Skocz do zawartości
teddy21

Technik rolnik - absolwenci kursu - szukam kontaku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jeśli można, chciałbym skontaktować się z kimś z grona owych 29 absolwentów kursu na technika rolnika. Interesuje mnie kilka szczegółów. Proszę o kontakt na forum

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Czy to nie "lipa" ?

2. Czy jest się w stanie opanować cały materiał w 3 miesiące ?

3. Czy egzamin daje "popalić" ?

4 . Czy często trzeba było do tego Łowicz jeździć ?

5. No i czy ARiMR honoruje tego technika rolnika jako wymagane wykształcenie rolnicze ?

Pzdr

Teddy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. To nie jest lipa, skonczylem ten kurs a wsumie szkole do ktorej trzeba by bylo chodzic rok jak nie wiecej ii mam swiadectwo:)))

2. Material opanowalem w 10-14 dni, tyle ze mam cos wspolnego z rolnictwem.

3. Oblac mozna z przedmiotow typowo rolniczych jak produkcja roslinna, zwierzeca, mechanizacja. Marketink, ekonomia, zarzadzanie sa w zaleznosci co skonczylem do przejscia bez bólu:)))

4. 3 razy byłem, pierwszym razem 4 egzaminy, drugim 4 a trzeci raz po siwadecwo:) Maja nawet zakwaterowanie w szkole. To nie jest internat ale jakieś wolne pokoje, w dobrym standardzie:) za 26zl za dobe

5. Z honorowaniem jest roznie!!! Powinni honorowac, ale stwarzaja problemy, ktore mam nadzieje sie rozwiaza. Maja dziwnie napisane w ich dokumentach i nie wiedza jak interpretowac, przynajmniej tam gdzie ja bylem. W szkole nam powiedzieli ze to juz wystarczy do np. Premii dla Młodego Rolnika. Aha , szkoła kończy sie wykształceniem Technik Rolnik , a nie tutułem Technik Rolnik.

 

Mam nadzieje ze pomoglem:) Pzd!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pomogłeś

Dzięki

Pozdrawiam i powodzenia z ARiMR

PS

Jak bym kiedyś jeszcze coś potrzebował to ośmielę się na priva, OK ?

Pzdr

Teddy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

Czy ktoś wie jaki jest numer telefonu do tej szkoły, czy opłata egzaminacyjna to to samo co opłata za szkolenie bo tego nie kumam (i ile wynosi ta opłata egz.), czy w oóle ktoś zaczyna teraz ten kurs, czy jeszcze można zacząć?????

Niech ktoścośnapisze

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłata za kurs wynosi 750 pln, a opłata za egzaminy wszystkie wynosi coś około 300 pln. Są to rózne opłaty. Pierwsza jest za udostępnienie materiałów, czyli dostęp do plików, a druga egzaminatorom za egzaminowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...