Skocz do zawartości
Gość Ania14

Chcialabym iść na weterynarie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Jestem wielka milosniczka zwierzat i w przyszlosci chcialabym zostac weterynarzem .Nie mam zamiaru zmieniac mojej decyzjii bo naprawde to kocham.Chcialabym pomagac zwierzetom jak najlepiej i chcialabym prosic o rade jaka jest najlerpsza szkola gdzie moglabym w przyszlosci studniowac?Mam jeszcze pytanie czy sa jakies specjalizaje w weterynarii typu chirurgia czy cos w tym stylu?Prosze o pomoc!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Wrocław i lub Lublin. Ale uwierz to ciężki kawałek chleba i nie jest to tylko leczenie zwierzaków...

A i studia nie lekkie ale polecam warto. Dla chcącego nic trudnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Szczerze, jeżeli naprawdę chcesz coś wynieść z tych studiów to polecałbym Warszawę,biorąc pod uwagę wyposażenie tamtych klinik jest szansa że wyniesiesz z tamtąd duże doświadczenie.Wrocławia nie znam a Lublina nie polecam bo to jeszcze czasy PRLu a w dziedzinie wetu czeba iść z duchem czasu.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

P...Q widzę że to świetna motywacja.Wybacz ale po co komu kolejny weterynarz który zamiast pomóc zwierzakowi sprzedaje klientowi jakiś farmaceutyk który niewiele pomaga tylko daje złudne nadzieje właścicielowi zwierzęcia.Taka niestety jest rzeczywistość,należy się rozwijać a nie grzęznąć w nicości jaką daje Lublin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P...Q widzę że to świetna motywacja.Wybacz ale po co komu kolejny weterynarz który zamiast pomóc zwierzakowi sprzedaje klientowi jakiś farmaceutyk który niewiele pomaga tylko daje złudne nadzieje właścicielowi zwierzęcia.Taka niestety jest rzeczywistość,należy się rozwijać a nie grzęznąć w nicości jaką daje Lublin.

dlatego podałem też Wrocław a tam nie jest źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A mnie sie wydaje,ze kto ma zostac przedstawicielem handlowym to nim zostanie i znajac realia sadze,ze mozna polaczyc praktyke lekarska z przedstawicielstwem tylko z jednym ale...w czym dany osobnik czuje sie dobrze...bo tak serio nie mozna byc handlowcem bedac praktykujacym lekarzem i odwrotnie ale od czegos trzeba zaczac...Wiecie,ze w Warszawie jest grono ludzi ktorzy bedac lekarzami "tyraja"na technicznych ksztalcac fach i nie jest to dla nich zadna ujma? Praktyka praktyka sie liczy a nie zludne wyobrazenie o doskonalosci po fachu,dlatego tez smiem twierdzic,ze Warszawa ma dobre zaplecze "praktyczne" na wysokim poziomie.Wiec odp dla pytajacej Ani ....Warszawa...tylko jedno "ale" jak kochasz "zwierzatka" to nie wiem czy bedziesz w stanie zadawac im bol w imie pomocy,to kawal ciezkiej roboty,czesto trzeba byc twardszym niz sie jest,ciezka praca z ludzmi i zwierzetami...i takie tam:) Powinien byc taki przedmiot "Psychologia zawodu" chyba z miejsca odpadloby wiele osob...

 

Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Lepiej daj sobie spokój i wybierz inny kierunek. Studia są ciężkie, szanse na godziwą pracę w zawodzie coraz mniejsze a konkurencja z roku na rok coraz większa. Zapewniam cię, że weterynaria od kuchni nie wygląda tak różowo a poza tym jest to praca raczej dla mężczyzn niż kobiet. Zeszłoroczna absolwentka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lepiej daj sobie spokój i wybierz inny kierunek. Studia są ciężkie, szanse na godziwą pracę w zawodzie coraz mniejsze a konkurencja z roku na rok coraz większa. Zapewniam cię, że weterynaria od kuchni nie wygląda tak różowo a poza tym jest to praca raczej dla mężczyzn niż kobiet. Zeszłoroczna absolwentka.

 

hmm..dziwne ,pracuje w zespole około 30 osobowym i wiekszosc to kobiety...jedne z lepszych zreszta..wiec te opinie,że to"zawod dla męzczyzn" to chyba jakas radosna nowosc:) Nie zmienia to faktu,ze to kawal ciezkiej "roboty" ktora poznaje sie latami, bo po studiach to jakos chyba NIC sie nie wie

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja innego kierunku oprócz weterynarii nie znam dla siebie ide za rok do technikum weterynaryjnego we Wrześni czy to dobry pomysł ?? póżniej i tak ide na studia do Olszyta ale jak uważacie lepiej do technikum weterynaryjnego czy do licka na bio - chem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mysle sobie,ze nie ma co "gdybac"czy dobre czy zle...od czegos trzeba zaczac:) a potem avanti...Skoro WAS Smocze Dzieci interesuje Wet ..to chyba lepiej isc do technikum..zawsze to jakies porzadne podloze do dalszej edukacji...A moze stwierdzicie Smoki,ze jednak "to to" to nie to i wtedy bedzie jasnosc,ze mozna kontynuuowac edykacje np. na Ekonomii Zjawisk Nadprzyrodzonych ...Ja tam,zawsze wychodze z zalozenia ,ze trzeba sluchac SIEBIE a nie innych:)))

 

Powodzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja tez mam zamiar wybrac sie na wete.jak widac jestem dziewczyna i nie widze powodow dla ktorych miala bym zaprzestac dazenia do mojego zyciowego celu-weterynarii.mam zucic wszystko wymazac marzenia i stracic sens zycia bo weta nie jest dla kobiet NIGDY Od kiedy pamietam weta mnie pasjonowala i dawala mi chec do zycia.nie zostawie tego.wiem ze niektorym sie zdaje ze jak kobita zobaczy krew to mdleje i wogule,sa takie przypadki to prawda ale ludzie pamietajcie ze sa wyjatki od reguly.ja sie nie boje krwi a co do krzepy to tez mam niemala pare w lapkach i wiem ze sobie poradze.NIE PODDAM SIE BO CHCE I BEDE DAZYC DO TEGO ABY BYC WETERYNARZEM.PRZEPRASZAM JAK TU KOGOS CZYMS NIECHCACY URAZILAM ALE CHCIALAM WYRAZIC TYLKO MOJE ZDANIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym iść do Wrześni do technikum weterynaryjnego czy to dobra szkoła ?

Prosze o odpowiedzi z sensem nie typu że weterynaże to debile i takie tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoła dobra ale na praktykach w gosp byłym szkolnym niczego się nie nauczysz lepiej gdzie indziej na praktyki też w okolicy wrześni.tam tylko świniaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwiezdny Tancerz Technikum Weterynaryjne jest w Zespole Szkół Ponadgimnazialnym w Zduńskiej Dąbrowie pow. łowicki. Wpisz nazwę szkoły to Ci się wyświetli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

interesujące może pojade na dni otwarte dzięki ta szkołą mi pasuje bo ejst w tym samym woj co ja mieszkam ale i tak daleko bo ja z pow pajęczańskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na piewrszym roku studiów przyszła pani profesor na wykład przyniosał na swój wykład różnego rodzaju słoki w których byla róznego rodzaju zawartośc o której póżniej się przekonaliśmy

siedzać na auli powiedzaiła teraz sprawdzę to sie nadaje na ten kierunek studiów w rzuciała robaki inne rodzaju robactwo w nas wszyscy którzy wstali lub wyskoczyli z auli stwierdział ze że ty i ty nie nadajecie sie na studia bo praca lekarza wet to nasienie robaki kał itp wiec zastanów się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym roku studiów przyszła pani profesor na wykład przyniosła na swój wykład różnego rodzaju słoiki w których byla róznego rodzaju zawartośc o której póżniej się przekonaliśmy

siedzać na auli powiedzaiła teraz sprawdzę to sie nadaje na ten kierunek studiów w rzuciała robaki inne rodzaju robactwo w nas wszyscy którzy wstali lub wyskoczyli z auli stwierdział ze że ty i ty nie nadajecie sie na studia bo praca lekarza wet to nasienie robaki kał itp wiec zastanów się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do studentów pierwszego roku:

Jakie były progi punktowe na weterynarię Olsztynie, Warszawie, Wrocławiu i Lublinie? I jak to wyglądało w praktyce (mniej więcej ile trzeba było mieć proc z poszczególnych przedmiotów)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zapisałam się do Szkoły Omega Europejskie Centrum Rozwoju, sekretariat szkoły mieści się w Katowicach, ul. Stawowa 3 - rewelacyjna cena za technikum weterynaryjne, nie ma opłat wpisowych i oplat za rezygnacje. Ja skorzystałam i jestem zadowolona, polecam. Tylko 190 zł, standardy na najwyższym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...