Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam chciał bym się zapytać kogos bo mam w owsie dużo trawy i jaki oprysk był by dobry żeby to zniszczyć i zboze jest bardzo marne jak się popatrzy to jak by była łaka tak jest trawy i zboze marne czy jakiś nawóz jakiś dać dobry żeby podskoczył czy cos pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naucz się najpierw po Polsku pisać, a później pytaj, może wtedy ktoś Cię zrozumie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamieszczam, do wiadomości wszystkich a głównie Moderatorów odpowiedź którą otrzymałem na PRIV od kyku1991: "jak bys widział cwelu to umieją czytać szmaciarzu"

Nie dość, że chyba szkoły podstawowej kolega nie skończył z wynikiem pozytywnym z języka polskiego, to kulturą osobistą też nie grzeszy.

Może publicznie wypowiesz się co chciałeś osiągnąć swoją wypowiedzią i dlaczego nie umieściłeś tego publicznie tylko wysłałeś PRIV?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do kyku1991

Jedną z zasad forum PPR jest wzajemny szacunek.

Nie raz prosiłam już forumowiczów o to żeby wzajemnie się szanowali. Niestety, do niektórych użytkowników takie prośby "nie trafiają".

Jeżeli użytkownik kyku1991 jeszcze raz obrazi forumowicza, nawet w wiadomości prywatnej, zostanie zablokowany.

Wszystkich użytkowników proszę o wzajemny szacunek, przecież forum PPR to wasze miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi