Skocz do zawartości
Gość agronom

Wszystko o Massey Ferguson

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma czegoś takiego jak orginalna kopia . Jest albo kopia (nie bardzo legalna) albo orginalny , legalny program z licencją . Nie wiem gdzie go można kupić ale na mój gust trzeba za niego zaplacić nie mniej niż 1500 zł.

A o program zapytaj u Korbanków ale wątpliwe czy ci pomogą , lepiej pogadać z kimś kto sprowadza ciągniki , za granicą pewnie nie byłoby z tym ażtakiego problemu.

 

oryginał kosztuje kilka tysięcy i jest na zasadzie licencji, każda kopia to kradziona wersja, gdzie musisz zmienaić rok w komputerze na taki w którym ktoś wykonał nielagalną kopie, oryginał tego nie wymaga bo umowa licencyjna uwierzytelnia sie przez internet i kod licencyjny

Ztego co się orjetuje to to nawer fillje KORBANKA maja nielegalne kopje bo jak zamawiam unich częsci to tez zakażdym razem zmieniają rok na 2002 ; troche to dziwne ; wystarczy tylko w rejestze zmienic plik i problem ze zmianą daty znika

 

Miron jeżeli możesz to napisz który plik i jak zmienić żeby nie przestawiać daty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie, czy ktoś wie jakiej mocy zalecany jest akumulator do MF 3125 (125KM)? albo jaki po prostyu kupić\

dzieki za wszelkie info

Pozdrawiam\

Waldac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wyciagnąć pompe hydrauliczna w 3060 nie chce mi dekiel odejśc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak wyciagnąć pompe hydrauliczna w 3060 nie chce mi dekiel odejśc
jak odkręciłeś wszystkie śróby to MÓSI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widocznie one tak mają u mnie też ciężko szedł ale używajac więcej głowy mniej młotka i pójdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z was uzytkuje MF z serii 54xx

wujek kupił MF 5465 2 dni temu przyhechł nim do domu ma skrzynie dyna 4

jak sie sprawują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam mf 6180 i prosze o pomoc ma blokade dynashiftu na 4 biegu i jedzie tylko 30km/h a moze jechac 40km/h jak to cholerstwo zdjac prosze o podpowiedzi bede wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sie dowiedziec czy ktos ma MF z 1986 r. 150 km ??? niestety nie wiem jaki typ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam mf 6180 i prosze o pomoc ma blokade dynashiftu na 4 biegu i jedzie tylko 30km/h a moze jechac 40km/h jak to cholerstwo zdjac prosze o podpowiedzi bede wdzieczny
niema takiego czegoś jak blokada dynashiftu na czwartym biegu , poprostu ci nieprzeżuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam jeszcze pyt czy ktos wie dokladnie ile pojemn ma zbiornik paliwa w mf 6180 bo tak sprawdzalem to okol 160 ale lalem do pelna ,i cos zawsze zostawalo i nie wiem ile tam w koncu wchodzi do calego? no i jak ktos by wiedzial jak zdjac ta blokade to byl bym bardzo wdzieczny?!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak bralem go od goscia to on chcial to odblokowac ale brat niechcial bo mowil ze jak tak jest fabrycznie to tak ma byc a ja wolabym zeby jednak szedl te 40 dyszki bo wstyd jak taki mtz jedzie na rowni ze mna!!!!? moze u ciebie miron jest juz zdjeta ta blokada!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale jak bralem go od goscia to on chcial to odblokowac ale brat niechcial bo mowil ze jak tak jest fabrycznie to tak ma byc a ja wolabym zeby jednak szedl te 40 dyszki bo wstyd jak taki mtz jedzie na rowni ze mna!!!!? moze u ciebie miron jest juz zdjeta ta blokada!?
jest coś zepsute i facet ci kit wciskał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a na innych biegach ile razy ci zmienia
napisz coś więcej i jaką masz skrzynie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wciskal bo nawet na naklejce tej jaki bieg jaka predkos jest znaczek klodki na 4 biegu a na innych biegach przezuca normalnie on ma skrzynie 4* 4 na kazdym biegu raz dynashift

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wciskal bo nawet na naklejce tej jaki bieg jaka predkos jest znaczek klodki na 4 biegu a na innych biegach przezuca normalnie on ma skrzynie 4* 4 na kazdym biegu raz dynashift
no i tylko na czwaryym nieprzeżuca tym sreruje komputer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mam jeszcze pyt czy ktos wie dokladnie ile pojemn ma zbiornik paliwa w mf 6180 bo tak sprawdzalem to okol 160 ale lalem do pelna ,i cos zawsze zostawalo i nie wiem ile tam w koncu wchodzi do calego? no i jak ktos by wiedzial jak zdjac ta blokade to byl bym bardzo wdzieczny?!!

 

160 l.

 

http://www.konedata.net/Traktorit/MF6150.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wciskal bo nawet na naklejce tej jaki bieg jaka predkos jest znaczek klodki na 4 biegu a na innych biegach przezuca normalnie on ma skrzynie 4* 4 na kazdym biegu raz dynashift
no i tylko na czwaryym nieprzeżuca tym sreruje komputer

to czyli sie da to jakos odblokowac?? jak bys wiedzial jak to daj znac??!?!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pilnie katalog części do mf3075 najlepiej w wersji elektronicznej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pilnie katalog części do mf3075 najlepiej w wersji elektronicznej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje pilnie katalog części do mf3075 najlepiej w wersji elektronicznej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje pilnie katalog części do mf3075 najlepiej w wersji elektronicznej

mam do zaoferowani na plytce??!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...