Skocz do zawartości
kawutek

Ankieta- bardzo proszę o pomoc :)

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo!

 

Jestem studentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, kierunku Rolnictwo-Zarządzanie Produkcją i aktualnie piszę pracę magisterską na temat: „Potrzeby i oczekiwania doradcze producentów rolnych.” Proszę o wypełnienie poniższej ankiety (ankieta znajduje się pod adresem poniższego linku). Formularz skierowany jest do osób użytkujących gospodarstwa rolne na terenie całej Polski i przeznaczony jest na potrzeby pracy magisterskiej. Uprzejmie proszę o szczere wypełnienie ankiety oraz udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania zawarte w kwestionariuszu. Ankieta jest bardzo krótka i czas na jej wypełnienie nie powinien przekroczyć 5 min. Zapewniam, że ankieta ma tylko i wyłącznie charakter naukowy i jest w pełni anonimowa, a uzyskane odpowiedzi posłużą wyłącznie jako dane statystyczne potrzebne do pracy magisterskiej.

 

Ankietę można wypełnić pod adresem: http://goo.gl/forms/GzoW0fjlP2

 

Z góry dziękuję za poświęcony Państwa czas oraz pomoc w wypełnieniu ankiety, której wyniki w postaci odpowiedzi są dla mnie bezcenne.

 

Pozdrawiam!

Katarzyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam komunikat "Formularz Potrzeby i oczekiwania doradcze producentów rolnych nie przyjmuje już odpowiedzi."

Czy to oznacza ze już nieaktualne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...