Skocz do zawartości
Gość janko muzykant

Ceny ciągników

Rekomendowane odpowiedzi

przeciez wiem ze trzeba czekac bo sam biore zetora 7441 i wiem ile sie czeka

sapard to sie moze pomylilem a z tym 2005 to mi tak dealer powiedzial!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mawia znajomy handlarz "jak najwięcej"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś już posiada cennik Zetora który będzie obowiązywał od przyszłego miesiąca

Czy ceny ulegną zmianie

Na dzień dzisiejszy wiem że ceny nadal są promocyjne , ale czy ktoś widział już cennik -jak długo będzie obowiązywał( jest podany czas do kiedy jest ważny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest jest od Cennik obowiązuje od dnia 18.01.2006r do 31.03.2006r. dokladnie skopiowane z cennika:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sebastian radzę zerknąć czasem na date przy poście.

Masz rację co do czasu ważności poprzedniego cennika lecz dzisiaj jest już 4 kwietnia więc cennik o którym Ty piszesz jest już nieaktualny.

A mi chodzi właśnie o najnowszy, czy ma określony okres obowiązywania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem wczoraj do Kalisza i w dziale sprzedaży dostałem informację, że cennik z upustami obowiązuje do odwołania - w dalszym ciągu są ceny promocyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile byście dali za MF 255 1989 rok 3000 mth pracował na 10 ha ,założone nowe opony 14,9/28 , kabina sokółka , zadbany ciągnik nigdy nic nie miał podczepione do hydrauliki zewnętrznej nie kiprował żadnej przyczepy , poci się tylko kolumna kierownicza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jakim rejonie polski są najtańsze ciągniki? słyszałem że podobno w okolicach Bydgoszczy bo u mnie w małopolsce to wszystko jest cholernie drogie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie kupić dobry i niedrogi ciągnik to polecam Belarusy. Za 82 konnego w plastikowej masce (dużo ładniej wygląda) trzeba dać tylko 63 tys. zł lub 69tys zł. jęsli chcemy mięć przedni most typu belkowego.

 

Przecież niektóre 10 latki o tej mocy kosztują więcej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że te 10-o latki droższe od iwana mają lepsze wyposażenie/ort i to całkiem inna technologia wykonania, jak byś nimi pojeździł to byś nie chciał słyszeć nawet o nowym iwanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale nowy ciągnik to 10 lat bez zaglądania chodzi, nawet MTZ, a w 10-o latku to już wszystko może paść, no i do jakiegoś wyszukanego ciągnika to i części są drogie, a przecież niekażdy śpi na pieniądzach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ci napiszę tak zależy na jakiego Mtz trafisz kuzyn ma juz kilka dobrych lat i go nieżle katuje i mu się trzyma a taki znajomy ma trochę młodszego to ma juz go dość. Przedni napęd kilka razy robił, zwolnice, i podpórkę i wcale go nie katuje. Użytkuje go powiedziałbym normalnie. Bezsprzeczny jest fakt że silnik iwana są nie do zajechania ale reszta to wielka niewiadoma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

orientuje sie ktoś w cenach c-360 c-360 3p, bo chcialbym sobie kupic, chyba że ktos ma to prosze o kontakt, jestem zainteresowany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie chce kupowac z takich stron, chcialbym kupic od chłopa, z pierwszych rąk, na tych stronkach to zazwyczaj handlarze sprzedają .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko kupić dobry ciągnik od rolnika za niezbyt wygórowaną cenę, ponieważ handlarze wszystko wyłapują i potem dyktują ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

orientuje sie ktoś w cenach c-360 c-360 3p, bo chcialbym sobie kupic, chyba że ktos ma to prosze o kontakt, jestem zainteresowany...

A w jakim czasie chcesz kupić.

Potrzebujesz ciągnik od ręki, czy dopiero szukasz ze spokojem

Ja będe miał do sprzedania swoją 60 z 1986r (pierwsza rej. 87), ale dopiero w okolicach września.

Jeśli jesteś zainteresowany to napisz.

Mogę zrobić foto

Silnik, skrzynia, tylny most zwolnice (wszystko po kapitalnym remoncie)

Silnik-- nowy nominalny wał, cylindry, tłoki, pierścienie, wszystko wymienione na jesieni 2005 ciśnienie oleju 5atm na wolnych obrotach przy rozgrzanym silniku(ma zamontowany na stałe manometr)

czeska kabina

A cena ok. 16000zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...