Skocz do zawartości
Gość janko muzykant

Ceny ciągników

Rekomendowane odpowiedzi

nie dociekałem bo deler to mówi ile chce a jak wiesz teraz był sajgon z tymi wnioskami i nie było czasu podjechac do rolnika,ale mówiłże ma tu w okolicy jx60 z turem i może sie tamwybiore. We wniosku wpisałem case, ale zrobiłem taki myk ze bede miał mocowania i sterowanie do 7341 wiec jak bedzie cięzsza robota turem to zakłądam go do do 7341 i tyle Tura można tylko że case ma jakas umowe ze stoll-em i klops Np. w deutz-u miałem wpisanego tur 4 z polmotu i nie ma problemu choc tez maja stoll-a w sprzedazy. Ale waga stolla robust F8 HDPM ( poziomowanie mechaniczne) niecałe 400kg !!!!!! waga ramienia bez osprzetu i mocowania to jednak dużo mniej niz w polskich a przy małych ciagniukach waga jest ważna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały2005 a jednak myslałem że postwisz na 6441! w sumie jak masz wiekszy ciągnik to ok, w tej podanej cenie 95 tyś to był już rewers? Ja wybiore chyba 6441 na kołach od 8441 (chyba jest taka możliwośc) rozstawie szerzej (tylko boje sie ze jak szeroko rozstawie nie będzie pasować do rotacyjnej) i tur 100 (mało wystaje) i obciążniki tył to będzie normalnie fadroma tak czuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jednym i drugim był rewers. A co do tura 100 to rozmawiałem z kolega który oststnio na tym forum nie pisze piootr i ktos niedlaego niego ma 100 i rama popekała że bardzo delikatny jest a druga sprawa jak dla mnie wązniejsza to poziomowanie w 220 Jak bym brał zetora to tylko 220

 

Aco do opon to jakies 2tys dopłaty zeby miec szersze i wysokie takie jak 8441

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bądz tu mądry tak chwalicie tury zetorowskie,a tu że 100ka jest delikatna, moze kolega driftiował z tym turem, ale lepiej tura połamać jak coś w ciągniku uszkodzić, te tury są o tyle dobre że bezpośrednio w chydraulikę wpinane boje się że na kołach 34 tył i 13,6 przód to z momentu trochę stracę i żeby mi się nie dusiła, bo czasami lepiej żeby koła podcieło niż obr. spadły, ale plus ze ze 3 -4km/ha będzie szybsza.

6441, bo tak sie zastanawiam po jaki h.. mi większy ciągnik jak maszyny mam do mf 255, może w przyszłości belarka będzie, pokupili ludzie pronary 7340 itp po 80 - 100km i tylko narzekają ile te ciągniki palą,a robią z m,aszynami od c360 a maszyny kupują pomału po kilku latach dopiero jak sie trochę odbiją po kupnie ciągnika. chyba żaden ciągnik 60km nie daje w przyszłości tuningu na 80km a w proximie na dużych kołąch tylko zmiana dawki paliwa i końcówek wtrysków i za kilka lat będe miał 8441 (bo chyba inne turbo, czy fazy rozrządu się nie różnią?>)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za SDF EXPLORER III 85 z obciążeniem na przód 8x40kg.dałem 132000 zł. brutto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 60KM to raczej kola 30 na tył są optymalne.

lepiej kupić tylko szersze opony.

owszem 34 ładniej i agresywniej wyglądają, ale ciągnik ma ciężej i w rezultacie pali więcej.

wiem, że były przypadki, że rolnicy kupili ciągnik ze standardowym ogumieniem i szersze opony kupili we własnym zakresie, a te pierwotne sprzedali.

zwróćcie uwagę, że jak zamawia sie szersze opony to trzeba dopłacać bodajże 2000zł. a czy opony szersze o 4-6cm są droższe o 2000zł?. odpowiedź brzmi- NIE. brak mi słów na takie oszustwa- rzeczywistość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. moze ma ktos z was jakis sensowny cennik ciagnikow szczegolnie mi chodzi o DF 80-90KM??? pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam. moze ma ktos z was jakis sensowny cennik ciagnikow szczegolnie mi chodzi o DF 80-90KM??? pozdro

cennika nie mam ale cosik koo 100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam. moze ma ktos z was jakis sensowny cennik ciagnikow szczegolnie mi chodzi o DF 80-90KM??? pozdro

 

Agrofarm 87 i Agroplus 85 - 140 tysięcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kogos interesuja ciagniki z Angli szczegulnie ceny ( ceny oi gedii dla ciebi by nie bylo ze pisze nie w tym temacie ) to moge podac nie ma zadnego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza promocja u dilera w moich stronach na proksime to 60 KM 75tys brutto a 80 KM 5tys wiecej do tego klima za jedyne 2 tys i zastanawiam sie ktorego wybrac roznica cenowa nieduza a moc o niebo wieksza tylko z drugiej strony na moje 30 Ha to nnie wiem czy nie za duzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najnowsza promocja u dilera w moich stronach na proksime to 60 KM 75tys brutto a 80 KM 5tys wiecej do tego klima za jedyne 2 tys i zastanawiam sie ktorego wybrac roznica cenowa nieduza a moc o niebo wieksza tylko z drugiej strony na moje 30 Ha to nnie wiem czy nie za duzo
Mimo że nie będzie specjalnie wykorzystany wybrałbym 80km, bo do tego to już jakiegoś grubera czy uprawowo-siewny zapniesz, a 60 km to za mało do czegoś takiego. Z mniejszym sprzętem możesz latać na wyższym biegu a mniejszych obrotach i wyjdzie ci nawet mniejsze spalanie. Dodatkowo pewnie to nie będzie jedyny ciągnik u ciebie. Zawsze mniej godzin spędzisz na traktorze, a to też się liczy. Ja mam mniej ziemi i lekkiej a mam 3 ciągniki w tym jeden 90 kM. I w wale Cambella ten 90 kM spali pewnie mniej na ha niż C-330 który w tym idzie ledwie ledwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 30ha 8441 to idealne rozwiaznie. mam 40ha i 7341 + 3512 i juz naprawde maja co robic widac po przebiegu 7341 niecałe 4 lata 2000mth Ceny podałes NETTO !!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najnowsza promocja u dilera w moich stronach na proksime to 60 KM 75tys brutto a 80 KM 5tys wiecej do tego klima za jedyne 2 tys i zastanawiam sie ktorego wybrac roznica cenowa nieduza a moc o niebo wieksza tylko z drugiej strony na moje 30 Ha to nnie wiem czy nie za duzo

cos mi sie wydaje ze te ceny to sa netto bo jak by byly brutto to byla by to najlepsza cena w kraju do tego klima za 2 tysie normalnie jak za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesujom mnie ceny 130-to konych ciagnikow

Szczegulnie Belarusa i gdzie je mozna kupic

 

Dzienki za kazda odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Interesujom mnie ceny 130-to konych ciagnikow

Szczegulnie Belarusa i gdzie je mozna kupic

 

Dzienki za kazda odpowiedz.

 

Masz cennik http://www.e-grajewo.pl/pdf/CENNIK%203.03.2007%20euro%202.pdf ale to tylko dla orietacji, bo można dużo utargować

 

Kupić to poszukaj na Allegro, przeważnie każdy sprzedający nowe Belarusy ma różne modele w ofercie. Nie wiadomo skąd jesteś to i pomóc trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki

 

Czy dysponujesz może cennikiem dodatków interesowała by mnie wersja z ścieta maską, niska kabina i jesli jest możliwe skrzynia 50 km/h. Widziałem u korbanków ze dyna 4 i klima sa w standarcie

 

Jesli masz jakieś cennik buli1979@o2.pl dzieki

 

Pozdrwaiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...