Skocz do zawartości
gajdakamil

UKRADZIONO JOHN DEERE 6620

Rekomendowane odpowiedzi

PROSZE O INFORMACJE O CIAGNIKU 6620 NOWYM DOKŁADNIE Z 29 WRZEŚNIA 2006 ROKU. GDZIE MOŻE PRZYBYWAĆ O NUMERACH REJESTRACYJNYCH EPI 83JV NIESTETY NIE BYŁ JESZCZE UBEZPIECZONY ZGINOŁ W POWIECIE PIOTRKOWSKIM WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE

NAGRODA!!!!!

PROSZE O POMOC

 

TEL 691384922 LUB 601311247

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary naprawde mi cie szkoda !!!

 

Posłuchaj jakieś 6 m-c temu w mojej okolicy prowadzono kilka spraw w takiej samej sprawie JD6620 SE.

Próbuj kontaktowac sie z Powiatowa Komendą Policji w Mińsku Mazowieckim oni prowadzili te sprawy.

Dodatkowo w tym samym czasie na terenie powiatu siedleckiego rozbito grupę złodzieji specjalizującą sie w tego typu kradziezach. maszyny odzyskano pod Siedlcami!!! Sprawców niestety nie udało sie złapac!!! i szajka dalej działa. Dzwoń do KPP w Siedlcach Oficer dyżurny - (025) 643 23 60.

W jednym z przypadków pojazd odnaleziono bo gdzies na terenie polski pokazał sie w ogłoszeniu po bardzo atrakcyjnej cenie !!!!! Trzeba poprostu sledzić ogłoszenia!!!

 

Zyczę ci zeby szybko sie znalazł !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje przykleić temat !!!!!! To jest bardzo poważna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej mogę i przykleić.

 

A tak przy okazji: w mojej okolicy jeden gościu ukradł dwa Ursusy, odstęp od obydwu kradzieży ok. tygodnia.

Pierwszy raz na pijaka ukradł, co go szybko złapali.

A drugim razem jak ciągnik zginął, policjanci skojarzyli poprzednie zajście i też dość szybko odzyskali ciągnik, tym razem sprawca był trzeźwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie trzeba patrzeć czy ktoś w okolicy nie sprzedaje takiego traktorka i czy ktoś nie kupił takiej maszyny, niewierze że taki ciągnik może rozpłynąć sie w powietrzu a za granice też pewnie nie wyjedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj na własną ręke, śledź ogłoszenia z całej Polski, również w lokalnych gazetach. Znajomy 4 m-ce jeździł za ciągnikiem po ogłoszeniach po całym kraju aż w końcu znalazł 400 km od domu.

Powodzenia i wytrwałości życzę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mało wniose do tematu ale jestem zdania jezeli ktos dał 250 tys za ciagniczek to powinien wyszperać 1,8 tys i go ubezpieczyc..............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku w sąsiedniej wsi podprowadzili U902 z talerzówką i to pożyczoną i pewnie było by po ciągniku lylko niedawno zwineli też jakiemuś glinie i dopiero wtedy zaczeli szukać i znaleźli u gościa gdzieś koło Lubartowa a przy okazji jeszcze pare w sumie gościo dorabiał sie na 7 skradzionych ciągnikach.

Powodzenia w poszukiwaniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jednemu gościowi buchneli 360 nocą to znaleźli go 80 km od miejsca kradzierzy z zatartym silnikiem następnego dnia porzucenego na poboczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chyba z 4 miesiące temu pokazywali w telewizji, że gdzieś w Polsce jakiś gościu gospodarzył i do każdej maszyny był podczepiony różny ciągnik (od ursusów po mf zetory itd) potem jak go przypadkiem policja naszła okazało się że wszystko kradzione nawet maszyny.

U mnie w pobliżu jak kiedyś się już kółko rolnicze rozsypywało to jak jacyś ludzie weszli to z bizonów wszystkie tabliczki z rok. prod. poginęły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys gościowi zajechali 3p z sipmą kostką, jeszcze sąsiad widział ich rano jak jechali szosą i zastanawiał się gdzie ten gościu tak rano jedzie prasować..... a to niestety złodzieje sobie jechali. Sledz dokładnie ogłoszenia, teraz mogą go nie sprzedawać dopiero po jakimś czasie jak troszke to wszystko ucichnie, a juz w ogóle najgorzej jak robili to na zamówienie- nie będzie zadnego ogłoszenia i wtedy tylko policja, tylko ze oni tez robią wszystko (nic) zeby tylko ciągnika nie odnaleźć.......

 

Współczuje straty.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Policja nic w tej sprawie nie zrobi .

Jakis czas temu gospodarzowi z sąsiedztwa ukradli dwa ciągniki wraz z podczepionum sprzętem , chcieli trzeciego tylko nie odpalili bo zabrakło paliwa.

Policja nie miała żadnego śladu. Po uplywie ok miesiąca znalazłem podobnego typu ogłoszenie gdzie gość chciał kupić papiery właśnie do takich modeli ciągników jak zgineły. Strone wraz z ogloszeniem wydrukowalem i zaniosłem sąsiadowi aby on pokazal to policji bo sadzilem że potraktują to poważnie a oni stwierdzili że nie mają czasu na szukanie po ogloszeniach i że operator telefonii do ktorej należał numer w ogloszeniu na pewno nie namierzy tego numeru ponieważ jest to zbyt pracochłonne i kosztowne.

No i tak juz ponad dwa lata i żadnego innego śladu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To najlepiej iść z takim ogłoszeniem do prasy oni by sie zajeli i policją i złodziejami. No ale na zdrowy rozum skąd ma gość ciągnik bez papierów A najgorsze że zapierdolą maszyne rolnikowi i rolnik ją kupuje tego nie zrozumiem do końca życia, przecież za chwile może jemu zginąć taki sprzęt, przecież to nie jest telefon komórkowy czy jakieś mp3 tylko to jest mase kasy!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tylko media, a zwłaszcza TV gdzie strach przed ujawnieniem nawet postaci bezradnych policjantów przed widownią działa bardzo mobilizująco. Ale są dziwni że tak trudno namierzyć (są firmy windykacyjne które to robią bez najmniejszego problemu; kuzyn kupił w jednej firnie Pronara jakiś czas temu na 2 raty musiał więc podać jaki sprzęt posiada i podpisać weksel. Wszystko pospłacał i nagle po 3 latach pewnej soboty przy grilu dzwoni komórka kilka miesięcy wcześniej kupiona, i miły głos Pana pyta czy rozmawia i tu padaja dokładne jego dane no to kuzyn się zdziwił potem pyta o tego Pronara i o inny sprzęt tylko coś roczniki mu nie pasowały, ale nic nie mówi o co chodzi. W końcu kuzyn pyta o co chodzi a ów głos mówi że są niespłacone raty i bedą zajmować sprzęt. Oburzony kuzyn mówi że to jakaś pomyłka pyta skąd mają jego namiary, o on mówi że mają swoje sposoby. Jak w poniedziałek zadzwonił do firmy gdzie kupił tego Pronara narobił syfu postraszył policją i rzecznikiem praw konsumenta to go nawet osobiście odwiedził przedstawiciel i przepraszał za pomyłkę.), jakby nie mogli zrobić prowokacji policyjnej. Ale znając życie to ów gościu szybciej by o tym wiedział niż policjanci zdążyliby coś wymyślić. Na miejscu tego okradzionego pojechałbym pod to ogłoszenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kazde ogłoszenie świadczy o tym ze to musi być akurat kradziony sprzęt, ja mam np. ciapera wyrejestrowanego, nie ma juz na niego zadnych papierów bo ojciec gdzieś posiał i gdybym chciał go zarejestrować to tez bym musiał nowych kwitów szukać, tak zrobił mój sąsiad kupił taki ciągnik bez prawa rejestracji i szukał do niego papierów, tez w internecie dawał ogłoszenia ze kupi taką rzecz. Ale tonący brzytwy się chwyta - takze najlepiej sprawdzić kazdy ślad bo to naprawdę nie są małe pieniądze, albo się zbiera 10 lat na taki traktorek, albo zaciąga się kredyt na 10 lat lub więcej a taki (słowo zostało usunięte) (przepraszam za wyrazenie ale nie mogłem się powstrzymać) przyjdze i sobie go zaje...ie. Jeszcze właśnie najlepiej jest jak ktoś zaciągnął kredyt i go teraz musi spłacać a traktora nie ma! Jak bym spotkał lub złapał na gorącym uczynku takiego gościa to zywy by z moich rąk sie nie wydostał chyba.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile ciągnik nie poszedł na części to jeszcze jakaś szansa jego odnalezienia jest. Naprawdę współczuje tego szukania,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak kupujesz na kredyt to chyba musisz mieć pełen pakiet ubezpieczenia wykupiony.

A jak ciągnik był wyrejestrowany wystarczy mieć rachunek zakupu to na tej podstawie ci go zarejestrują po przeglądzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za inteligent kradnie rolnikowi ciagnik!!!!!!!!!! na ktory zadluza sie po same uszy. nie mogl buchnac merca jakiemus politykowi ktory stoi na parkingu niezasuniety i kupil go sobie za diety!!!!!!! W polsce nigdy nie bedzie sprawiedliwosci. Mam nadzieje ze sie odnajdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zawsze skubani wiedzą gdzie jest sprzęt nie ubezpieczony jakoś tych ubezpieczonych nie kradną czemu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojej żonie ukradli samochód dwa dni po tym jak jej się AC skończyło! Coś w tym jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja musze kupić papiery do case 585xl kupiłem od jednej firmy na raty i ci h-je przywieżli mi ciągnik ja zapłaciłem 25% i firma znikneła i zostałem bez papierów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...