Skocz do zawartości
angelo1233

>>> Cała prawda o EGZAMINIE <<<

Rekomendowane odpowiedzi

Kto zna inny najbliższy termin na egzamin eksternistyczny - Wykształcenie rolnicze - zawód Rolnik poza

Łowiczem (około lutego 046/ 837-37-05 ) i Książem Wielkim (około grudnia 041/ 38-38-010 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej..

Ja będę miała egzamin w ten weekend.. i praktyką jestem trochę przerażona.. co to "kultywator" nie mam pojęcia.. mógłby mi ktoś to przybliżyć?

a wiadomo coś jeszcze czego dotyczyć mogą choć mniej więcej zadania na praktycznym?..

pozdrawiam.. i bardzo proszę o informacje.. ania_loki@tlen.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Ania,

Jesli zdawac bedziesz rolnika robotnika wykwalifikowanego, to nie jest tak najgorzej.z 70 pytan odpowiedzec trzeba prawidlowo minimum na 28 (chyba juz to ktos pisal). Ja juz jestem po i do przodu.

Nie przeczytalam wszystkich materialow, a z typowym rolnictwem, a przede wszystkim z produkcja zwierzeca stycznosci nie mam w ogole , "strzelac" odpowiedzi nie potrafie ( w totka mam prawie zawsze 0 odgadnietych liczb ) .

Nie mniej jednak, jesli potrafisz logicznie myslec to test zdasz,

( choc niektorych rzeczy z testu nie ma w materialach np. nie wiedzialam kiedy sie dokonuje korelacji racic - co to w ogole jest!!!)

Nie jest zle. Komisja sympatyczna. Pozdrawiam i powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki bardzo! trochę mnie pocieszyłaś..

 

a jak u ciebie wyglądał egzamin praktyczny? bo tego najbardziej się obawiam.. zielona jestem z tych wszystkich maszyn..

 

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...