Skocz do zawartości
Gość agronom

Wszystko o Massey Ferguson

Rekomendowane odpowiedzi

Po co pakujesz się w jakiś wynalazek, którego nawet zdjęć w necie nie ma a co dopiero bedzie z cześciami, mało jest innych ładnych ciągników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po co pakujesz się w jakiś wynalazek, którego nawet zdjęć w necie nie ma a co dopiero bedzie z cześciami, mało jest innych ładnych ciągników?

 

ale mialem go u siebie na polu i idze jak maszynka ... a z czesciami nie ma problemu w AGROMIE.... tylko nie mam nic wlasnie o nim....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś? co to znaczy? jeśli jest model 475, to poprostu nie ma innego 475, jedynie może różnić się kołami, kabiną, więc dane które podałem sa tylko i wyłącznie do MF 475, foto równierz może przedstawiać jakąś inną wersje tego ciągnika, więc skoro mówisz, że to nie ten, to musiał być inny tylko pod względem kosmetyki zewnętrznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałeś? co to znaczy? jeśli jest model 475, to poprostu nie ma innego 475, jedynie może różnić się kołami, kabiną, więc dane które podałem sa tylko i wyłącznie do MF 475, foto równierz może przedstawiać jakąś inną wersje tego ciągnika, więc skoro mówisz, że to nie ten, to musiał być inny tylko pod względem kosmetyki zewnętrznej.

 

aha no to fajnie ... czyli tak ma z 100koni??? mialem go na probe na polu.... bo moja 60 sie rozwalila tzn skrzynia i zaprowadzilem do naprawy a koles wlasnie tego mi dal w zastaw i powiedzial ze na sprzedaz..... pali mniej wiecej tyle co 60.... nie ma zadnych usterek wszystko jest w nim gites... zadnych wyciekow zadnej rdzy i jest z 1988-90 z tych latek czyli godny uwagi.... mam 20ha wiec moze byc no nie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten model ma silnik o mocy ok 125 KM, w końcu to sześciocylindrowe turbo, ale niezbyt wysilone, więc może posłużyć długie lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa w mf jak i w jd i case ciagniki niespotykane w europie na zielone zetory z napisem JD jak i ciagniki produkowane wylacznie na rynki krajow 3 swiata MF nigdy sie nie odwazyl takich wprowadzic do europy bo:

nie ma czesci

nie ma serwisu

jak go kupisz tos wpadl bo poza oponami i niektorymi czesciami silnikowymi nic do niiego nie kupisz

pozdrawiam

piotr

606679535

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy mam pytanie czy ktoś ma instrukcję obsługi MF 8110 A

I jakieś informacje na jego temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego się nie stało ale nie wiem od czego są wszystkie kontrolki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sa w mf jak i w jd i case ciagniki niespotykane w europie na zielone zetory z napisem JD jak i ciagniki produkowane wylacznie na rynki krajow 3 swiata MF nigdy sie nie odwazyl takich wprowadzic do europy bo:

nie ma czesci

nie ma serwisu

jak go kupisz tos wpadl bo poza oponami i niektorymi czesciami silnikowymi nic do niiego nie kupisz

pozdrawiam

piotr

606679535

 

jezeli znasz sie cos na nim to powiedz mi cos ciekawego o nim chetnie poslucham..,. moje gg: 1889640 pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nic takiego się nie stało ale nie wiem od czego są wszystkie kontrolki
Jak wstawie fotki to postaram sie ci wytlumaczyc ktora od czego jak mozesz tez mozesz wstawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto ten ciagnik o ktorym mowilem: MF-465 a w papierach jest 475... pomozcie...

 

 

tractlm6.th.jpg

p><p><a href=http://img100.imageshack.us/img100/935/ar1ju9.th.jpg' alt='ar1ju9.th.jpg'>

[/img]

 

pomozcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam Masseya 698 4x4 1988r, prod. francuskiej i nie wiem jak włączyć wom na 1000 obr/min. Mam tylko 540 przy 1600obr./min i nie chce mi się wierzyć, że nie zrobili 1000 Shocked Z góry dzięki za pomoc. Very Happy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep “Rolmax” orefuje czesci zamienne do ciągników, kombajnów i maszyn rolniczych: Claas, John Deere, Massey Ferguson, Zetor itd. Posiadamy pasy, łożyska, łańcuchy, wały i inne części do maszyn polskich i zachodnich. Ostrowiec Świętokrzyski ul. Kilińskiego 29 Tel. 041 247-93-18 lub 0507684283 rolmax.walczyk@interia.pl

 

Sita żaluziowe do kombajnów Claas, Jahn Deere, MF, Fahr, New Holand, International, Fortschritt i inne (wszystkie modele)

 

Posiadam pełny asortyment pasów klinowych, płaskich do kombajnów zachodnich (wszystkie modele: Claas, John Deere, MF, Fahr, New Holand, Fortschritt, International itd. )

[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania MF 3070 + tur . Ciagnik sprowdzilem dwa miesiace temu z angli wszystko w 100 % ok . Ma 80 koni jest z 1992 roku i 8400 mtg. Ladowacz czolowy Quick 750 z 2002 roku o udzwigu 1.5 tony i chce go sprzedac . Jak myslice ile moze byc warty , zaznaczam ze pierwszy wlasciciel i wszystko ok .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Mam Masseya 698 4x4 1988r, prod. francuskiej i nie wiem jak włączyć wom na 1000 obr/min. Mam tylko 540 przy 1600obr./min i nie chce mi się wierzyć, że nie zrobili 1000 Shocked Z góry dzięki za pomoc. Very Happy

Na przedniej szybie masz naklejkę z prędkościami a na samej górze owej naklejki jest podział od jakich obrotów silnika WOM zaczyna śmigać 1000 obr/min. Przynajmniej w 699 tak jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak możesz to napisz tony w jakich zakresach jest 1000obr./min u Ciebie w 699. Ja mam naklejkę ale na bocznej szybie i nie od tego. N a zegarze mam przy 1600 znaczek womu, ale to 540. Coś czuję że mam zubożony ciągnik. Jak Ci wspomaganie kierownicy działa bo mnie przy ruszniu sekundę blokuje i jak zimny jest to już lepiej nie wspominać tak ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowym użytkownikiem chociaż do tej pory czesto zaglądałem do forum . Chciałbym się dowiedzieć jakim olejem zalać można skrzynię MF 3070. Czy jest polski odpowiednik i jakie ma parametry. Z góry dzięki za infos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro spojrzę na te obroty WOMu a co do wspomagania to ja jakieś dwa lata temu miałem z tym problem z tym że u mnie dopiero po ok. 6,7 godzinach pracy i dobrym rozgrzaniu oleju wysiadało wspomaganie. Wymieniłem uszczelniacze i o-ringi na pompie i działa elegancko. A jak byś się dobierał do tej pompy to uważaj na podwójny uszczelniacz na wałku napędowym i jak jest dobry to nie uszkodź go bo to jakiś strasznie nietypowy rozmiar, calowy chyba i nie idzie go dobrać z polskich rozmiarów. A o-ringi o przekroju kwadratowym z powodzeniem można zastąpić okrągłymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie po kilkuset metrach przejechanych szybko wszystko ustępuje z tym wspomaganiem, bo się olej w skrzyni nagrzewa, chyba nawet ma chłodnice oleju ze skrzyni. Po roku zdążyłem wymienić pompę wspomagającą włączanie napędu i womu-3000zł (ursusy mają podobną ale mniejszą), żałuję że od razu nie zregenerowałem pompy od podnośnika, bo na gorącym oleju drga cały podnośnik, ale jeszcze do zniesienia to jest, ogólnie jestem zadowolony, bo silnik nieźle daje radę bez czarnych dymów tak jak np zetor i 10 litrów na godzinę nie da się przekroczyć i jest jedyny na okolice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuję opisu [instrukcji] do MF 3010 ..a konkretnie chodzi o hydraulike ...schematy itp. może ma ktos i mógłby przsłac mi na maila wojtek193@gmail.com ??? Z góry wielkie dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mardens masz już jakieś zdjęcia???

84858227e2deeb4emed.jpg

Jak chcesz wiecej zdiec to pisz dopiero dzisiaj sie nauczylem wstawiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...