Skocz do zawartości
kurka złotopiórka

Wylęgarnie - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

jestem z małopolski, od 3 lat współpracuje z HAMĄ BIS z Wolsztyna, od dwóch rzutów wciskają mi bardzo kiepską kurę, rozważam zmianę wylęgarni, co proponujecie??

Dziś dostałem wyniki badań kur, niestety myliłem, się mam szalejącego wirusa na kurniku od dwóch rzutów, na szczęście wiem teraz jak z nim walczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy z którejś z wylęgarni przychodzą Wam pisklęta w pojemnikach wypełnionych wełną (wioliną)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przerwie zdecydowałem się na pisklęta z BroMargo mam połowę rzutu i jestem bardzo zadowolony, polecam. Odejście od nich nie było trafioną decyzją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na pisklęta ze Świętochłowic straszne badziewie do tego zbierane nie tylko z różnych wylęgarni ale również z różnych stad rodzicielskich.U nich nie przyjmuje się,reklamacji twierdząc że to wina hodowcy.

 

SZCZERZE ODRADZAM !

 

P.S

 

Niech was nie zwiedzie uprzejmość pani Kasi Król bo to tylko fałszywa przykrywka,przy reklmacji pokazuje swoje prawdziwe oblicze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli mogę zaproponować jakąś wylęgarnię to proponuje Krak-drób Tomża Karolina Ścijowice k. Krakowa...bardzo dobry pisklak, dobre wyniki hodowli, równe stado, dobry transport, możliwosc dogadania sie jeśli chodzi o płatnosci..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie odradzam wylęgarnię drobiu pana Tomaszewskiego w Jędrychówku. Kurczaki nie są przebierane, w pierwszych dniach pada po 200 sztuk (z 17 000 tysięcy), do końca chowu wysokie upadki. Ptaki wymagają leczenia (często nie przynoszącego rezulatu) od początku do końca cyklu. Bardzo często wykrywana jest salmonella i różnego rodzaju wirusy nie nadające się do leczenia. Kurczaki nigdy nie osiągają prawidłowych wagi, do tego zawsze pozostaje ok. 1000 charłactwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze ZDECYDOWANIE odradzam wylęgarnię pana Wieczorka z Rychwałdu. Sprzedaje wszystko co popadnie. Hodowcy, którzy nadziali się na "ścierwo" odmawiają mu w ostatniej chwili, a potem delikwent wydzwania po hodowcach i za pół darmo chce wepchnąć swój lipny towar. Sprzedaje ptaki z wirusami, upadki są tak wysokie, że może zdechnąć nawet pół kurnika; a waga takich kurczaków waha się w granicach 1,7-1,9 kg; do tego mnóstwo charłaków.

Nigdy już więcej nie wstawię piskląt od Wieczorka, bo wstawiłam raz o JEDEN RAZ ZA DUŻO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy ktoś z Was brał/bierze pisklaki z wylęgarni JDA? Możecie coś napisać o ich COBBie? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działają od jakiegoś roku max 2, ciężarówki Sztudera można u nich spotkać, jest to nowa wylęgarnia jakaś spółka z Kozłowską, o cobie nie słyszałem rossa chyba mieli.

http://jda-krzywekolo.prv.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników!

 

Zapraszam do współpracy producentów brojlerów kurzych.

 

Jesteśmy nowopowstałą, nowoczesną wylęgarnią drobiu położoną na wschodzie woj. mazowieckiego, powiat Siedlecki. Dysponujemy najnowocześniejszymi aparatami lęgowymi i klujnikami wiodącej w tym zakresie firmy Petersime (ich premiera miała miejsce w lutym 2010r, jesteśmy pierwszym w Polsce zakładem wyposażonym wyłącznie w te aparaty).

 

Oferujemy pisklęta brojlerowskie Cobb500 pochodzące wyłącznie z własnych stad reprodukcyjnych. Od sierpnia 2011 roku także pisklęta Ross308. Na jesieni także pisklęta z zakontraktowanych solidnych stad reprodukcyjnych.

 

Jednorazowy wyląg do 230 tys szt, nie mieszamy linni oraz stad. Priorytetem jest jakość!!! Dysponujemy własnym, nowym transportem piskląt.

Wszystkie nasze stada reprodukcyjne oraz zakłąd pod opieką jednego lekarza weterynarii - specjalistę chorób drobiu.

 

Pierwsze wylęgi po 20 lipca. Zapraszam do kontaktu i składania zamówień.

 

lek.wet. Jacek Czajkowski

tel. 792 60 60 60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze ZDECYDOWANIE odradzam wylęgarnię pana Wieczorka z Rychwałdu. Sprzedaje wszystko co popadnie. Hodowcy, którzy nadziali się na "ścierwo" odmawiają mu w ostatniej chwili, a potem delikwent wydzwania po hodowcach i za pół darmo chce wepchnąć swój lipny towar. Sprzedaje ptaki z wirusami, upadki są tak wysokie, że może zdechnąć nawet pół kurnika; a waga takich kurczaków waha się w granicach 1,7-1,9 kg; do tego mnóstwo charłaków.

Nigdy już więcej nie wstawię piskląt od Wieczorka, bo wstawiłam raz o JEDEN RAZ ZA DUŻO.

popieram nigdy więcej o wieczorka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spora część ZWD ściągała i ściąga jaja wylęgowe w cenie 40-50gr zza granicy i dodatkowo pisklęta też są importowane i przepakowywane na zakładach wylęgowych ( info z pewnych źródeł).To badziewie rozjeżdża się po Polsce jako nasze po atrakcyjnych cenach a potem na kurniku mamy to co pisała "Diana". Pakują nam dodatkowe pisklęta na rynek w "atrakcyjnej" cenie a my mamy potem atrakcje na kurnikach i jeszcze dodatkowy z tego tytułu żywiec i kg mięsa na rynek który dołuje ceny a nam się wydaje , że obniżamy sobie koszty kupując takie g.... za tańsze pieniądze.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawiercie sucheccy jaką maja cene piskąt z terminem płatności -poda ktoś info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników!

 

Zapraszam do współpracy producentów brojlerów kurzych.

 

Jesteśmy nowopowstałą, nowoczesną wylęgarnią drobiu położoną na wschodzie woj. mazowieckiego, powiat Siedlecki. Dysponujemy najnowocześniejszymi aparatami lęgowymi i klujnikami wiodącej w tym zakresie firmy Petersime (ich premiera miała miejsce w lutym 2010r, jesteśmy pierwszym w Polsce zakładem wyposażonym wyłącznie w te aparaty).

 

Oferujemy pisklęta brojlerowskie Cobb500 i Ross 308 pochodzące wyłącznie z własnych stad reprodukcyjnych.

 

Jednorazowy wyląg do 115 tys szt, nie mieszamy linni oraz stad. Priorytetem jest jakość!!! Dysponujemy własnym, nowym transportem piskląt.

Nie nakładamy jaj importowanych, nie importujemy "tanich" piskląt.

 

Promocyjna oferta na pisklęta COBB 500 !!! Zadzwoń i sprawdź !!!

 

Zapraszam do współpracy!

 

Jacek Czajkowski

tel. 792 60 60 60

 

zwd-zdrowykurczak@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nazywa ta nowa wylęgarnia pod Szamotułami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak się nazywa ta nowa wylęgarnia pod Szamotułami?

pewnie to wylęgarnia Drob Impex Poland Sp. z o.o bo to oni ponoć są jednymi z głównych koordynatorów importowanego jajka wylęgowego- tak niesie wieść gminna i jeszcze paru innych- są od wspólpracy z rynkiem holenderskim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZAKŁAD WYLĘGU DROBIU PRZEGĘDZA

ul. Mikołowska 121 44-238 Przegędza

 

 

 

Chcielibyśmy Państwa zainteresować naszą ofertą piskląt jednodniowych typu brojler:

 

Całoroczna sprzedaż piskląt z linii hodowlanych: ROSS 308 oraz HUBBARD

 

Konkurencyjne ceny piskląt

 

Upusty dla odbiorców większych partii

 

Doradztwo weterynaryjno - zootechniczne

 

Specjalistyczny transport

 

Bliższych informacji udzielamy pod numerem telefonu:

 

Pełna gama szczepień za życzenie klienta

661103136 – Marek Wodok

32 431 40 19 – zakład 8-14

zwdprzegendza@gmail.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakład Wylęgu Drobiu Krystyna i Janusz Moskwa

Hodowla kur reprodukcyjnych-hurt i detal

 

 

Kontakt

 

Zakład Wylęgu Drobiu Krystyna i Janusz Moskwa

178

32-020 Wieliczka Lednica Górna 178

- woj. małopolskie

tel. 12 278 36 46

E-mail

Dodatkowe dane kontaktowe

Kraków, Prokocimska 53d/1 tel. 12 655 44 08

sprzedaż detaliczna tel. kom. 515285936

sprzedaż hurtowa tel. kom. 603194635

zwdmoskwa@op.pl

Godziny otwarcia

 

Pn. - Pt.: 8:00-16:00

Szczegółowa oferta firmy

 

Zakład Wylęgu Drobiu Krystyna i Janusz Moskwa działa na rynku od 1956 roku. Prowadzimy hodowlę i sprzedaż kur reprodukcyjnych oraz kurcząt jednodniowych wraz z pełną profilaktyką szczepień(mareka + IB + ND). Firma świadczy usługi wylęgowe-posiadamy własne stada rodzicielskie. Prowadzimy również sprzedaż jaj wylęgowych. Dysponujemy własnym transportem. Ferma i zakład wylęgu drobiu są pod stałym nadzorem Inspekcji Weterynaryjnej.

 

Oferujemy:

-sprzedaż kurcząt jednodniowych(kurki, ogolnoużytkowe, brojlery)

-sprzedaż kur reprodukcyjnych

-sprzedaż jaj wylęgowych

-usługi wylęgowe

-własny transport!

 

Zapraszamy do współpracy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...