Skocz do zawartości
kurka złotopiórka

Wylęgarnie - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki oofca2000 i Tico !

Pozdrawiam i życzę bezproblemowych odchowów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PANIE I PANOWIE NA ZNIESŁAWIENIE NA TYM FORUM GROZI ODPOWIEDZIALNOĆŚ KARNA

ZASTANÓWCIE SIE 3 RAZY ZANIM NAPISZECIE COS CO MOZE OBRAZIĆ INNEGO UZYTKOWNIKA, LUB INNĄ OSOBE.

JA NIESTETY MAM OBOWIĄZAK PODAWANIA POSZKODOWANYM WASZYCH IP.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam drodzy koledzy koleżanki powinniśmy się nawzajem informowac o upadkach i wzlotach żeby nas chodowców wylęgarnie wciąż nieprostowały , bo jak coś niewychodzi to albo chodowca do dupy albo pasza zrypana, albo ,zła profilaktyka ,a wylęgarnia wciąż ok. i jej trudno cokolwiek coś udowodnic, więc prosze o informowanie się nawzajem. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od tej pory wszyscy użytkownicy piszący treści obrazliw lub podlegające paragrafom(jesli zostanie złożona na uzytkownika skarga lub akurat ja na to trafie) będą dostawać bana po IP.

jesli chcecie sie informować w taki sposób ja był poniżej to róbcie to na e-mail.

mam dosyc ciągłych skarg własnie na dzial drobiarstwo.

prawde mówiąc to zaglądam tu tylko jak sypią sie skargi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro żadna , to nie wstawiaj bo "umoczysz" , a najlepiej kup ptaki w ...portugalji bo tam podobno są najlepsze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro żadna , to nie wstawiaj bo "umoczysz" , a najlepiej kup ptaki w ...portugalji bo tam podobno są najlepsze .
Masz racje lepsze w portugali niż w Hama - plus z Reo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AGROFERM ZAWIERCIE.. Największe bagno pod słońcem. Ogólnie mówiąc jakość kur bywa różna, ostatnio są coraz gorsze. Ale to nie wszystko..Nigdy nie macie pewności czy napewno dostaniecie blojlera w ustalonym terminie. Przestawiają wstawienia nawet o 1,5 miesiąca nie informując o tym hodowcy..Bywa też że obetną zamawianą ilość kur o 1500 sztuk. WIELKIE BAGNO. ZERO KONTAKTU ORAZA KULTURY!!!!! Nie polecam.... Szukajcie innej wylegarni..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie biore z HAMA-BIS i wszystko jest ok. Brałem już 4 rzuty i bez żadnej wpadki... Nepiej niż Agroferm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio miałem wizytę przedstawicieli z BroMargo (kiedyś funkcjonowali pod nazwą Janra). Słyszeliście coś o nich?

 

Z tego co mówią to obsługują tych największych hodowców z wielkopolski i chwalą się bardzo dobrą jakością piskląt, bo mają własne fermy rodzicielskie i odchowowe. Cenowo ponoć nie odbiegają od konkurencji.

 

Jakieś opinie?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego ci wiem Janra jakis czas temu probowala sił na Ukrainie ale cos im nie poszlo i wracaja tutaj i obnizaja ceny bo nie maja gdzie upchnac pisklaka. Osobiscie bierzemy og Malca i nie ma problemow. Mozna ta wylegarnie polecic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od 4 lat biorę pisklęta z Wylęgarni w Rychwale koło Konina i jestem zadowolony

Zresztą właściciel jest bardzo kontaktowy i ma swoje stada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od Bromargo a wcześniej Janry biorę pisklęta od 5 lat i nie narzekam, także z czystym sumieniem mogę polecić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam czy ktoś z was polecałby HAMA PLUS lub pisklaki od SZTUDERA
Myślę,że chodziło raczej o hama-bis.Nigdy od nich nie brałem.Natomiast biorę od Sztudera już kilka dobrych lat i naprawdę polecam, nie zamieniłbym tej wylęgarni na inną.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej TOM-JOK jakoś twoja wypowiedz mnie nieprzekonuje co do tej wylęgarni, jesli biezesz juz kilka dobrych lat to napisz jakie masz wyniki , na ich pisklętach , dlaczego bys niewziął z innej?. niezazdroszcze ci tego miodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej TOM-JOK jakoś twoja wypowiedz mnie nieprzekonuje co do tej wylęgarni, jesli biezesz juz kilka dobrych lat to napisz jakie masz wyniki , na ich pisklętach , dlaczego bys niewziął z innej?. niezazdroszcze ci tego miodu.
Ja nie chcę Cię przekonywać tylko polecam.Od Sztudera kurczaki nie różnicują się,upadki do 2,5%,wynik w zależności od długości chowy,ostatni:2,65/1,88 na 43 dzień(biorę tylko ROSSA 308).I obowiązkowo na pięć i pół tygodnia przerzedzenie.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz wiecej z hamy nie wezne wielki kibel nic wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odchowuję ok 80 000 kurcząt ogólnoużytkowych i biorę pisklęta z małej rodzinnej wylęgarni z Zamościa. Powiedzcie ile kosztują w innych wylęgarniach pisklaki. Ja płacę 1,95zł za kurkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sztudera to ja wielkim łukiem omijam. Miałem z Zawiercia i są ok, chociaż kroili na cenie. Teraz próbuję inną wylęgarnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sztudera to ja wielkim łukiem omijam.

 

 

Ja też.

TOM-JOK chyba dobrze znasz pana Tomka.Mało kto dostaje z tej firmy takie dobre ptaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sztudera to ja wielkim łukiem omijam.

 

 

Ja też.

TOM-JOK chyba dobrze znasz pana Tomka.Mało kto dostaje z tej firmy takie dobre ptaki.

Nie ukrywam,że się dobrze znamy ale myślę,że nie ma to wielkiego wpływu.Myślę,że technika chowu ma ogromny wpływ na wyniki.Znam gościa,który dostaje tego samego pisklaka,mi wychodzi a jemu nie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sztudera to ja wielkim łukiem omijam.

 

 

Ja też.

TOM-JOK chyba dobrze znasz pana Tomka.Mało kto dostaje z tej firmy takie dobre ptaki.

Nie ukrywam,że się dobrze znamy ale myślę,że nie ma to wielkiego wpływu.Myślę,że technika chowu ma ogromny wpływ na wyniki.Znam gościa,który dostaje tego samego pisklaka,mi wychodzi a jemu nie. Pozdrawiam.
Opowiadasz bajeczki.ty dostałeś z jajek super bo w stadzie repro się nic niedziało, a kolega mugł dostac po tobie ,poniewasz coś w stadzie zaczeło się dziac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...