Skocz do zawartości
gajdakamil

UKRADZIONO JOHN DEERE 6620

Rekomendowane odpowiedzi

a mi ukradlui kolczatke do pługa - centralnie zpod furtki.

a kiedyś spuściłem psa i w nocy słyszę krzyk wybiegam a tam mój piesek gryzie złomiarza. Zadzwoniłem po 997 przyjechali i dostałem mandat 500 zł że złomiarz na moim podwórku o 2 w nocy został pogruziony przez psa

Wiesz co ?? Jak czytam twoje wypowiedzi to się tak zastanawiam czy czasami Jasiu Śmietana nie przeniósł się z Onetu na PPR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sąsiadowi od roku ubywało paliwa wiec pomyślał ze mu kradną a ze rzadko jeździ traktorem to postanowił wlać 5 litrów paliwa i w którym rozpóścił cukier, a wiadomo ze majać cukier w baku to nie wyczysci go zaden filtr i pompe i wtryskiwacze do mymiany, jak byłem u niego ostatnio to podeszłem do ciagnika i patrze ze paliwo mu kapie z węzyka a ze stawiał zawsze ciagnik w innym miejscu to tego nie zauważył i to był przyczyna ubywania paliwa, musiał odkręcić bak i go wyczyścić, narobił sie bo dobrze nie sprawdził przyczyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zostawiłem kąbajn na polu i pojechałem na obiad(1km od domu) to jak wruciłem to całej kosy nie miałem!!! A nie było mnie pół godziny!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi niestety w ten piatek okradli samochod z radia i dokumentow a na dodatek 10 innych samochodow na wsi a w niedziele sie ktos krecil po wsi jakis nieznajomy samochod zadzwonilem na policje to dopiero po godzinie przyjechali a nastepnego dnia dowiedzialem sie ze znajomemu okradli samochod i troszke cegiel pod budowe domu, a na dodatek ze wezwalem policje bez powodu zostalem pouczony i spisany za to ze powiedzialem do policjanta: ze policji trzeba zlapac zlodzieja i skuc w kajdany i podczepic do plotu

..... 5lat temu jeszcze jak tata moj zyl, zostawilismy cyklop za obora a nastepnego dnia rano juz sprezarki z pompa niebylo... w ubieglym roku sasiadowi podczas zniw ukradli mu caly zbiornik paliwa w bizonie na polu, a nastepnego dnia wyprowadzili mu samochod z garazu tylnymi drzwiami... u mnie na wsi jak masz cos na dworze zawsze cos ginie.. nie musi to byc jakis zlodziej wystarczy nawet zwykly sasiad ktoremu cos brakuje na gospodarce....

 

jak kupywalem swoj ciagnik na poczatku wrzesnia bylo jedno zabawne zdarzenie na granicy polskoniemieckiej gdyz sprawdzali wszystkie sprowadzanie ciagniki za granicy nawet i czesci bo u niemca z pola ukradli 6 jd 6620 a plugi i agregaty zostaly na polu.. hehe... no jak bylem na zachodzie to naprawde tam rolnicy ufaja ludziom ze swojej wsi zostawiaja traktory ze sprzetem na polu, otoz jak bylismy u znajomego we francji ze szwagrem pojechalismy po znajomego na pole oddalone o 5km od domu to zamknal tylko ciagnik NH duzego na klucz wsiadl z nami i przyjechalismy do niego do domu a dopiero nastepnego dnia zona jego odwiozla spowrotem na pole zeby dokonczyl i nic nie zginelo ani nic... a u nas zostawic na 3godziny cos na polu to odrazu zniknie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam polisyAGRO-CASCO w TUW w miare tanie w porownaniu do PZU to o polowe robia wszelkie sprzety rolnicze a na zlodzieja to tylko ubezpieczenie kradzieja nie upilnujesz ale on ciebie - tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojemu znajomemu z pod domu ukradli składaka, dwie nowe podkowy i młotek do podkow a kleszczy już nie wzieli a pies był!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy znalazł sie JD? Mysle że taki sprzet kradna albo na zamówienie albo na eksport np na ukrainę tam rozwijają sie duże gospodarstwa po dawnych pegrach czy tam kołchozach. Takie stare polskie ciągniki kradną głównie na częścialbo na złom miejscowe łaziki podobnie palio i inne drobne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam niestety Ciagnika nie odnalazłem, apeluje do wszystkich jeśli wiedzą obojetnie o maszynie na którą właściciel nie posiada dokumentów aby zgłaszali na policje to może każdy pomyśli zanim kupi maszyne, ze nie warto ryzykować odsiadką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
polecam polisyAGRO-CASCO w TUW w miare tanie w porownaniu do PZU to o polowe robia wszelkie sprzety rolnicze a na zlodzieja to tylko ubezpieczenie kradzieja nie upilnujesz ale on ciebie - tak

Polisa tania to bardzo dobże ale jak sprawa sie ma do wyplacania odszkodowań?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem,ze te kradzione jakoś rejestrują na podstawione osoby i do ruskich wiozą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare lat temu znajomemu ukradli C330M w bardzo dobrym stanie. Nie był ubezpieczony niestety. Złodzieje bardzo dobrze wiedzieli, którędy wyjechać z podwórka i tym podobne, wiec pewnie byli z terenu. Policja przyjechała z psem, połazili, połazili i powiedzieli na koniec, że jakby sie czegoś dowiedział, to niech im da znać. Nieźle, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To u nas w okolicy również złodzieje działali jak napisał kolega Peron z tym że ukradli MTZ82 z pługiem 4 skibowym który stał za stodołą i był zamknięty na kłódkę!! Gospodarz wtedy był z całą rodziną na jakiś urodzinach czy innej imprezie i wrócil nad ranem. Z tego co wiem to gdzieś koło północy ktoś słyszał jakby ciągnik chodził a kradzeż nastapiła w pażdzierniku. Policja przyjechała i znależli nawet ślady butów złodzijei lecz po tygodniu poszukiwań nie znależli ciągnika, na szczęscie był ubezpieczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swiet racja ja tam nic nie kupuje zod handlarzy wozacych towar po domach bo niby taniej czy cos tam ! Niechce zeby ktos mi w domu katy przegladal ! Sprawy zalatwiam w bramie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie - to okazja czyni złodzieja - dlatego najlepiej jest trzymać wartościowy sprzęt zamknięty w stodole lub w garażu ( jak czegoś nie widać to w oczy nie kuje ) czasem dodatkowy zamek potrafi zniechęcić złodzieja . Wiem , że nie każdy może sobie na to pozwolić , w takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest wykupienie dobrego ubezpieczenia i zainwestowanie w dobre psy ( polecam wilczury - najlepiej kupić młode suczki i samemu wychować )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam was nieszczęsiniki powiem wam coś złodzieja daleko nie szukajcie to zawsze jest tak samo znajdzie sie w karzdej wsi oszołom któremu ręce lepiom się do wszystkiego daleki złodziej nie zna drók polnych którymi mógł by ciągnik wyprowadzić a z tymi ubezpieczeniami to ja jestem za

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...