Skocz do zawartości
Gość Pasek

Gdzie wysoka pożyczka pozabankowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Potrzebuje wysokiej pożyczki pozabankowej na jakieś 30 000 złotych - czy możliwe jest dostać taką pożyczkę w jakiejś firmie pozabankowej?

Czy możecie doradzić w tej sprawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje wysokiej pożyczki pozabankowej na jakieś 30 000 złotych - czy możliwe jest dostać taką pożyczkę w jakiejś firmie pozabankowej?

Czy możecie doradzić w tej sprawie?

 

Może skontaktuj się z taką firmą online- oni udzielają wysokich pożyczek przy czym podobno nie wymagają czystego biku itd bo pewnie o to też CI chodzi tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje wysokiej pożyczki pozabankowej na jakieś 30 000 złotych - czy możliwe jest dostać taką pożyczkę w jakiejś firmie pozabankowej?

Czy możecie doradzić w tej sprawie?

 

Może skontaktuj się firmą online - oni udzielają wysokich pożyczek przy czym podobno nie wymagają czystego biku itd bo pewnie o to też CI chodzi tak?

 

Jeśli chodzi o POŻYCZKI W FIRMIE ABIS to polecam - ofertę na stronie mają naprawdę bardzo korzystną i opinie z tego co widzę także.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ok dziękuję, skonstatowałem się z firmą ABIS i już na podstawie przesłanego wniosku otrzymałem pozytywną odpowiedź.

Czekam już tylko na dokładną ofertę - także dziękuję za podanie kontaktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także otrzymałem pozytywną odpowiedź na zapytanie o pożyczkę w tej firmie - dziekuję za kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje wysokiej pożyczki pozabankowej na jakieś 30 000 złotych - czy możliwe jest dostać taką pożyczkę w jakiejś firmie pozabankowej?

Czy możecie doradzić w tej sprawie?

 

Może skontaktuj się z firmą online: - oni udzielają wysokich pożyczek przy czym podobno nie wymagają czystego biku itd bo pewnie o to też CI chodzi tak?

 

Jeśli chodzi o POŻYCZKI W FIRMIE ABIS to polecam - ofertę na stronie mają naprawdę bardzo korzystną i opinie z tego co widzę także.

Ja jeszcze w wolnej chwili zrobiłem mały research w internecie na temat wysokich pożyczek pozabankowych i można jeszcze dostać wysoką pożyczkę w Provi Credit ale niestety tam są bardzo wysokie odsetki od pożyczki.

Tutaj w Abis są kilkukrotnie mniejsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i polecam jeszcze stronkę o pożyczkach bez bik - myslę, że warto tam poczytać trochę na tema pożyczek, które nie biorą pod uwagę BIKu Może się komuś przyda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...