Skocz do zawartości
kaczor

URSUS C-385

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co wiem to za uszczelke to 1014 placilem 27zl a do 385 to pewnie tansza, ale jaki byl powod ze wymieniasz ta uszczelke?? moze woda w oleju??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zauwarzyłem że z chłodnicy wydostaje się powietrze i myśle że to wina uszczelki chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wujmij miarke oleju i zobacz czy nie ma na niej wody ewntualnie czy nie wzrosl poziom oleju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jaki może być inny powód

 

Raczej nie.

Cena robocizny zależy od fachowca.

Jak zauważył Piortu$ po wymianie uszczelki konieczna może być również wymiana oleju w silniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Raczej nie.

Cena robocizny zależy od fachowca.

Jak zauważył Piortu$ po wymianie uszczelki konieczna może być również wymiana oleju w silniku.

ale nie tylko olej trzeba wymienic. Skoro wydmuchalo uszczelke to znaczy ze cos jest nie tak z glowica, powinienes zawiesc glowice do warsztatu zeby ci splanowali bo jak tego nie zrobisz to nie nastarczysz rozbierac go.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś mi napisać jaką prędkość osiąga c-385 na poszczególnych biegach? z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koło 4-5 na rozgrzanym to najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zapomniałem dodać, że na kołach 16,9/ 34

Troche kiepska jakość ale coś widać

frame00247ev8.th.png

frame00248xl4.th.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakie ciśnienie oleju powinien mieć u 912 bo ja mam od 2 do 3,5
jak bedziesz mial 4 to bedzie extra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie o wzmacniacz momentu w ursusach "osiemdziesiątkopochodnych" czy z tym można pracować ciągle (tak robiłem i nic nie padło) czy to jest tylko do chwilowego załączania (tak mi ostatnio "mądrzy ludzie" nagadali), i teraz to już sam nie wiem .........?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie o wzmacniacz momentu w ursusach "osiemdziesiątkopochodnych" czy z tym można pracować ciągle (tak robiłem i nic nie padło) czy to jest tylko do chwilowego załączania (tak mi ostatnio "mądrzy ludzie" nagadali), i teraz to już sam nie wiem .........?

jak sobie dluzej pochodzi na wzmacniaczu to nic mu sie nie stanie, nawet wskazane jest zeby wlaczac go na dluzszy czas bo raptowne wlaczenie i wylaczenie prowadzi do uszkodzenia a z tego co wiem to remont sporo wynosi, moj sasiad tez jezdzi dlugo na wzmacniaczu np, jak ciezko mu w plugach to nie redukuje tylko do konca ciagnie na wzmacniaczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie o wzmacniacz momentu w ursusach "osiemdziesiątkopochodnych" czy z tym można pracować ciągle (tak robiłem i nic nie padło) czy to jest tylko do chwilowego załączania (tak mi ostatnio "mądrzy ludzie" nagadali), i teraz to już sam nie wiem .........?

jak sobie dluzej pochodzi na wzmacniaczu to nic mu sie nie stanie, nawet wskazane jest zeby wlaczac go na dluzszy czas bo raptowne wlaczenie i wylaczenie prowadzi do uszkodzenia a z tego co wiem to remont sporo wynosi, moj sasiad tez jezdzi dlugo na wzmacniaczu np, jak ciezko mu w plugach to nie redukuje tylko do konca ciagnie na wzmacniaczu

 

 

ostatnio naprawiałem i kosztuje komplet 650zł więc na dzisiejsze czasy to nie jakaś kosmiczna cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

ostatnio naprawiałem i kosztuje komplet 650zł więc na dzisiejsze czasy to nie jakaś kosmiczna cena

ale kompletna wymiana wzmacniacza kosztuje 650zl czy jak to z tym jest????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

ostatnio naprawiałem i kosztuje komplet 650zł więc na dzisiejsze czasy to nie jakaś kosmiczna cena

ale kompletna wymiana wzmacniacza kosztuje 650zl czy jak to z tym jest????

 

 

 

tak komplet 650 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym wzmacniaczem to jak jest bo nie czaje?? ja go właczam przy oraniu jak nawracam i po chwili wyłączam . to źle???? dlaczego raptowne zmiany są gorsze??? a i jeszcze jedno dlaczego 385 tak wolno krecą i niechca zapalac jak jest tylko troche zimniej (nawet jak są nowe akumulatory )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam nowe akumulatory, rozrusznik an nowych tulejkach i szczotkach a 385 pali jakby chcial a nie mogl

ale moze to wina wtryskiwaczy bo w tym roku musi troszke zakrecic zanim zapali a w tamtym roku jak go kupilem to palil juz po jednym obrocie rozrusznika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie cisnienie opon w tym ciagniku pod obciazeniem bez obciazenia jakie w przodzie a jakie w tyle ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sądze ze to wina zbyt wolnego kręcenia. chyba trzeba kupic rozrusznik na przełozeniu planetarnym podobno wypas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...