Skocz do zawartości
suzej

Kredyt na dowód

Rekomendowane odpowiedzi

Pochodzę z południowej części kraju. To nie jest Warszawa i nie jeśli bank stoi tu na każdym rogu to nie oznacza wcale, że ze sobą konkurują. Rąbią klientów jak się da, traktują ich jak idiotów. Trochę sami sobie są winni bo wiadomo, że tylko idiota bierze coś żeby potem odda tego więcej. Oficjalnie kredyty na dowód daje każdy bank, nie dość, że na dowód to jeszcze bez zaświadczeń z pracy. Tylko teraz skonfrontowałem tą wiedzę ze stron bankowych i wynikło, że taki typ kredytu to jest pic na wodę fotomontaż. Taki bank BGŻ obiecuje kredyt bez zaświadczeń ale pod warunkiem założenia u nich konta i przedstawienia zaświadczenia o zarobkach. Nie pomyliłem się, dokładnie tak. Aby dostać taki kredyt bez zaświadczeń trzeba pokazać zaświadczenie PIT z urzędu skarbowego. Szaleństwo totalne. To oczywiste, że jest to nielegalne tak wprowadzać klienta na manowce ale co poradzić skoro korupcja jest synonimem władzy. Ja chcę dostać taki kredyt i to w banku. Pomożecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Co do cholery ma do tego Warszawa? Lepiej traktują tam klientów? Co prawda są oni statystycznie bogatsi a przez to może bardziej obeznani z prawem ale na pewno nie z inteligencją skoro i tak idą do banku. Dobry zwyczaj nie pożyczaj. Kredyt na dowód tylko w parabanku i koniec kropka. A co do nielegalności to naczytałeś się za dużo kroniki policyjnej,w której celebruje się policję a gani przestępców nie wskazując przy tym ile ilu nie złapali ;p Nie spodziewaj się konkurencji w Twojej południowej części ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram jak najbardziej opinię przedmówcy. Jeżeli ktoś myśli, ze w banku można dostać kredyt na dowód to grubo się myli. Już od bardzo dawna takiego czegoś nie ma - teraz przyszły kredytobiorca przechodzi przez gęste sito badania dochodów na podstawie zaświadczeń, obliczania zdolności kredytowej, itp. Jedynie stali wieloletni klienci danego banku mają łatwiej - bo w tym przypadku historia finansowa takiego klienta jest banku dobrze znana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na Forsal-u jest ciekawy wątek o pożyczkach, polecam wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kredyty na dowód w bankach, to tylko dla stałych klientów. I dochody trzeba jeszcze odpowiednie mieć. Więc czasami zostają tylko pożyczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na gazeta.pl pojawiło się nowe forum o pożyczkach online. Założycielem jest człowiek doświadczony w tego typu sprawach.

 

Zachęcam do zapoznania się z całością i tak proszę kierować dalsze pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to raczej kredytu w banku na dowód się nie dostanie jedynie to na dowód można wziąć tylko niewielką pożyczkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tam biore te pozbankowe bo czesto bank mówi mi nie nawet w kasie rolniczej niewiem czemu powiedzieli mi ze nie

Syn mi ostatnio pokazał pozyczki i byłem zadowolony bo z providenata to nie za bardzo

jA tam ogólnie nie pożyczam ale czasem trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przejdź się np. do Idei Expert albo zadzwoń do nich to nawet ktoś do Ciebie przyjedzie i zobaczysz jak to wygląda. Wiem, że kilka banków dawało taką możliwość. A zresztą jest jeszcze tam kredyt na oświadczenie do 9800 PLN, ze wstępną decyzją w kwadrans i okresem kredytowania nawet do 10 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja mam konto internetowe i dostałem ostatnio kredyt na dowód tylko na 10 000 złotych w tym banku.

Może warto się zainteresować hm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest dostać kredyt na dowód. Ostatnio taką ofertę otrzymałem z ING, a jak poszedłem do placówki to i tak okazało się, że musiałem siedzieć godzinę zanim dostałem głupie 5 000 PLN - sprawdzano mnie jakbym pożyczał co najmniej kilkaset tysięcy Kredyt bez formalności to można uzyskać jedynie w firmach, które oferują takie usługi przez internet. Niestety minus to małe kwoty i duże oprocentowanie, ale zdarza się, że są promocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to za znaczenie czy jest się z Warszaw czy spoza niej? Kredyt na dowód może dostać każdy, bez względu n to gdzie się mieszka, nie rozumiem o co tyle zachodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Co lepsze kredyt na samochód, czy leasing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...