Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jałówki czystorasowe to wydatek rzędu 7-7,5tys/szt, buchaj 7,5-8tys/szt za porządne bydlaki, więc jest to koszt min182,5 tys za całość , więc tylko kredyt lub prow, chyba, że masz wolnych tyle środków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Podlaskiem gdzie jest większy popyt na mleczne czyste mięsne są sprzedawane w podobnej cenie jak mleczne czyli ok 4,5 - 5,5 tys/szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jałówki czystorasowe to wydatek rzędu 7-7,5tys/szt, buchaj 7,5-8tys/szt za porządne bydlaki, więc jest to koszt min182,5 tys za całość , więc tylko kredyt lub prow, chyba, że masz wolnych tyle środków

musisz się dobrze rozejrzeć, bo ja mam dostęp do czysto rasowych i to po 2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jałówki czystorasowe to wydatek rzędu 7-7,5tys/szt, buchaj 7,5-8tys/szt za porządne bydlaki, więc jest to koszt min182,5 tys za całość , więc tylko kredyt lub prow, chyba, że masz wolnych tyle środków

musisz się dobrze rozejrzeć, bo ja mam dostęp do czysto rasowych i to po 2000

 

 

To oczywiście był żart, z tymi "czystorasowymi" po 2000 ?

 

Przyznam, że dośc osobliwe poczucie humory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie był żart z tymi czystorasowymi. Dostałem oferte od pewnej firmy i własnie tyle chcieli, dają do tego korzstny kredyt, oczywiście maja swoje wymagania co do sposobuchodowli, bo podp[isuje się z nimi umowe, że będzie się im sprzeawać byczki, a jałówki można sobie zostawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to nie był żart z tymi czystorasowymi. Dostałem oferte od pewnej firmy i własnie tyle chcieli, dają do tego korzstny kredyt, oczywiście maja swoje wymagania co do sposobuchodowli, bo podp[isuje się z nimi umowe, że będzie się im sprzeawać byczki, a jałówki można sobie zostawić

 

Mógłbyś podac namiary? dinarson@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.radanbm.com.pl

na tej stronie będą do nich namiary, nie wiem czy już jest na stronie oferta, ale jeśli nie ma to kontaktujcie się z biurem, ewentualnie z administratorem strony, bo to od niego mam tą oferte, ewentualnie mozecie wspomnieć im kto klientów nagonił, może dadzą mi stado za darmo no dobra rozmażyłem się powodzonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze pojechać do ich gospodarstwa mam do niego jakieś 30km może więcej się dowiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do nich i rozmawiałem z dyrektorem sprawa wyjaśni się w ciągu miesiąca więc jeszcze trzeba czekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzicie, jak się szuka to się znajdzie i nie trzeba płacić kosmicznych pieniedzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie czy kupował ktoś bydło na zwrot 50% jaki warunki trzeba było spełnić? prosze o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co było w poprzednim programie gdzie zwracali te 50% to juz przeszłośc, sam widzisz co odpierdalają teraz, wszystko jest inaczej, wymagania wzrosły, więc napewno będą nowe warunki, znacznie trudniejsze niż ostatnio. powiedziałbym ci zebyś zadzwonił do agencji z zapytaniem, ale oni napewno tak jak cała polska nic nie wiedzą na ten temat jak i na wiele innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem dzisiaj na szkoleniu na dzień dzisiejsz nie będzie dofinansowania na założenie stada podstawowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mada faka a ja czytałem w PROWie że będzie

kurde dlaczego nikt nic nie wie, ale masakra w tym naszym kraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt Wam nie sprzeda jałówek czystorasowych za cenę 2000zł, może to jest forma dzierżawy lub swoistego leasingu, na pewno nie dostaniecie sztuki na własność, zastanócie się dobrze. Jaki jest sens sprzedawać jałówki i to zapewne cielne za taką kasę, kiedy za byczka w wadze 300kg można dostać 3000, gdzie tu logika?? Nie bierzcie dosłownie wszystkiego co Wam mówię. Poza tym oferta współpracy z tą firmą nie może się rozwiązać już od stycznia, to trochę długo, przykład tutaj: http://www.ppr.pl/forum/viewtopic.php?t=4425

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...