Skocz do zawartości
rufus

Ubojnia Bastian

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkanie zainspirowane przez Grzegorza B. które się dzisiaj odbyło miało na celu przedstawienie perspektyw co dalej z nami . Na wstępie powiem, żeby wizje senne jakie Macie pod tytułem " moje spotkanie z Grzesiem" porzucić niech Wam się raczej przyśni ktoś ładniejszy. Śliczna Pani mecenas wyartykułuje co mieli by do powiedzenia właściciele A i B (od marca 2016 jest to: Wacław B. oraz Aniszewski A - nie cieszcie się to nic nie zmienia).

Generalnie wg dokumentów, których NIE zobaczycie (bo nie!)hodowcy muszą otrzymać około 9 miln zł a wierzytelności do banku około 3 miln.

Aktywa wg ich dokumentów (stare nieaktualne z 2015 zł zrobione nie wg sprzedaży przyśpieszonej ) to 8 min (tutaj nie mam pewności czy , dodatkowo na konto wpłynie 2 miln.( to raczej jedyna prawdziwa inf.)

Co jest NIE prawdą : a) wycena ziemi 4miln + 4 maszyny (to te 8 co podałem)= realne jedynie w lokalizacji Sopot ,upss żle pisze nie ma już w Sopocie wolnych parceli bo braciszek G.B wykupił (taka moja osobista złośliwość) . Mówiąc krótko za 8 miln pryszczaty na jedno kupi tę ubojnie , a zdrowszy odważny za 1 miln niestety na naszą zgubę ale to tylko moja opinia sami widzieliście i oceńcie za % rzeczywistej wartości licytuję takie coś? Towaru jest kilkanaście ton mrożonki -zostanie sprzedana a kosa na konto spółki - to dobra wiadomość ,że nie zgnije.

Co do obecnego na miejscu inwestora : trudno ocenić, raczej nie prawdziwa postać mająca wpłynąć na naszą decyzję ,że czas nagli i w końcu ktoś pierwszy musi powiedzieć ile % się zrzeka .

Nie wiemy czy sędzia zdecyduje się na ogłoszenie upadłości , dla nas wg mojego interesu wole żeby nie.

30 osób( ze 101 jakie są wierzycielami ) które dzisiaj podały kwoty wyszło 7,3 miliona ( jak to się ma do dokumentów jaki AB złożyli w sądzie gdzie jest wykazane 9 ) sami oceńcie czy 70 pozostałych wierzycieli ma tylko 1,7 mil? może tak o ile organizator dzisiejszego spotkanie BG wybrał tych najbardziej poszkodowanych .

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsza poprawka :

1)naliczyłem 38 hodowców a nie 30

2)Jeden Hodowca jest wpisany 2x -w rożnym miejscu i z rożnymi kwotami więc bilans może być mniejszy o 200 tyś ale nie wiadomo chyba że zbieżność nazwisk i imion zarazem co na Kaszubach jest normalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie hodowcy, współczuje, wcześniej straszyli wszyscy, że zalewo padnie a tu patrz mniejsza, rozwijająca się ubojnia A&B Drob ogłosiła upadłość, nikt tego się nie spodziewał a jeszcze jakiś czas temu dzwonili za kurą.

 

Moja rada dla hodowców żądajcie zabezpieczeń! i umowy sporządzajcie z prawnikami, wiem, że nikt nie ma na to czasu i pieniędzy ale tak trzeba.

Kolejna sprawa jeśli już budujecie tych kurników i obracacie milionami (patrz. obrót) to załóżcie spółkę z.o.o.

W każdym razie działajcie i komunikujmy o niegodnych ubojniach, wylęgarniach, paszarniach, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo nam,że sławetny oszust syna prezesa ubojni zbywa majątek własny . Bastiany sporo kasy przekazali rodzinie . G.B Zorientował się że, mu zabierzemy co nakradł przez ostatnie 3 lata ze spółki. Wymyślił sobie że choroba psychiczna ojca -prezesa zarządu spółki pozwoli mu na bezkarne okradanie hodowców i nie tylko (np: za ON są winni 180 tyś zł firmie z Żukowa,kierowcy nie wręczyli ostatnich faktur z usługi- o tym Pani mecenas nie wspomniała). Sąd powoła biegłego w zakresie psychiatrii i określi jego stan na czas gdy nas okradał . Piszę o Sądzie bo liczymy że prokuratura jednak dopatrzy się świadomego działania na szkodę spółki przez prezesa . Powiązania rodzinne jednak moją znaczenie -bo o tym zdecyduje człowiek- Sędzia -a głupi nie jest ,chociaż mecenaska miała za zadanie nas zniechęcić do walki mówiąc ,że Sąd ogłosi upadłość( czyli puszcza nas boso) .To są słowa pana który miał wgląd do naszych spraw poprzez Bastiana G . i jest prawdopodobne że działał wespół z synkiem prezesa .Reasumując Bastiany i Aniszewscy nie przestali nas okradać:

Liczyli na to że sprzedamy długi (chętni już byli -koledzy Bastiana G) .Za bardzo dobre prowadzenie ubojni mieliśmy im wypłacić premię -umorzenie 50% długu - wg mecenaski wychodzi to 4,5 milina premii prosto do AB drobu. Jeżeli w własnym zakresie nie będziemy tego nagłaśniać w gazetach , forach internetowych TV to sprawa ucichnie a my przegramy nasz dorobek .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak Wam wiadomo po interwencji senatorów u vice ministra sprawiedliwości postępowanie prokuratorskie przeniesiono z powiatu kartuskiego do miasta grodzkiego Gdańsk. Możliwe że to dobrze dla nas bo macki H...a będą miały trudniej .W poniedziałek te macki próbowały się dowiadywać o swoich winach w prokuraturze kartuskiej ale prokurator prowadzących spuścił tych (słowo zostało usunięte)ków na drzewo - byłem i osobiście to słyszałem i widziałem. Czegoś się jednak obawiają . Okoliczna ludność obawia się H...a że niby sekciarz jest , sprostować należy że jest po prostu rycerzem NMP w klasztorze w Częstochowie (chodzi o to żeby jako osoba nie świecka nie płacić podatków jak się należy)to może Wam wyjaśnić wieloletni przyjaciel Pana H...a dr.Wajler naganiacz Bastianów i Aniszewskich (przyczynił się do zguby tak samo jak oni).

Ten "słup" Bastian G. (po konsultacjach z rodzinami Aniszewski i Bastian postanowiono że B.G weźmie na siebie całe uderzenie bo ma mafię za sobą co potwierdza spotkanie w Sopocie w mieszkaniu tego oszusta B.G pana H...a + jego córka ).Ta zdemoralizowana rycerska brać + oboiści uważają nas z debili myśląc że nic nie robimy . Nowe BMW oDebra1ne z salonu (przecież znamy i nawet ile zapłacił ) , maszynę do przesiewu piasku tak samo . Reasumując : te (słowo zostało usunięte)ki uwijają się jak w ukropie wydając ile się da , zamierzają pozostać w okolicach 3-city ( odwaga ich nie opuściła jak widać- debil grześ liczy na teścia ), Aniszewska natomiast powiedziała że zamierza Nas spłacić . Ten kto chciałby co więcej się planach Aniszewskich to zapraszamy do Żukowa ,tam mieszka i wytłumaczy jak chce to zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zdiwiłbym sie gdyby "nagle" zaczęli ulegać róznym wypadkom wymiar sprawiedliwości ( niesprawiedliwości ) jest tak po...any , że temat będą rozpatrywać miesiącami , latami. Przypomnijcie sobie Drobkartel , DrobPol, Drobiarskie w Sławnie - później przejete przez Dwobusza , a na koncu Golpasz , Ryska Pranczka ..... oni wszyscy wyje..ali hodowcow na grubą kasę i co z tego mieli hodowcy? W zasadzie mają do dzisiaj kupę kasy nie do odzyskania A tych pier..lonych prawników ktorzy bronią złodziei , namawiają do jakiś darowizn. straszą .... potraktowałbym tak samo jak powinno potraktować się bastianów i innych ...... hm... szkoda , że nie mogę napisac tego co powinienem bo zaraz hieny prawne rzucą się z pozwami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spotkanie pokrzywdzonych hodowców przez rodzinę Bastianów i Aniszewskich w Żukowie ul.Pod Elżbietowo 9 we wtorek o 11.30 ,liczymy na liczne wstawienie się , ten kto nie może niech wyśle sąsiada . Proponuje po tym spotkaniu razem pojechać w miejsce gdzie pomieszkują te (słowo zostało usunięte) i ich rodziny i tam też zrobić pikietę . Staramy się o wsparcie kamer TV -powinno się udać. Jutro wywiady z hodowcami w Radio Gdańsk -o emisji powiadomię.

TVN 24 jest zainteresowany ale musimy jeszcze trochę ten bałagan poukładać.

Co do nowości :

a) muszę sprostować poprzedni wpis o BMW (słowo zostało usunięte) Grzegorza - to nie prawda ,fałszywa info, nie kupił drugiego BMW,

b) czy ktoś dzwonił do Olszewskiej S. i pytał jak chce nas spłacać? Myślę, że ojciec- (słowo zostało usunięte) Aniszewsk ma jakiś plan.

c)w domu przy ubojni mieszka beneficjent Bastian i korzysta z naszej kasy może jego się zapytamy we wtorek gdzie jest nasza kasa ? Jego uśmiech w drogim aucie młodego Bastianka wskazuje że ma się doskonale .

d) Ten kto był w ubojni powinien zauważyć Lidla/ Sieć 34 w ŻUkowie, tam gdzie stała BMW na sprzedaż , gdzie zięciu Aniszewskiego ma myjnię sam., . Są przesłanki że tam jest kilka milionów które ubojnia wyprowadziła. Właścicielem jest miła pani Bastianowa i jej mąż najlepsza rodzina złodziejskiego duetu.

Uważamy że tam należy szukać naszej kasy -G.B często się chwalił ,podawał konkretne kwoty co do nowej inwestycji pod Lidla, nadmienię jedynie że wspomniany przyjaciel Bastianów handluje też mięsem hurtowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że oszuści kaszubscy Bastiany i Aniszewscy oraz cieniasy- ich adwokaci czytają Nasze forum więc wszystkiego nie można pisać. Jutro zrobimy manifestację, liczymy na tłumy. Uprasza się o poważne podejście do tego najazdu na Żukowo bo to może mieć duże znaczenie w przyszłości a chodzi o nasze dziesiątki milionów (potrzebujemy mediów bo prawo broni tych złodziei, władza się zmieniła i będzie chciała nam pomóc ale to musi być medialne). Miła Pani z TVN24 pytała ile nas będzie i otrzymała odpowiedz, że 200 osób, więc możliwe, że będzie z nami -zależy czy W-Wa się zgodzi na wysłanie wozu. Jeśli nie będzie nas min.200 to uzna, że jesteśmy maleńką grupą i zainteresowanie naszą tragedią bezpowrotnie zaniknie. Zróbcie jakieś transparenty jak możecie, może są gdzieś w necie zdjęcia tych oszustów?

Śmierdziele mimo, że mają zarzut o oszustwo rozsyłają po redakcjach, że ich biednych oczerniamy, że położyli firmę ze względów na trudną sytuację na rynku drobiu. Przynajmniej już znamy ich linię obrony. Jak spotkam tego faceta pseudo mecenasa to...Trochę mamy szczęścia, że " ubojowi oszuści" mają niskie IQ to i ich mecenas bystry nie będzie, wiecie jak jest swój ciągnie do swego.Jak ktoś namierzy tych złodziei prosimy (maile i tel.znacie z ostatniej listy), są 3 osoby, które pilnie pragną się z nimi spotkać.

[/u]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało Was było dzisiaj (trochę jesteśmy zawiedzeni) i dlatego nie mogliśmy zrealizować głównego naszego zamysłu nacisku na tych oszustów ubojowych czyli pikiety przed domem spadkobierczyni fortuny po lini Aniszewskiego -ukrywającej się Sylwii O. w Żukowie ani u jej ojca dyrektora ubojnia Aniszewski A.w Niestępowie. BAstardów nie namierzyliśmy więc na razie trzeba poczekać.

3 stacje :TVN24 , Superstacja,i lokalna z Gdańska nakręciła materiał(w linku materiał z stacji regionalnej) to ogólnopolskie to raczej w Waszych telewizorach oczekujcie.Pan lekarz wet.się wstawił -jedyny z kółka różnicowego z honorem.

Jest artykuł w kartuzyinfo. polecam -zasięg wojewódzki.Mamy kilku posłów oprócz senatora w komisji. Jedno jest pocieszające _adwokaci złoczyńców to takie same cieniasy jak Bastardy,znaczy kasy przez to nam nie przybędzie ale oszuści są zmuszeni na obcowanie z taki samymi kłamcami jak oni -to musi być przykre doświadczeni.Używajcie serwerów Chińskich prze platformę "TOR" bo teść Gerzegoża B. występuje gdzie się da o udostępnienie IP (adres komputera) może ktoś go denerwował i szuka następnych wrażeń w salach sądowych.

Ci co chcą występować w sądzie niech się trochę zainteresują bo mamy prawnika za wspólną kasę itd.przynajmniej ci co nie są zdolni do samodzielnego działania niech się przyłączą.

 

http://expresskaszubski.pl/aktualnosci/2016/05/zukowo-pikieta-pod-zlikwidowana-ubojnia-drobiu-zabrali-nam-pieniadze-i-zycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pseudo intelektualiści, którzy wmawiają tym oszustom z kółka różańcowego mają nawet swoją stronę internetową, tego z banalną fryzurką leszcza w merolu bez tablic rejestracyjnych ..... też chętnie bym poczytał o jego sukcesach o ile to nie "świński duet", mamy dużo szczęścia -to leszcze, nie są w stanie skutecznie obronić bastardów i Aniszewskich.

znalazłem taką kancelarię może ktoś skorzysta :

 

https://www.google.pl/#q=renata+pi%C4%99tka+kancelaria+radcy+prawnego

 

Co do tych o których się mówi, że sprzedali dług silniejszym bandytom. NIe dajcie się złapać , a tak na serio to mają dużą rodzinę z majątkiem, rodzeństwo oszustów lub dzieci są bardzo dobrze usytuowane (domy ,sklepy, myjnie sam.drogie auta ,mieszkania, majątek spółek itd. jest z czego brać ) dalsza rodzina ma też sporo kasy ułożone - ja bym tam się popytał czy nie zechcieli by złożyć darowizny na Boży cel.

Ci oszuści i ich prawnicy nie pytali nigdy jak nasze dzieci, gospodarstwa , rodzice ,dziadkowie, rodzeństwo ,zwierzęta się mają- maja to głęboko w jelicie grubym i śmieją się z nas jacy to frajerzy jesteśmy. Najważniejsze, że razem nigdy nie odpuścimy tego co nam zrobili - do końca życia będziemy ich ścigać o zapłatę .

Teraz czekamy na służby specjalne,które raczej się wezmą za Grześka B, Olszewską S. Wacka i Adama, ale to dopiero po udowodnieniu im oszustwa co na 95% nastąpi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niebawem spotkanie Pani Prokurator z hodowcami, Wacek i Adam oraz Grześ się nie wiwiną, spadkobierczyni fortuny Aniszeskich- Sylwia nie wiadomo, na pewno jest zamieszana w oszustwo bo wiedziała o wszystkim, czy panie starsze- żony oszustów pewnie się im uda. "jeleń" z Przodkowa wszystkiego nie przewidział i trochę im nabruździł swoją obecnością w sprawie, służby bardzo się tym zainteresowały. Do hodowców należny naciskać na kogo się da, opowiadać gdzie się da o tym gdańskim układzie mafijnym, Ziobrzyści są spragnieni krwi - to jedyna szansa na wsadzenie tego kółka różańcowego do więzienia i oDebra1nia im naszych pieniędzy. Grześ na narkotyki i burdele nie zdąży wydać całej gotówki. Reszta majątku jest u rodziny Bastardów i Aniszewskich wystarczy po niego sięgnąć. Wielu z nas chce czekać do wyroku w sprawie upadłości/ nie-upadłości, gdzie i jakie majątki są poukrywane powoli wychodzą na jaw- radosnych łowów. Jak ktoś zrobi zdjęcie opuchniętej twarzy któregoś z Bastardów albo zdziwionego wyrazu twarzy Sylwii czy Bartłomieja kiedy zabieracie im coś to poproszę -opublikujemy w gazetach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którzy chcieli by zakupić sławną ubojnie z Żukowa mają okazję jedyną i niepowtarzalną na zakupienie między innymi zanku towarowego, złodzieje wycenili swoje logo ( ten napis A&b Drob) w cenę wliczyli też swoja stronę internetową (zobaczcie jak ona wygląda adres bez zmian ) na ......??????.........naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....uuuuwwwwaggggaaaaaa........... osiemset tysięcy PLN!!!

Tak z grubsza wygląda cała ich wycena majątku spółki.

Oj Bastianek i reszta bandy chyba przegięła. Zróbmy licytację loga na Allegro : ja pierwszy daję 100zł żeby nigdy więcej ni eoglądać tego skrótu od przeklętych przez ludzi i Boga Aniszewskich & Bastianów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tych co już sprzedali dług: Grzegorz widziany w BMW 2016 M3 kabrio - kolor niezmiennie pedalska biel (tym razem prawdziwe M3 nie to badziewie co kupił na jesieni), stacjonuje w Sopocie, jeśli ktoś szuka adresu jest już nam znany, do kogo zadzwonić w tej sprawie sami wiecie, to bastardy o aniszewscy czytają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bastianek Grzesiek na euro we Francji i jeszcze śmie publikować zdjęcia swojego ryja! Ten świński duet powrócił do poprzedniego miejsca zamieszkania tj ubojni.Generalnie Aniszewscy i Bastiany mają się dobrze, jeżdżą po Trójmieście, w sklepach nikt im w twarz nie napluł( chociaż w Żukowie wielu obiecało,że wyprosi ich ze sklepu jak przyjdą) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro i tak już wszyscy wiedzą to opiszę co się stało chociaż nie jest to miłe dla mnie gdyż mocno mnie poniżono i to wśród wielu znajomych mi mieszczan.

W Żukowie ksiądz zapraszał na pogrzeb dziadka bandytów Bastianów więc postanowiłem pożegnać starszego Pana, którego znałem z widzenia.Będąc już na tym pogrzebie postanowiłem nagrać uroczystość dla własnego użytku.Jednakże nagle niczym nie sprowokowana wypełzła do mnie Pani Hirsz i uderzyła mnie w twarz ( jej mentor poseł dr.A.Jaworski chyba się zasmuci jak się dowie komu dał pracę w PZU ) - tym czynem zainicjowała dalsze posunięcia dwóch braci Bastianków, ten szczuplejszy( ten co na jednej z demonstracji groził mi pokazując jaki malutki jestem) uderzył mnie podobnie jak narzeczona G.B w twarz a drugi z braci(G.b) nie wiem co zrobił nie widać tego na nagraniu( jedynie pamiętam jak zwyzywał mnie od brudasów ). Pogotowie podejrzewając uraz głowy zawiozło mnie do szpitala( reszty nie zdradzę teraz). Tak więc przypadkowo nagrałem całą ekipę polakożerców, którzy nas okradli. Gazety chcą o tym napisać, ludzie z PO również chcą filmik zobaczyć. Mam odpowiedni termin na zgłoszenie sprawy - teraz nie mogę muszę poleżeć.Nie sądzę żeby chcieli przeprosić za naruszenie moje nietykalności i ból którego są sprawcami- leczenie również będzie długotrwałe.Na szczęście na pogrzebie był też świadek i potwierdził mi co się działo.

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Tych z Was, którzy nie słyszeli:

przed świętami Bożego Narodzenia aresztowano(PRZED świtem a na to trzeba sobie zasłużyć) komplet złodziejaszków ubojowych tj: herszta grupy Bastian W.,wice bandytę Aniszewski A., oraz poszukiwanego przez prokuratora od zorganizowanej przestępczości Bastian G- ukochanego blondynki (poszukiwanego bo bydlak znał kroki prokuratury dodatkowo radykalnie zmienił wygląd,bleczał jak go aresztowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to prawda to niech to bedzie przestrogą dla wszystkich innych właścicieli zakładów ubojowych . Może jest jeszcze jakaś sprawiedliwość ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, niech nasz przykład uprzytomni Wam wszystkim że oddajecie swoje majątki( setki tysięcy zł w kurczakach ), że nie liczy się Wasz pot, spryt,przedsiębiorczość,dobroć . Liczy się czy ostatecznie otrzymanie zapłatę za towar. Ubojnie biorąc towar powinny może jakoś gwarantować zapłatę? może czekiem ? W naszej sprawie walczymy ale mamy lokalną mafię przeciwko która nas zastrasza więc raczej słabo to wygląda.

Wsadzili do aresztu bandytów, którzy zdążyli pokupować kopalnie, potężne nowoczesne gospodarstwa rolne, spółkę z ulicy Fredry w Żukowie, hotel w Kołobrzegu itd. spróbuje ktoś zabrać im tę kasę? W Polsce fala" notorycznych samobójców" się już przelała za Leppera, teraz Kaszubi mają zapaść na ten rodzaj szaleństwa? Ubojnię chciał ktoś kupić ale bandyci byli przygotowani na to i tak podzielili ziemię na której leży ubojnia, że właściwie zapomnijcie( nikt przecież nie będzie nam zabierał raz zagarniętej na głupich hodowcach kasy, cytat G.Bastian). Kiedy próbowaliśmy demonstrować pod domami bandytów w sukurs przyjeżdżała mafia (ochroniarze złodziejów) i Policja która koniecznie musiała nas pisywać i nam grozić palem, żebyśmy uważali co robimy-sługusy.Kilku hodowców dostało swoje w gotówce ( o 2 wiemy to na pewno) od ...każdy zainteresowany wie. Zresztą przedstawiciel zarządu obiecał że "ani jednej złotówki nie otrzymamy -nigdy"cytat ze spotkania w siedzibie AB drób w kwietniu 2016,nagranie audio.

Wspaniali hodowcy- przemyślcie nasz przykład, nie ufajcie ubojniom nadmiernie, sprawdzajcie stan finansowy ich spółek( to jest możliwe ), jeśli wydłuża się płatność to czerwona lampka niech zabłyśnie.albo jeśli uboista wżenia się w mafię- uciekajcie. Ubojnia ma możliwość zniszczenia Waszego życia, zabiera jak w naszym przypadku, pieniądze i gospodarstwa i zastawia nas z kredytami na setki tyś złotych- nigdy już nie powstaniecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...