Skocz do zawartości
LFD Holding

Weterynarze trzody chlewnej (k/m) - Niemcy

Rekomendowane odpowiedzi

Numer referencyjny: 2017-45001

 

Firma holdingowa LFD prowadzi fermy hodowli prosiąt w kilku miejscach w Saksonii-Anhalt, Meklemburgii – Pomorzu Przednim, Turyngii, Brandenburgii, Saksonii i Bawarii. Oprócz hodowli zwierząt wykorzystujemy w naszych zakładach łącznie 10 biogazowni, przyczyniając się tym samym do zrównoważonego zaopatrzenia w energię. Firma powstała w 2015 roku z holenderskiej firmy rodzinnej i obecnie zatrudnia sezonowo do 400 pracowników. Hodowla trzody chlewnej oznacza przede wszystkim odpowiedzialność za zwierzęta i środowisko. Zdrowie naszych zwierząt ma u nas w hodowli najwyższy priorytet. Oferujemy zwierzętom atmosferę przyjazną temu gatunkowi, postępujemy ściśle z obowiązującymi wymogami i określonymi zasadami higieny, stwarzając tym samym trwałe podstawy sukcesu gospodarczego naszej firmy.

Szukamy Państwa od zaraz jako:

 

Weterynarzy trzody chlewnej (k/m)

różne placówki w północnych, wschodnich i południowych Niemczech

 

 

Nasze oczekiwania:

Państwo kontrolują i wspierają naszych weterynarzy w prowadzeniu zakładów i normalizują całe grupy w formach leczenia i ich prowadzenia. Rozwijają wspólnie z zespołem strategie na rzecz ciągłego rozwoju zdrowia zwierząt jak również ich dobrostanu. Jednocześnie optymalizują Państwo zakup lekarstw i szczepionek i zapewniają pełną ciągłość ich stosowania.

 

Państwa profil:

Ukończone studia weterynaryjne, specjalizacja trzoda chlewna. Po studiach praktyczne doświadczenia w hodowli trzody chlewnej / zwierząt. Państwo są dyspozycyjni i mają stałą motywację do nauki. Umiejętność pracy w zespole i pragmatyczne skłonności do podejmowania decyzji uzupełniają Państwa profil.

 

Oferujemy:

Samodzielną i odpowiedzialną pracę w młodym zespole z płaskimi hierarchiami i konkurencyjnym wynagrodzeniem w branży z pewnym gospodarczym przyrostem. Mamy wiele pozytywnych doświadczeń z polskimi pracownikami, doceniamy ich i szczególnie szanujemy.

 

Jeśli zainteresowała Państwa ta oferta, z chęcią zapoznamy się z Państwa aplikacją.

 

Prosimy o przesłanie aplikacji wraz z podaniem w tytule numeru referencyjnego „2017-45001”: aplikacja@lfd-holding.com

 

LFD Holding GmbH

An der Mittelheide 5, 39307 Jerichow OT Roßdorf, www.lfd-holding.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...