Skocz do zawartości
Felipe

Gdzie najlepiej założyć konto?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, potrzebuje założyć jakieś konto, z tym że zależy mi na tym, żeby było to konto, które jednak coś oferuje, dla nowego klienta, a nie sam ''depozyt'' pieniędzy. Trochę się spóźniłem, bo fajne konto było w BZWBK, gdzie przy zakupach za powyżej 300 zł kartą co miesiąc, 50 zł zostało zwracane na koniec miesiąca. Promocji tej już nie ma i nie widzę teraz w tym banku nic ciekawego. Poza tym jak usłyszałem, że za rok nie będzie już marki BZWBK, tylko Santander, to ostatecznie zrezygnowałem. Kiedyś miałem pożyczkę w tym banku i nikomu nie życzę... Obsługa tragiczna, chociaż trzeba przyznać, że swego czasu mieli dosyć niską marżę. Obecnie w oko mi wpadło konto w mbanku. Przede wszystkim zachęca oprocentowanie 4% i z jednej strony jest to bardzo kuszące i nie spotkałem innej takiej ofert, z drugiej zaś zastanawiam się, jak to jest, bo przecież czasami nawet lokaty nie są na tyle oprocentowane. Ktoś może posiada to konto i mógłby powiedzieć jak to wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja mam w spółdzielczym, bo jedyny ma bankomat w gminie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ING ma darmowe bankomaty w całej Polsce więc spółdzielczy bankomat też się załapie. Ja mam w ING i w mBanku, opinie ma pozytywne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam serwis z kontami dla studentów - ale sa to głównie konta darmowe więc każdy może z nich skorzystać - polecam - sam skorzystałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy założenie konta ułatwia zaciągnięcie pożyczki czy też kredytu na dogodnych warunkach?

 

Jeżeli możecie coś polecić albo wiecie coś więcej w tym temacie napiszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...