukcje do 3060 na b1sam@interia.pl bardzo ale to bardzo proszę GUSTLICZKA !!!!!!!

 

nie sprzedaje kopii!! tylko pełnowarttościowe książki Gustliku

swoja drogą ciekawe skąd Ty masz oryginalną instrukcję do serii 3000 jak chcesz ją przesłać na e-mail ?? sam tłumaczyłes czy kupiłeś odemnie

podaj ISBN i rok wydania oraz kto jest w Copyright jak masz oryginały pochwal sie tymi danymi na forum i nie oskarżaj bezpodstawnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi by sie kolego przydala do MF 3060.

Panowe w instrukcji obsługi nie ma schematów elektryki i hydraulki

takie rzeczy są w instrukcji napraw nawet w katalou części tego nie ma i napewni nie będzie to po polsku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@waldac ja kupiłem. Przez żony konto ale to ja. Kasa poszła. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to forum do tej pory miało się dobrze! Było fajnie ponieważ staraliśmy się wspólnie rozwiązywać problemy natury technicznej dręczące nas w związku z użytkowanym sprzętem. Jedni wiedzą więcej inni mniej ale tak już jest. Jedni wiedzą gdzie szukać wiadomości inni nie. Jeżeli ktoś ma coś konstruktywnego do powiedzenia wypowiada się , jeśli ma materiały i chce się nimi podzielić jego wola a czy je kupił czy dostał od innego "samarytanina" to jego problem.

Aby rozwiać domysły oświadczam iż to ja przesłałem fragment instrukcji warsztatowej Gustlikowi . Jest to instrukcja w języku angielskim który nie jest mi obcy i choć miałem takie zakusy nie zamierzem jej tłumaczyć bo szkoda mi czasu. Poza tym jeżeli ktoś po otrzymaniu będzie chciał to potrzebny fragment przetłumaczy sam i doceni to co zrobił.

Nie rozpowszechniamy komplenych instrukcji warsztatowych więc to nie komercja a pomoc bądź wymiana doświadczeń.

A całe to nieporozumienie przez to że ludzie nie rozróżniają takich pojęć jak

Instrukcja obsługi końcowa użytkownika

Instrukcja obsługiwań i napraw(warsztatowa)

Katalog części

I tak na koniec - Fendt w instrukcji użytkownika seria farmer a nawet starszej LSA zamieścił schematy elektryczne instalacji w ciągniku i EHR więc co firma to obyczaj. Tak więc Panowie nerwy na bok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie to forum do tej pory miało się dobrze! Było fajnie ponieważ staraliśmy się wspólnie rozwiązywać problemy natury technicznej dręczące nas w związku z użytkowanym sprzętem. Jedni wiedzą więcej inni mniej ale tak już jest. Jedni wiedzą gdzie szukać wiadomości inni nie. Jeżeli ktoś ma coś konstruktywnego do powiedzenia wypowiada się , jeśli ma materiały i chce się nimi podzielić jego wola a czy je kupił czy dostał od innego "samarytanina" to jego problem.

Aby rozwiać domysły oświadczam iż to ja przesłałem fragment instrukcji warsztatowej Gustlikowi . Jest to instrukcja w języku angielskim który nie jest mi obcy i choć miałem takie zakusy nie zamierzem jej tłumaczyć bo szkoda mi czasu. Poza tym jeżeli ktoś po otrzymaniu będzie chciał to potrzebny fragment przetłumaczy sam i doceni to co zrobił.

Nie rozpowszechniamy komplenych instrukcji warsztatowych więc to nie komercja a pomoc bądź wymiana doświadczeń.

A całe to nieporozumienie przez to że ludzie nie rozróżniają takich pojęć jak

Instrukcja obsługi końcowa użytkownika

Instrukcja obsługiwań i napraw(warsztatowa)

Katalog części

I tak na koniec - Fendt w instrukcji użytkownika seria farmer a nawet starszej LSA zamieścił schematy elektryczne instalacji w ciągniku i EHR więc co firma to obyczaj. Tak więc Panowie nerwy na bok

 

nie mam urazu do nikogo, ale Gustlik swoje uwagi niech zachowa dla siebie, zwłaszcza że to on nie gra fair i jeszcze mnie pomawia o handel kopiami.

Z rozumieniem pojęć u mnie jest ok - pisałem tylko o marce MF bo takiej dotyczy ten dział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja doskonale rozumiem co Ty oferujesz i wiem że Ty również bo piszesz jasno.

Natomiast oczekiwania mogą być różne. Co oczywiście nie usprawiedliwia pyskówki i wycieczek osobistych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirro ja twojej instrukcji napraw nie przesyłam dalej mam swoją instrukcje URZYTKOWANIA po polsku i taką wysyłam a co do wysyłania nieodpłatnego to według prawa wolno to robić;) Sprzedaż kopi jest zabroniona podzielenie się materiałem piśmienniczym z znajomą osobą jest całkowicie legalna. I nie neguje przesyłania komuś nieodpłatnego kopi;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A swoją instrukcje dostałem do ciągnika;) Instrukcji napraw jako tako nie posiadam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie. To dzięki Wam laicy i początkujący (jak ja) jeżdżą swoimi maszynami. Kurde nie wyrobię się na nowego konia choć dostałem "młodego rolnika" więc muszę bazować na używce. A te kilkunastoletnie traktory są niepewne więc musimy w razie awarii sami próbować działać. Nasi znajomi serwisanci z Tarnowa Podgórnego za sam dojazd biorą 350 zł do mnie (130 km). Podzespołów nie naprawiają tylko wymieniają na nowe. Dzięki Waszej pomocy naprawiłem część, za którą nasi znajomi cenią sobie 5800zł więc o czym tu dyskutować. Dzielić się informacjami i materiałami musimy ale jak kto ma oryginał do sprzedania to niech sprzedaje. Pozdro dla Was i szacunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ten temat niczego nie wnosi . Gdybym mógł zawiesiłbym instrukcję na jakimś serwerze jako ogólnodostępną. Ona jest dla wszyskich i dla każdego. Nie widzę przeszkód by w razie potrzeby przesyłać dalej. Jeśli komuś pomoże to już cel został osiągnięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś chce instrukcje do mf serii 3000 albo 3600 to pisać (polska i za darmo mogę podesłać) a do postu niżej sprzedawanie nie swojej pracy skopiowanej (instrukcji np) jest nielegalne z tego co mi wiadomo;)

Jesli możesz to prześlij mi na wielki102@op.pl z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś chce instrukcje do mf serii 3000 albo 3600 to pisać (polska i za darmo mogę podesłać) a do postu niżej sprzedawanie nie swojej pracy skopiowanej (instrukcji np) jest nielegalne z tego co mi wiadomo;)

 

ja bym poprosił do serii 30xx misiek2451@wp.pl z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chce zamontoawać grzałke płynu do mojego MF 3075 ale niewiem dokładnie w którą zaślepke sie ją montuje, może ktoś juz to robił w swoim fergusonie, i podpowi mi żebym niepotrzebnych zaślepek nie wyrywał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam .w moim mf 3690 przestał wyświetlać datatronic.czasem pojawią się nie kompletne cyfry i świeci czerwona dioda przy napisie schlupfkontrole.oczywiście podnośnik też nie działa.stało się to jak odpaliłem go na podłączonym prostowniku 12 volt.bezpieczniki sprawdziłem są ok.Co się mogło stać powiedzcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...