Skocz do zawartości
Silver

Czym odśnieżacie drogę do gospodarstwa i podwórko?

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro rano spodziewany ciężki sprzęt- pewnie fadroma jak co roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 914 nie ma bata,u mnie jezdzi 902,ale radzi sobie bardzo dobrze.Wczoraj było śniegu troche powyżej kolana,a rwał jak głupi.Facet jezdzi ze spółdzielni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miccao myslalem ze masz powazna sprawe z ta zaspa, aby strachu umiesz narobic .szkoda ze nie widziales przez jaka ja sie przebijalem w zeszym roku, jak sie przebijalem 1014 (z przodu mam gumy 24'') to nie widzialem gdzie jade a snieg walil ponad dach . Na tym drugim zdjeciu od dolu to on sobie chyba jechal normalnie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powazna sprawe z ta zaspa

Heh bo najpierw wujek próbował przebić ją ode mnie tj. pod górę no i niestety A później przejechal naokolo i rozbujał się z górki no i bez problemu Nawet ja 40 później szalalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A później przejechal naokolo i rozbujał się z górki no i bez problemu Nawet ja 40 później szalalem

ja tam zawsze zaspe atakuje od dolu ,jak stane to mam mozliwosc cofniecia, a ze zgory to juz cofanie odpada.A czemu przed 914 nie szalales po tej zaspie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z cofanie odpada, ale w planie było wzięcie zaspy na raz i się udało. Gdybym musiał ją odśnieżyć to nie byłoby przeproś dla 40 ale nie było takiej potrzeby. A wujek jako pasjonat ostrej zimowej jazdy nie podarował tej zaspie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nas też zasypało także nie można było wrócić do domu z piątku na sobotę o 2 w nocy nawiało z pól ostatnie 2 km do domu i nie dało rady przejechać samochodem . Na szybkiego opona na linie z tyłu od forschnita( pozostałośc po kombajnie) pierwszy raz a potem dwie opony i drugi przejazd. Dało radę ale u nas zaspy po miskę olejową w C-360, jakby większe to nie dało by rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak slyszalem ze na slaku tak nawalilo i chyba ciagle wieje. Miccao masz moze zdjecie tego U-914??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam i nie wiem kiedy będę miał okazję wykonać Ale jeśli tylko nadarzy sie okazja to pstryknę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej jak myslicie da rade przejechac 1014 przez taka metrowa zaspe?? mam ja przy tylnym wyjezdziee a tylko tamtedy moge ciagnikiem wyjechac. dodam jeszcze ze wyjazd jest pod gorke i to taka dosc stroma i to jest wjazd na droge polna nie wiem czy dam rade ale dzisiaj bede musial sprobowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
miccao myslalem ze masz powazna sprawe z ta zaspa, aby strachu umiesz narobic .szkoda ze nie widziales przez jaka ja sie przebijalem w zeszym roku, jak sie przebijalem 1014 (z przodu mam gumy 24'') to nie widzialem gdzie jade a snieg walil ponad dach . Na tym drugim zdjeciu od dolu to on sobie chyba jechal normalnie??

 

Miałem 3 lata 1014 i w to co napisałeś nigdy nie uwierze równo z przednimi kołami to da rade przejechać ale nie więcej a jeśli chodzi o sypanie śniegu przez dach to zgodze się ale np DT 75 bo coś takiego widziałem jak przepychał śnieg koło mnie to tylko było go słychać ale nie było widać teraz mam 110 km MF i jeśli chodzi o jazde po zaspach to 1014 zostawia daleko z tyłu bo ma sporo większy prześwit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piootr ale ja mam 1014 ktory ma przedni naped taki jak byly montowane w 6-cyl. i jeszcze odpinam dolny zaczep, ramiona podnosnika do gory i zaloze sie ze pojdzie niz twoj fergi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz się po co zakłądać ja sporo jeżdziłem 1014 po zaspach i ma szans

 

Ciekawi mnie czym wg. ciebie różni się most w 1014 i w 1224

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba w 6cyl z przodu sa wieksze kola niz w 1014 czy 914 nie sadzisz?? ja mam wersje z napedem taki jaki jest w np.1224. czy teraz jest to dla ciebie jasne?? poza nawiasem "u mnie wieje jak licho i jeszcze snieg do tego, zayebiscie oby tak jak najdluzej " a u was jak sie pogoda przedstawia??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam świata nie widzę Zacina śnieg, ostro wieje, zaspy sie piętrzą... Jutro będzie hardcore 40 dostanie po garach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...