Skocz do zawartości
Technik rolnik

Wojsko, poborowi i wszystko z tym związane!

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieńdobry

 

Założyłem ten temat poniewaz wielu z nas idzie do wojska lub niedługo pójdzie. Nie zależnie czy macie teraz 13 czy 20 lat każdego ten problem będzie dotyczył lub będzie dotyczył.

Mam pytanie, czy w wieku 19 lat będąc posiadaczem gospodarstwa rolnego będe zoobowiązany do odbycia służby wojskowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz odroczenie na 12 miesiecy jesli pracujesz w nim... tzn. musisz miec potwierdzenie z Gminy.,.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niestety ale jak nie bedziesz mial szczescia to witaj wojo ale masz prawo do odroczenia sie ze wzgledu na "trudna sytuacje rodzinna" piszesz podanko idziesz do gminy oni potwierdzaja ze posiadasz gospodarstwo i na 12 miesiecy masz luz puzniej odrocza cie jeszcze raz i 3 wezwanie na ktorym otrzymasz bilet ale nie zawsze jest tak samo tak bylo w moim przypatku tylko ja na 3 wezwaniu jak koles wrenczal mi bilet to ja wreczylem mu akt malzenstwa na co on "aaaa to zmienia postac rzeczy" i takim sposobem mignolem sie od woja

Technik rolnik tylko sie nie zen zewzgledu na wojsko bo to tylko 9 miesiecy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wzywali na początku 2005 roku.Ale coś tam nagadałem im że mam 16 ha( to prawda ) i że nie miałby kto inny robic( to też prawda ) i jakoś się udało. A gdyby mnie wzięli to nie wiem co bym zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...