Skocz do zawartości
Gość agronom

Wszystko o Massey Ferguson

Rekomendowane odpowiedzi

Erdem jakim ciągnikiem teraz pracujesz??
Zetorem 8011 i ciągam ten sam sprzet co MFem 3070i nawet brak przedniego napędu nie jest tak bardzo odczówalny.Wiadomo że to nie to co MF ale przynajmniej nie siedze i nie dłobie przy nim non stop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dobrze widziałem,że kosztuje 5 tys.

Jak sie niemyle to jest używka.Za nowy kosz dalem ponad 2tyś ,obudowa satelit drógie 2 tyś ,głupia ośka do satelit kosztuje 200zł razy 3 i już jest 600zł jeszcze tarcze , koła zębate i inne duperele i ładna sumka wychodzi(ceny u Korbanków) za komplet chcieli coś koło 20tyś Toż ja za swojego Zetora tyle nie dałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie moze w posiadaniu multimedialny katalog do mf 3080 autotronic 1989r albo książkowy?? prosze o odpowiedz bo mi sie popsula grupa B biegow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
macie moze w posiadaniu multimedialny katalog do mf 3080 autotronic 1989r albo książkowy?? prosze o odpowiedz bo mi sie popsula grupa B biegow

 

Mam taki katalog bo niedawno mósiałem go kupić dla siebie jak jesteś zainteresowany to możemy pogadać GG 6387924

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MIRON wyciągłem podkladki z tego siłowniczka A\B i nic tak jak było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM MAM PYTANIE GDZIE SĄ ŚWIECE ŻAROWE I CZY SĄ W MF 3065 92 ROK JEST JAKAŚ KONTROLKA OD PODGRZEWANIA I JAK SIĘ JE URUCHAMIA

 

miron mam pytanie czy ty w swoim mf masz jeden czy dwa akumulatory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zamiar kupic Massey Ferguson 3635 z roku 1992. Ma on zrobione ok 6000 Mtg. cena za niego wynosi 60000 tys. zl. Jak te ciagniki sie sprawuja? Sa z nimi jakies problemy? No i czy warto kupic ten ciagnik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WITAM MAM PYTANIE GDZIE SĄ ŚWIECE ŻAROWE I CZY SĄ W MF 3065 92 ROK JEST JAKAŚ KONTROLKA OD PODGRZEWANIA I JAK SIĘ JE URUCHAMIA

 

miron mam pytanie czy ty w swoim mf masz jeden czy dwa akumulatory

w MFach jest świeca płomieniowa i jest wkrecona w kolektor od powiertza kontrolki niema uruchamia sie kluczykiem przekrecajac troche mniej jak do odpalania mam jeden akumlator ale zastanawiałem się nad dwoma to troche wiecej amper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miron a gdzie można dostać taką świece i ile to kosztuje

a i jeszcze jedno nie przeskakuje z żółwia na zająca i te dwie kontrolki się nie świecą a razem z nimi kontrolka od przedniego napędu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
miron a gdzie można dostać taką świece i ile to kosztuje

a i jeszcze jedno nie przeskakuje z żółwia na zająca i te dwie kontrolki się nie świecą a razem z nimi kontrolka od przedniego napędu

 

Sprawdz żarówki, a jeśli ci nie przeskakuje z żółwia na zająca to sprawdz czy przewod nie odłączył się od czujnika u mnie tak było co prawda nie mogłem włączyć zółwia. A świecva żarowa to wydatek ok 16 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę powiedzcie gdzi mogę dostać zamiennik filtra oleju do mojego MF mam w nin silnik valmetowski 170 koni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
miron a gdzie można dostać taką świece i ile to kosztuje

a i jeszcze jedno nie przeskakuje z żółwia na zająca i te dwie kontrolki się nie świecą a razem z nimi kontrolka od przedniego napędu

 

Sprawdz żarówki, a jeśli ci nie przeskakuje z żółwia na zająca to sprawdz czy przewod nie odłączył się od czujnika u mnie tak było co prawda nie mogłem włączyć zółwia. A świecva żarowa to wydatek ok 16 zł.

orginał kosztuje około 200 zł ale pasuje odnaszych ferdków 5314 i kosztuje dwadziescia pare złotych w kazdej agromie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
proszę powiedzcie gdzi mogę dostać zamiennik filtra oleju do mojego MF mam w nin silnik valmetowski 170 koni

 

Spróbuj tu , gość ma filtry dobre i niedrogo http://www.profiltr.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@smuga

Mam MF 3690 moge coś podpowiedzieć gg 8916988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie może ktoś robił przedni napęd w mf 690 chciałbym wiedzieć ile taki remont może kosztować i czy są dostępne części (słyszałem że można dobrać polskie) za info dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MIRON wyciągłem podkladki z tego siłowniczka A\B i nic tak jak było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MIRON wyciągłem podkladki z tego siłowniczka A\B i nic tak jak było
moze masz cos z rożdzielaczem albo pompa niedaje cisnieniai nierzyma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam

Katalogi części do:

-większości modeli ciągników Massey Ferguson (np. całej serii 30 __ ,np. 3060,3080 itd.)- jak potrzebujesz-zapytaj a ja zobacze czy mam. (Są niestety po angielsku)]

 

-instrukcja obsługi do ciagnika Ursus MF255 (po polsku)

 

 

Jeśli ktoś chce , mój mail : Comp4ct@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miron dzięki za podpowiedz a gdzie takowy czujnik jest

 

i nie wiem co się stało ale wcześniej po przekręceniu kluczyka zapalała się kontrolka na tablicy zielona z motywem czterech kół i po dwu krotnym naciśnięciu hamulca gasła a teraz nie świeci i nie można włączyć przedniego napędu spotkałeś się z czymś takim

 

 

 

a może ktoś inny miał taką sytuacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...