Skocz do zawartości
lukas1919

AR Poznań?

Rekomendowane odpowiedzi

CHciałbym się dowiedzieć jak jest na AR Poznań na studiach zaocznych na kirunku agronomia z agrobiznesem bo chciałbym się tam wybrać?? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na zr poznań technika rolnicza i leśna nie jest tak wesoło czebo kuć i rozumieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na technice wiem jak jest trudno bo jest analiza i fizyka a ja jestem na polibudzie i też mam te przedmioty i dladego chce zrezygnować i iść AR. Powodzenia życze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a najgorzej z techniki cieplnej. jak by co to zapraszam na pogawędke . a skąd jestes bo ja z trzcianki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem z okolic turku. Nie wiesz czy przy rezygnacji z dalszedo studiowania to od razu wysyłają jakieś zaawiadomienie do WKU czy nie?? a może znasz kogos kto jest na agronomi i agrobiznesie i mówił jak tam jest?? pozdro

a jutro jade na polibude do poznania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja studiuje agronomie z agrobiznesem, przedmioty w głównej mierze opieraja sie na chemi i biologi, wiec lepiej aby były to wliceum Twoje ulubione przedmioty

 

Jezeli wpłaciłes do przynajmniej dokonca semestru masz spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem pytanie Jak wszędzie sa przedmioty łatwe socjologia, filozofia, języki obce, itd

i gorsze chemia organiczna i nieorganiczna , genetyka, chodowla roślin, fitopatologia itd

Ale wszystko jest dla ludzi kto chce to sobie poradzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja taki kierunek tam kończyłem i jak liczysz że bedzie łatwo to zapomnij. Są przedmioty które podchodzą ale są takie że będziesz miał dość a zwłaszcza jak się skumulują. Ale jak już było pisane wszystko jest do przejścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie "wszystko jest do przejścia" a ten kierunek napewno jest łatwiejszy od Elektroniki i telekomunikacji. Dzięki za odpowiedz i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś dobry z matematyki i fizyki to sobie poradzisz (analiza matematyczna1,2,3 algebra liniowa1,2, funkcje zespolone, równania różniczkowe) to takie przykładowe przedmioty jakie trzeba przejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TRiLu i nie jestem kujonem, jakoś daje rade, Matma fiza , technika cieplna wszystko jest do przejścia!! pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...