Skocz do zawartości
Gość agronom

Wszystko o Massey Ferguson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym sie dowiedziec czy ktos wie gdzie i czy wogole można naprawic komputer datatronic ten na prawym słupku??? Pozdrawiam

zależy co mu dolega, ale najczęściej jest to wimiana baterii i załadowanie nowego programu a to jest koszt około 1000-1300 zł. co do miejsca to wszystko zależy skąd jesteś???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wogole nic sie nie pojawia na wyswietlaczu. Zaswieca sie tylko czerwona kontrolka po przekreceniu kluczyka. A ja jestem z okolic Płocka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie wogole nic sie nie pojawia na wyswietlaczu. Zaswieca sie tylko czerwona kontrolka po przekreceniu kluczyka. A ja jestem z okolic Płocka.

 

to pewnie masz padniętą tą baterię która utrzymuje komputer w stanie gotowości i dlatego nic nie działa. Jeżeli nie masz uszkodzeń mechanicznych to nowa bateria i system powinny załatwić sprawę, ale co do miejsca gdzie w okolicach Płocka można to naprawić to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie też się tylko kontrolka czerwona paliła po włączeniu zapłonu, ale nowa bateria i program załatwiły sprawę i teraz wszystko działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mikruss Gości mówił że za 55tys. by poszedł!!! Tylko ma troche opony przyjechane (ciekawe ile mogą kosztować wszystkie 4 nowe????) Ma on 130koni, i ciekawe czy da sobie rade z pługiem 4 skibowym obrotowym??? Gdzie można dostać części do niego, ile on pali i czy jest awaryjny???? Dzięki za odp.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym sie dowiedziec co moze byc przyczyna ze swieci sie kontrolka od cisnienia w skrzyni, jesli podosnik dziala i kierownica tez lekko sie kreci??? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy w jakim modelu. Ale podstawą jest zmierzenie ciśnienia w układzie, może po prostu padł czujnik. Jeżeli nie to może być wiele przyczyn i będziesz musiał podac więcej szczegółów, ale o tym dopiero po tym jak zmierzysz ciśnienie w układzie.

PS. Możesz od razu sprawdzić wszystkie połączenia w obwodzie czujnika, może to tylko jakaś kostka nie łączy.

Jak to już zrobisz to napisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystko było wporządku do wczoraj zrobiłem wymiane przejechałem 100km i dzis patrząc na miarke zobaczyłem ze przybyło go o trzeci stan... Co się mogło stać w którym miescu przecieka?? Pozmóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:?: Witam wszystko było wporządku do wczoraj zrobiłem wymiane przejechałem 100km i dzis patrząc na miarke zobaczyłem ze przybyło go o trzeci stan... Co się mogło stać w którym miescu przecieka?? Pozmóżcie

 

U znajomego jakiś miesiąc temu też był taki przypadek MF 3080 8000 mth i padł uszczelniać na pompie i dlatego była ropa w oleju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikruss jak możesz to napisz mi na mejla jeszcze raz to o Same..... Będę bardzo wdzięczny. Dzięki z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

co może byc przyczyną tego że w MF 3060 wzmacniacz momentu został na wolnym przełożeniu i nie da się go przełączyć na szybkie przełożenie na stałe. Tylko trzeba trzymać cały czas przycisk od wzmacniacza żeby było szybkie przełożenie.

 

Dzieje się tak od czasu jak wsiadł do niego człowiek który wcześniej nie jeździł takimi ciągnikami i bardzo kombinował przy tych półbiegach, szarpał i zmieniał na wysokich obrotach. Czy to może być przyczyna uszkodzenia ?

 

Dodam że od czasu do czasu zapala się kontrolka od przedniego napędu, a napędu nie da się wączyć na simnym silniku i oleju. Jeżeli wciśmieny guzik od przodka to napęd załącza się dopiero po chwili po rozgrzaniu.

 

Co może być przyczyną takiego zachowania ? Pompa ? Czy może kosz od wzmacniacza ? Czy może sam wyłącznik wzmacniacza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli mówisz iż aby można go włączyć przśpieszacz trzeba przytrzymac wlącznik to znaczy że to on jest wszytkiemu winien. Bo po wciśnięciu tego przycisku powinien on zostać w dolnym położeniu (pozostac wciśnięty nawet jak go puścisz) dopiero po ponownym wciśnięciu ten przycisk powinien odskoczyć i wtedu przyśoieszacz się wyłącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z ustaleniem pojemności silnika Fregusona 3650. Traktor pochodzi z Francji, a Francuzi nie podają takich danych na dokumentach. Dane potrzebne są mi do przeglądu technicznego, a więc prosiłbym, aby były dokładne. Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Mam problem z ustaleniem pojemności silnika Fregusona 3650. Traktor pochodzi z Francji, a Francuzi nie podają takich danych na dokumentach. Dane potrzebne są mi do przeglądu technicznego, a więc prosiłbym, aby były dokładne. Z góry dziękuję

 

5797cm sześciennych a jak chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odwiedż tą srtonkę http://www.konedata.net/Traktorit/MF3630.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

W marcu tego roku kupiłem MF 3065 S - rok produkcji 1995.

Jak dotej pory jestem bardzo zadowolony.

 

Chciałbym się dowiedzieć wiecej na temat komputera pokładowego na prawym słupku kabiny. Jakie funkcje posiadają te wszystkie przyciski oraz jak je programować ?

 

Będę bardzo wdzieczny za informacje.

Pozdrawiam. Jarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wie ktos gdzie kupiś przełącznik od wzmacniacza momentu do MF 3060 ?

 

 

 

 

PS> U Korbnków nie tylko do sprowadzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam problem z fergusonem 3060 po zapaleniu zaswieca sie kontrolka ciśnienia. wymieniałem filter hydrauliki i dzien codziło wszystko na nastepny dzien znowu po włączeniu ciągnika zaczeła sie świecic. jak kontrolka sie zaswieci to nic nie chodzi. co mam zrobic??????????????????????? prosze o odpowiedz. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam problem z fergusonem 3060 po zapaleniu zaswieca sie kontrolka ciśnienia. wymieniałem filter hydrauliki i dzien codziło wszystko na nastepny dzien znowu po włączeniu ciągnika zaczeła sie świecic. jak kontrolka sie zaswieci to nic nie chodzi. co mam zrobic??????????????????????? prosze o odpowiedz. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam problem z fergusonem 3060 po zapaleniu zaswieca sie kontrolka ciśnienia. wymieniałem filter hydrauliki i dzien codziło wszystko na nastepny dzien znowu po włączeniu ciągnika zaczeła sie świecic. jak kontrolka sie zaswieci to nic nie chodzi. co mam zrobic??????????????????????? prosze o odpowiedz. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co może być przy MF 3080 nie idzie włączyc grupy biegów A, grupa B, żółw zając działają. Za odpowiedź dziękuję!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...