Skocz do zawartości
Gość agronom

Wszystko o Massey Ferguson

Rekomendowane odpowiedzi

czesc mam problem mianowicie kupiłem masseyka 3070 jestem zadowolony Ciagnik jest super stanie ale jedynym mankamentem to wyciek opleju z przedniej zwojnicy są tam 2 uszczelniacze plastikowe w metalowej obudowie i mam problem z dokupieniem ich, ma ktos moze namiary na takie czesci?? pozdrawiam:) gg5566870

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czesc mam problem mianowicie kupiłem masseyka 3070 jestem zadowolony Ciagnik jest super stanie ale jedynym mankamentem to wyciek opleju z przedniej zwojnicy są tam 2 uszczelniacze plastikowe w metalowej obudowie i mam problem z dokupieniem ich, ma ktos moze namiary na takie czesci?? pozdrawiam:) gg5566870

http://www.korbanek.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

posiadam ciągnij MF 3645 świeci mi się jedna czerwona kontrolka od ciśnienia oleju nie dziala dynshift i wom. wspomaganie jest podnośnik działa. Prąd dochodzi do tego pudełka pod kabiną. czytalem troche na tym forum ale mam pytanie czy ktoś moze wiedzic co mógł bym zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w którym miejscu jest czujnik oleju oleju w mf 6150.I która kontrolka jest na tablicy od oleju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie. Jak wygląda awaryjnośc MF-ów i ceny części? Straszą mnie ceny części są dużo wyższe nich chodżby ursusa czy zetora, czy to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

posiadam ciągnij MF 3645 świeci mi się jedna czerwona kontrolka od ciśnienia oleju nie dziala dynshift i wom. wspomaganie jest podnośnik działa. Prąd dochodzi do tego pudełka pod kabiną. czytalem troche na tym forum ale mam pytanie czy ktoś moze wiedzic co mógł bym zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mama porozbe czy przesłał by mi ktoś na poczte zdjęcia fergusona w środku bo mam aza pare dni egzamin na prawo jazdy tym traktorem a nigdy w nim niesiedziałem jeszcze co dzie jest takie fotki informacyjne i gdzie sie znajdyja jakie płyny bardzo prosze to zjakiegoś małego fergusonka bez przedniego napędu bym prosił mój mail to anastazy22@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam,

posiadam ciągnij MF 3645 świeci mi się jedna czerwona kontrolka od ciśnienia oleju nie dziala dynshift i wom. wspomaganie jest podnośnik działa. Prąd dochodzi do tego pudełka pod kabiną. czytalem troche na tym forum ale mam pytanie czy ktoś moze wiedzic co mógł bym zrobic.

Było juz trochę na forum o tym obwodzi ale jezeli chcesz to chętnie odpowiem na twije pytania pisz na gg 10366925

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mama porozbe czy przesłał by mi ktoś na poczte zdjęcia fergusona w środku bo mam aza pare dni egzamin na prawo jazdy tym traktorem a nigdy w nim niesiedziałem jeszcze co dzie jest takie fotki informacyjne i gdzie sie znajdyja jakie płyny bardzo prosze to zjakiegoś małego fergusonka bez przedniego napędu bym prosił mój mail to anastazy22@wp.pl

 

 

poproś egzaminatora przed egzaminem żeby ci pokazał co gdzie i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mama porozbe czy przesłał by mi ktoś na poczte zdjęcia fergusona w środku bo mam aza pare dni egzamin na prawo jazdy tym traktorem a nigdy w nim niesiedziałem jeszcze co dzie jest takie fotki informacyjne i gdzie sie znajdyja jakie płyny bardzo prosze to zjakiegoś małego fergusonka bez przedniego napędu bym prosił mój mail to anastazy22@wp.pl

 

 

poproś egzaminatora przed egzaminem żeby ci pokazał co gdzie i jak

WEJDZ NA AGROFOTO- napewno coś tam znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie dzis kupilem masseya fergusona 390 z 96 roku ,jezdzilem nim wszystko cacy tylko teraz potrzebuje jakichs instrukcji dalszego uzytkowania i wogle czy sadzicie ze byl to dobry wybór jak ktos posiada taki ciagnik ze skrzynia 12/12 to niech pisze do mnie na gg 935690 albo niech da znac na PW , chodzi mi o obsługe ciagnika itp

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, wybiera się ktoś z was na XIV Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej

AGROTECH, 14-16 III 2008 do Kielc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie mój mf 6170 jak jest zimny to można powiedziec ze chodzi wszystko ok, natomiast gdy się rozgrzeje to kierownica cięzko chodzi, podnośnik na małych obrotach silnika w ogóle nie podnosi no i szarpie ciagnikiem przy ruszaniu. wymieniłem dwa filtry oleju hydraulicznego i nic nie pomogło. Przypuszczam że to wina zużytej pompy ale przed jej kupnem prosił bym jeszcze o waszą opinie na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak się dostać do tej pompy? Wymienie ją samemu, nie zapowietrzy się cały uklad? pomózcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki pług do 3070?? pójdzie w agregacie podorywkowym 3m ?? pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pług 4x30 zagon. lub 3x40 obrot.

3 metrowy podorywkowy moim zdaniem stanowczo za duży. 2,6 m. powinien być odpowiedni. Oczywiście pociągnie 3 metrowy ale do odpowiedniej prędkości roboczej (10-12 km/h) nawet się nie zbliży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mf3070 można śmiało kupować pług zagonowy 4*40 ja mam mf 95 km i odbiedy można mu czepiać 5*40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co do MF 390 tak 390 nie zaden 3090 , otoz tak interesuje mnie do czego słuzy taka galka -dzwigienka ktora zajduje sie po prawej stronie w podłodze pod siedzeniem galka ta jest podobna do tej co mocuje sie na kierownicy , tyle ze ta posiada drut grubosci 4mm i chowa sie chyba do skrzyni biegow( jeszcze nie probowalem tego uzywac)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do mf3070 można śmiało kupować pług zagonowy 4*40 ja mam mf 95 km i odbiedy można mu czepiać 5*40
CHYBA DO PODORYWKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do mf3070 można śmiało kupować pług zagonowy 4*40 ja mam mf 95 km i odbiedy można mu czepiać 5*40
CHYBA DO PODORYWKI

nIc nie do podorywki orałem to wiem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jakie kolory sa pomalowane MF-y chodzi mi o kolory poniewaz sa lacznie 4 odcienie szarosci i niewiem ktory bylby odpowiedni do kabiny oraz kadłubu silnika i mostu

. Wystepuja:

- brunatna szarość,

- krzemowa szarość,

- srebrna szarosc,

- kamienna szarosc.

 

ten 1 odcien calkowicie odpada , jakie barwy ma MF 390 bo o nim wlasnie mowa??? krzemowa i kamienna szarosc jak te kolory wygladaja???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...